Uhiuus CZ krossikas kastis...
#1

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150578046361+&viewitem=

Sobib nii muuseumi kui hobikrossi sarja Big Grin

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

no see kes selle ostab ja kastist välja võtab peab lausidioot olema. Täpselt sellisena aga seda muumiat samatmoodi hoides on see nupukas investeering. Ca 100 000 usd tänase kursiga 10 aasta pärast kuid samatmoodi jätkudes võimalik et juba varem.
Vasta
#3

USA-s paistab kastis ja/või uusi 70-ndatest tsikleid vahel harva veel liikuvat ... kahjuks on eBay ajastul, kus iga mees koos koera ja vanaemaga on kõrvuni picker-bisnesisse sukeldunud, nende hinnad päris kirveks läinud. Mõni aasta tagasi oli California kandis nt tutikas kastis JAWA 634 pakkuda, $3K, Canadas küsiti 634 eest $3,5K, samas on pisikesi CZ-e (125ccm) kohalikes kuulutustelehtes nii mõnigi silma jäänud (u $2K/tk). Kõrgemasse hinnaklassi peaks jääma kastis 69" aasta sandcast Honda CB750, mille eest küsiti buumi ajal $85K ... väidetavalt olla 65-ga kaubaks läinud. Mis puudutab kõnealust CZ-i, siis tuleviku $100K müügihind on väga tõenäoliselt puhas fantaasia; viimase 38a jooksul on tsikli hind ainult 10-kordistunud ($ inflatsiooni arvestamata). Pealegi, ma olen üsna kindel, et low vin esimese tootmisaasta puhta ja korras tutika CZ 400 eest võiks eBays samas suurusjärgus pappi saada.
Kuigi praegu on 70-ndate lääne masstoodangu tsiklite/juppide hinnad üldises tõusutrendis, on küsitav, kus suunas need pikemas perspektiivis arenevad. Kui nende peamine tarbijaskond ehk generatsioon, kes tollal poisikestena ila tilkudes tsiklipoodide vaateakende taga passis, otsa saab (enamus täna on vanuses 50+), peab uus nõudlus kuskilt mujalt tekkima - lääne margifoorumites on näiteks noorte (alla 35a) osakaal 5% kandis. Seoses sellega on ka silma jäänud, et nt 50-ndate Inglise tsiklid on vahepeal päris korraliku hinnalanguse läbi teinud ...

Minu viimase aja lemmik-pick: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230603676547&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en#ht_660wt_1047
$500 eest teemat absoluutselt valdamata ostetud, ebays $25K+.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne