Oldschool Opelid
#21

Ka suvel peab tööl käima... talvel saab ka bussiga või mingi muu autoga,,, sellist tsinkkrunditud ja lakkvärvitud keret ei taha kohe mitte läbi Eestimaa soolaste talvede lohistada.

Volga mootori kohta nii palju, et see istus suurepäraselt, ainult puksid olid vahetükiga, Volga käimari jaoks oli aga kangi auku plekikääridega 2 cm tagumise otsa poole juurde nüsitud. Originaalmootoril ei ole nii tähtsust, mootorinumbreid niikuinii ei loeta, mingi samavana saaks kätte küll. Samast vanast 1900 st on Sommid automaadiga välja võtnud 9 sek 0 - 100 km/h!

http://www.saunalahti.fi/~keewet/reksanstoori.htm
Vasta
#22

Kui samavanat 1700-t tahad, anna teada.
Minul jääb see kindlasti üle.
Smile
Vasta
#23


[Pilt: rekord5.jpg]

kui ma ei eksi, on see Eestis valmistatud Cabrio, mille number COMMO 2, kui keegi on näinud veel seda tänavatel tõstku käsi. Tehti üks 6 aastat tagasi. Peaks olema Commodore 2d Sedani põhjal valmistatud. Hiljem on seda proovitud müüa 8000.- krooniga (2 aastat tagasi)...
katus aga puudub.
Vasta
#24

kuratraiskküll!!

see opelscene.com leht on kadunud kuhugile!
mingi error 400: bad request tuleb ette ainult!!
proovisin .de lõpuga, aga seal on mingi portaalilaadne jura.
on ideid kellelgi? nii hea infoallikas oli see!
:???
Vasta
#25

Tüüpide ettemaks hostingu eest sai ilmselt otsa...

www.archive.org seda history osa ei sisalda Sad
Google-st on kavalalt otsides võimalik üht-teist kätte saada (pilte loomulikult mitte Sad)
Rekord C inf on näiteks siin.
Vasta
#26

Vasta
#27

Kogu Google caches oleva kraami saab selle lingi alt kätte.
Vasta
#28

Ma ei jõua sind ära kiita!
:duh
Vasta
#29

Küproselt tagasi, kohe arvuti ette, ja kohe foorumeid sorkima, nii leidsingi, võibolla keegi teab juba - see pole enam Opel !

http://www.sub3-forennet.de/cgi-sub3/ohf...y&num=3252

Muide, Küpros vana auto maa, rooste ei ela seal hästi, siiski, inimestel ei ole austust vanurite vastu, pigem makstakse 45 % taxi uut ostes... ei noh, normaalne aga ikkagi. Panen mõned pildid kunagi.Smile
Vasta
#30

ma vaatan,et te olete mu siin kõvasti ette võtnud...jah kui juba minu autodest jutuks läks siis opel commodore 2,8 on juba ammu myydud!!
rekord on/oli lehes tõesti 50000 aga ega ma teda odavamalt loovutama pole nõus ka hakkama...
@armund sellesse autosse!!!
rekord pole aastast 71 vaid 69
Cool
endiselt pakun teile kõiksugu varuosi ja seda ooplit mis mu aias kyljepeal lebotab
symboolne summa oleks jätkuvalt 500.-
asjaga on ylimalt kiire

Sad
Vasta
#31

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Jäger
jah kui juba minu autodest jutuks läks siis opel commodore 2,8 on juba ammu myydud!!

Kui see saladus pole, siis kui suure rahasumma eest asi omanikku vahetas?
Vasta
#32

uue omaniku leidis auto 3000eesti eekuri eest...kahju oli teda myya aga kuna hetkel mu oma Rekord tegemist ja raha vajab olin sunnitud myyma...Sad
Vasta
#33

kuum pakkumine!

COMMO1 on jälle myygis...
vahepeal on muutused olnud mootori osas,uus omanik pani 3,0E mootori vahele...

auto eest kysib 15000kr

selle raha eest tõesti väärt auto!
Vasta
#34

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: unu

[Pilt: rekord5.jpg]

kui ma ei eksi, on see Eestis valmistatud Cabrio, mille number COMMO 2, kui keegi on näinud veel seda tänavatel tõstku käsi. Tehti üks 6 aastat tagasi. Peaks olema Commodore 2d Sedani põhjal valmistatud. Hiljem on seda proovitud müüa 8000.- krooniga (2 aastat tagasi)...
katus aga puudub.


nii kena auto nii odavalt? :o
Vasta
#35

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Jansa
Mul on oma rekordiga veiksed ideed küll tekkind juba, arvan, et aasta pärast on olemas.Smile
Uunikumi sellest igatahes ei tule, see on selge.Toungue

Otsin hetkel dokustaate, kui ma nüüd õieti olen aru saanud, müüb see Jäger (või Razer, rsk, ma ei tee vahet neil!) mingit commodoori 5k-ga (sama, mida Unu tahtis?), \"lahti võetud\" olekus. Vast kannataks sealt veits alla kaubelda?


mul on opel rekord c sedaani dokustaadid olemas!
auto paberites 68.a ja musta värvi!

koos omanikuga!

051963269

Noel
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne