Bensiin
(21-05-2017, 00:12 AM)Marko Kirjutas:
(21-05-2017, 00:03 AM)Wiki432 Kirjutas: Järgmise käivitusega kaasnes kohutav vibratsioon.

Väidavad siin, et vända sirgestamist saab teha lihtsalt tera maha ja torujupiga natu paenutada, mlsluik vist kirjutas kuskile. Ma ei jaksa ka kõike mäletada, kõvakettal ruumi on aga otsi üles ka Big Grin
OT:
Toru jupp ja 5kg haamer oli minul selle jaoks kui igapäevane see töö oli kunagi. Traadijupp oli kerekülge pätsutatud mille teine ots ulatus väntvõllini ja see oli indikaatoriks, mille järgi sai hinnata kui kõver veel on. Traadijupp oli hea, järgmise kere külge pannes sai kohe vajaliku kõveruse anda, et kaugus sobiks ja täppis seade tööd saaks teha. Torujupp oli siis selleks, et vända otsa ära ei taoks.
Pika toruga ei proovinud. Siis oleks ilmselt pidanud panema niiduki kusagile kinni ja toru/haamer varjant sobis mulle piisavalt.Bensiinidest.
Meil siin kunagi oli mingi tankla nimega 7.(täna, sörkiv kei) sealt tankides Honga TV600C paaki kütust 95, ei tahtnud masin enam eriti gaasi keeramist, Hakkas detoneerima. Kui spido seier ületas 90km/h hakkas kah kostuma detonatsiooni kilinat.
Aleksela kütus ei sisaldanud võimsust ja käivitus vähe kehvasti.
Olerex käis ilusti ja käivitus ilusti. Nüüd kaks aastat hiljem oli see sinna tangitud ollus veel paagis ja käivitus ilusti, sõitis pisut nirult.
Kõik kütused siis 95 kirjaga.
Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
Värsked andmed - Stiga murutraktor käivitus ületalve paagis seisnud 95 päraga mõne sekundiga. Ilmselt oli väike viivitus tingitud sellest, et miskipärast oli heedri vedu sisse lülitatud, lisakoormus kiusas starterit. Koormuse eemaldamisel käivitus kohe.
Sellegipoolest tõin järgmiseks 98 tähisega bena...
Müün: keermetõrv, puidulakk.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne