Vene vibropump (altimemisega)?
#1

Ega kellelgi pole lõunasektoris üle altimemisega vene vibropumpa? Soovitavalt uut või siis sellist, mis on pikemaks ajaks töövõimeline.

Spetsiifilisest olukorrast tingituna on vaja just seda versiooni, mis imeb alt ja pumpab ülesse. Praegu poes olevad imevad ülevalt ja pumpavad ülevalt.

Vastu pakkuks kodumaiseid käiberublasid mõistlikus koguses.

Kontakt privas
A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Proovi helistada.Ehk näkkab.
mul üks sõber tegeles varem selliste asjadega,kuid hetkel lõpetanud selle teema..
Agrotarve AS
Vana-Narva mnt. 30, 74114 Maardu
E-post: info@agrotarve.ee
Tel: 6 379 100
Fax: 6 379 120

Kui seal on siis kuidagi ikka ju selle kodumaale ligemale saad..
parimat!
Vasta
#3

Malõs mõtled? Mul mitu töötavat, kuid asun Lääne -Virus.
Vasta
#4

Oh,neid pumpasid mähin juba 94 aastast saati. Viimased tegin eelmisel suvel,kuid liim ja traat ei sobinud kokku...Kärssasid läbi. Viru liimidest sain EIS-1 te,see sobis. Rohkem pole viitsinud teha,kuna aega kulub palju ja tasumine õite väike. Regullimist ja osade vahetust teen siiamaani...
Kahjuks pole Lp.teemaalgatajale ka ühtegi töötavat isendit pakkuda. Viimane töötab oma kaevus...
Vasta
#5

Kas selline veepump nagu Harkiv (kirillitsas ilmselt küll teisiti) ei ole samasugune nagu Malõss?
Ma olen praegu maakodust kaugel aga postkastis oli mingisuguse firma reklaam ja seal oli see Harkiv sees. Pead ei oska küll anda, et kas on alt-> üles aga jube sarnane oli küll:rolleyes

Usun, et oli selle firma leht: http://www.farmest.ee/et/esileht/
Vasta
#6

Harkiv on vist pealtimemisega. Malõš on jah selle eluka nimi.

A.


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

Pealtimemisega peaks olema Rutšeek
Vasta
#8

allikas ja pisike on üsna koopiad. mõned aastatad tagasi vähemasti oli nõnnamoodu. ostsin siis neid kümnete kaupa ja tarnisin ülelahe tuttavatele. asi jäi soiku kui vene ja valgevene asjade hinnad täitsa käest ää läksid. a mudu aegade alguses ostsin neid kepstomist vana-narva maanteelt ja siis hiljem veel pae tänaval mingi abc tüüpi poe külje pealt rentnike osast mingist santehnika poest.
kui vaja võin esmaspäe ehk uuesti läbi sõita ja vajadusel ää osta (kui on muidugi) ja lõunaosariikidesse tarnida.
a mudu naaberrahvas kiitis vene kaupa, pidi kannatama ilma filtriteta järve viskamist ja talvekülm ka ei pidand tapma. uut vajati siis kui jääminek oli pumba kaasa võtnud.
Vasta
#9

Ma järgmine nädal satun tõenäoliselt ise ka pealinna, kui lähemalt ei leia, siis tuleb pealinnast otsida.

Siinkandis on Vene vibropumpasid küll, aga kõik variandid on ülaltimevad.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#10

(08-04-2011, 21:16 PM)Aspelund Kirjutas:  Ma järgmine nädal satun tõenäoliselt ise ka pealinna, kui lähemalt ei leia, siis tuleb pealinnast otsida.

Siinkandis on Vene vibropumpasid küll, aga kõik variandid on ülaltimevad.

A.

Aga kui satud pealinna poole siis seal agrotarbe ligidal sinise maja kandis 1 vene meeste pood.Kus kah igatsugu sellist põnevat nodi.Ehk isegi seal on?? miskit meenub,et nimi firmal võis olla..Kinesten?Pole kindel!
Vasta
#11

asp,

kõlista mulle taskusse, rapla metsamajas olemas.
Miskine tamponeeritud toruga kaevuteema või, et n-öelda sukelpump või ezektor ei sobi?



Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#12

Probleem lahendatud, tänud abilistele. Uhiuus "Ojake" tuksub kenasti.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#13

...aga siiski üks küsimus.Miks just vibropump??
Nüüd ju olemas plastmassist pumbad mille jõudlus üsnagi hea???
Vasta
#14

Hea lollikindel konstruktsioon, niikaua kuni liiva ei pumpa või kuivale ei jää. Odav ka..25 tugrikut vs 38 plastpumba eest.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#15

(09-04-2011, 12:28 PM)Roland Kirjutas:  ...aga siiski üks küsimus.Miks just vibropump??
Nüüd ju olemas plastmassist pumbad mille jõudlus üsnagi hea???
Kui pead silmas tühjenduspumpa, siis jõudlus on hea jah... kuni pole vastusurvet. Voolikuotsa kergitamisel mõne meetri võrra väheneb jõudlus drastiliselt. Keldri või tiigi tühjakspumpamiseks ok, muidu pole taga suurt teha midagi. Mina saan ka kaevust aiakastmisvee kätte, kuna soo ääres elades veetase maapinnaga pea sama.
Vibrokas annab survet nagu vana mees. Võib isegi vihmuti taha panna, aga siis ei kipu pump kaua kestma. Vähemalt minu Kaštan 2 kooles tolle hooaja lõpuks ää, kui ma nii tegin.
Poes müüdav ekstra kastmispump peaks olema sama, mida kasutatakse hüdrofooridel. Küllap on hea, aga liiga kallis. Imemispool peab olema ideaalselt hermeetiline, juurde vaja põhjaklappi jne.
Vene pump on odav, lihtne ja lollikindel, eriti pealt imev, mis ei jää kuivale.
Vähemalt nii olen mina oma väikese peaga aru saanud. Smile


Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#16

(09-04-2011, 13:01 PM)Basilio Kirjutas:  
(09-04-2011, 12:28 PM)Roland Kirjutas:  ...aga siiski üks küsimus.Miks just vibropump??
Nüüd ju olemas plastmassist pumbad mille jõudlus üsnagi hea???
Kui pead silmas tühjenduspumpa, siis jõudlus on hea jah... kuni pole vastusurvet. Voolikuotsa kergitamisel mõne meetri võrra väheneb jõudlus drastiliselt. Keldri või tiigi tühjakspumpamiseks ok, muidu pole taga suurt teha midagi. Mina saan ka kaevust aiakastmisvee kätte, kuna soo ääres elades veetase maapinnaga pea sama.
Vibrokas annab survet nagu vana mees. Võib isegi vihmuti taha panna, aga siis ei kipu pump kaua kestma. Vähemalt minu Kaštan 2 kooles tolle hooaja lõpuks ää, kui ma nii tegin.
Poes müüdav ekstra kastmispump peaks olema sama, mida kasutatakse hüdrofooridel. Küllap on hea, aga liiga kallis. Imemispool peab olema ideaalselt hermeetiline, juurde vaja põhjaklappi jne.
Vene pump on odav, lihtne ja lollikindel, eriti pealt imev, mis ei jää kuivale.
Vähemalt nii olen mina oma väikese peaga aru saanud. Smile

Jah imemise poolest kaevust on vibro üle kõige.Proovisin kah kollasega,kuid tulemus mõnede meetrite sügavuselt kasin!!
Vasta
#17

tere,mul neid pumpasid ka päris hulga olnd,ikka lõpuks läbi kõik kärsatatud.Hakkasin uurima miks nad siis läbi põlevad,üheks peamiseks põhjuseks oli see,et elekri ühendus on olnud kehva,kas on kontakt oksudeerind või pistiku juhtme kruvid lahti kruvinudvoolu tagajärjel ja kaks korda läksin purki sellega,et ühendasin omavahel alumiin ja vast juhtmed,mis aja jooksul samuti oksudeerisid ja selle tulemusel tekib kas alavoolus või midagi sellist,nii et tehke el.ühendus korralik.
Vasta
#18

(09-04-2011, 18:49 PM)näkisepp Kirjutas:  tere,mul neid pumpasid ka päris hulga olnd,ikka lõpuks läbi kõik kärsatatud.Hakkasin uurima miks nad siis läbi põlevad,üheks peamiseks põhjuseks oli see,et elekri ühendus on olnud kehva,kas on kontakt oksudeerind või pistiku juhtme kruvid lahti kruvinudvoolu tagajärjel ja kaks korda läksin purki sellega,et ühendasin omavahel alumiin ja vast juhtmed,mis aja jooksul samuti oksudeerisid ja selle tulemusel tekib kas alavoolus või midagi sellist,nii et tehke el.ühendus korralik.
Selles jutus võib uba sees olla. Sädelust kardab siis sunnik. Selle peale pole nagu varem mõelnud.
Ise pakuks küll teist põhjust - puudulik või mähkimisel viga saanud mähise isolatsioon. Ka vale vaik või lohakas valamine, mis jätab võimaluse mähisekeerdudel üksteise suhtes liikuda. Asi ju vibreerib ikkagi. Ka õhumullid vaigus võivad palju pahandust teha. Olen kunagi ohtralt näinud töökaaslastest haltuurameeste mähkimisi ja ühe ka ise nende käe all mähkinud Smile . Jäi mulje, et natuke loterii kippus see asi olema. Mõni pump tuli ruttu tagasi, mõni kestis paremini kui vabriku oma. Enamasti oli asi parem, sest mehed kontrollisid isolatsioonitakistust hoolsalt megeriga nii enne kui pärast valamist ja kehva tööd kliendile ei antud. Vannuti tulist kurja ja tehti uuesti.


Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne