Bensiin
On veel inimesi, kes kassas maksmas käiva? Igal pool ju ka automaadis otse arveldamise võimalus Wink
Vasta
(09-07-2018, 16:59 PM)MeelisV Kirjutas: olen naiivne ja ei usu, et see (petmine kogusega) on võimalik
kontroll on liiga suur - inimesed (tarbijad ise), ametkonnad (tehnilise järelevalve ametid vms.) ja konkurendid.

see on liiga lihtne kontrollida võrreldes keemilise koostise ja muu kvaliteedi küsimustega.

Mõõtmisvea võrra petetakse ikka (see vist oli 0,5 %), aparaadid on pandud eksima lubatud mõõtmisvea võrra.
Vasta
(09-07-2018, 22:51 PM)veix__ Kirjutas:
(09-07-2018, 16:59 PM)MeelisV Kirjutas: olen naiivne ja ei usu, et see (petmine kogusega) on võimalik
kontroll on liiga suur - inimesed (tarbijad ise), ametkonnad (tehnilise järelevalve ametid vms.) ja konkurendid.

see on liiga lihtne kontrollida võrreldes keemilise koostise ja muu kvaliteedi küsimustega.

Mõõtmisvea võrra petetakse ikka (see vist oli 0,5 %), aparaadid on pandud eksima lubatud mõõtmisvea võrra.

Lubatud viga tankuritel on tõesti +- 0,5% aga muus osas olen nõus MeelisV-ga, ei ole mõtet kogusega mängida. Niigi on kodanikke kes oma täpsesse plastkankusse siristades on iga kell nõus Facebooki video panema, kuidas teda tõmmatakse ja seleta siis et ei ole lammas. Kindlasti läheb mõni tankur aegajalt rikki aga selleks neid regulaarselt kontrollitaksegi.
Olen seotud ettevõttega, mis muuhulgas tankureid taatleb  ja kui on mingit konkreetset infot et tankureid justeeritakse veapiirile, siis see küll huvitaks mind (kasvõi PM-i).

Lauri
Vasta
Mul vanemal Smardil paagi mahuks paberitel 22L. Ilma igasuguse probleemita läks 23 liitrit sisse kui suht aurudel kohale veeresid. Mingi aeg kui paaki auk tekkis ja uus paak alla sai pandud,sai nalja viluks villitud vanasse paaki(mis siis katse algul oli täitsa tühi) 5L plastkankuga kus 0,5L tagant kriipsud vesi sisse. Läks teist 24,5L sinna sisse. Nii,et ilmselt tehas arvestab minusuguste lollidega,kes alati kui kompuuter 0km näitab,veel rahulikult edasi sõidavad Big Grin
Aga võibolla oli plastist bensupaak liigsest kasutamisest välja veninud. Krt seda teab.
Igaljuhl ma ka nagu MeelisV-gi mainis ei tahaks eriti uskuda,et suuremad ketid kundet kogusega kotivad. Elame ju juutuubi ja väga tiheda(eriti kütuseturul) konkurentsi tingimustes.
Kütuse koostise pärast muidugi ei kobise ükski konkurent. Sest kõigil neil mingi kütuselaadne toode.
Päris huvitav lõhna vahe oli hommikul Soomest Nestest kankusse ostetud 98 bensiinil ja päeval Viimsi Nestest kankusse ostetud 98 bensiinil. Peaks ju olema üks kütus neil reklaami järgi Toungue
Vasta
(09-07-2018, 22:31 PM)ZIL 131 Kirjutas: On veel inimesi, kes kassas maksmas käiva? Igal pool ju ka automaadis otse arveldamise võimalus Wink

igal juhul on mugavam kassas käia, nt endises statoilis valin alati kolonkal kassas maksmise, ei meeldi mul seal õues tuule ja vihma käes mitme erineva pilu ja valiku vahel otsustada. Venemaal on piirist kaugemal ikka veel mõistlikke tanklaid, kus noormees tangib sul auto ja ise jalutad rahulikult soojasse ja puhtasse saali maksma. See on normaalne teenus, mitte mingid krdi automaadid.
Vasta
See kankusse tankimise teema. Ise võtan tihti kankusse kütet. Ja ALATI on 5 liitri asemel kanku kriipsude järgi umbes 4,7-4,8 liitrit. Olgu või uus kanister, aga alati on paarsada milliliitrit vähem. Samas ostad samasuguse kankuga õli, on tase täpselt 5 liitri kriipsu kohal. Kumb siin valetab?

Ja mina olen ka see, kes võimalusel alati kassase maksab. 10 aastat tagasi, kui ühes automaattanklas üritasin maksta sularahas ja kui juba kolmandat 25-kroonist see vastu võtta ei tahtnud, lõi närvi mustaks. Ja edaspidi automaatide teenust ei kasuta (Kaardimaksetega ma ka ei tegele). Kassas ja sularahas. Töötab alati.
Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne