O: Audi ilukilbi
#1

   
Vaja oleks siis sellist 15" ilukilpi, kuna üks selline jooksis juba aastapäevad tagasi küljest ära. Otsisin küll, aga ei leidnud. Kas lippas kaugele või korjas keegi kohe üles. Sõidan siiani ilma kilpideta. Suveks oleks tore uuesti peale panna. Äkki kellelgi vedeleb?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#2

(16-03-2011, 11:54 AM)Basilio Kirjutas:  Vaja oleks siis sellist 15" ilukilpi, kuna üks selline jooksis juba aastapäevad tagasi küljest ära. Otsisin küll, aga ei leidnud. Kas lippas kaugele või korjas keegi kohe üles. Sõidan siiani ilma kilpideta. Suveks oleks tore uuesti peale panna. Äkki kellelgi vedeleb?


ülla ülla, mul just üks selline vist täits olemas, üsna suur oli ka veel et võib küll 15" olla. ja kus kohas sul see ära kaduda võis? kuna ma just mingi aasta tagasi noppisin sellise ilukilbi kodujuurest lumevllipealt ülesse Big Grin
mäletamistmööda oli täitsa terve ka veel, aga eks ma homme otsin garaasist ülesse ja teen pildi ka..
Vasta
#3

No see oleks väga bro! Ära kaotasin kilbi kusagil Sauga alevikus. Arvatavasti. See kilp oli terve jah. Ega siis katkised asjad ära kao, ikka need kõige paremad ja tervemad!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#4

ai kurja... mul on veidi teine ikka
[Pilt: 1]
Vasta
#5

(20-03-2011, 19:49 PM)eestimees Kirjutas:  ai kurja... mul on veidi teine ikka
Oi halba jah, mul vist veits vanem mudel.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne