Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

(26-02-2016, 18:31 PM)Marko Kirjutas:  
(26-02-2016, 17:08 PM)Walter Kirjutas:  Üle on ports papptorusid diam. 100mm, seina paksus 10mm. Tugevad tükid nagu puidust.

See on küttematerjal.

jupelda ära, saad lillepotte dohhujaa teha naiserahvale või puuri suured augud sisse pane rippmaasikas kasvama Big Grin
Ma oma papptorudega see aasta nii teen

Veel pole maha löödud

(26-02-2016, 17:41 PM)Peeter80 Kirjutas:  Ä/a gaz 66 kompressor. Ei tea kas on korras või komplektne.  Hetkel istub vanaraua hunnikus.  Pilt mailile
Sakus. 

Tere, ma oleks sellest väga huvitatud, sooviks omale. Paluks mulle kirjutada, kuidas kätte saan või saatke privaatselt oma kontakt. Tänan.

(26-02-2016, 18:31 PM)Marko Kirjutas:  
(26-02-2016, 17:08 PM)Walter Kirjutas:  Üle on ports papptorusid diam. 100mm, seina paksus 10mm. Tugevad tükid nagu puidust.

See on küttematerjal.

Kas nad ikka kütteks sobilikud?

Mul ka neid vedelemas töökohas suuremal hulgal ning lähevad kõik paberikonteinerisse.
Põleda ta vist hästi ei taha ja suuremal hulgal tuhka jääb ka, parandage kui eksin.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...

Viimane arvamus sisaldas sõna "vist" Smile
Tee väike katse - keera ajaleht tihedasse rulli, paenuta seda natuke et lahti ei keriks ja siis pliidi alla selliseid niipalju kui mahub ja tuli otsa. Tulemus üllatab sind!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Oleks neid papptorusid vaja. Põhja Eesti natuke kaugel, et järele sõita, ehk on kellelgi Tartu kandis midagi sellist pakkuda.

(28-02-2016, 12:40 PM)Marko Kirjutas:  Viimane arvamus sisaldas sõna "vist" Smile
Tee väike katse - keera ajaleht tihedasse rulli, paenuta seda natuke et lahti ei keriks ja siis pliidi alla selliseid niipalju kui mahub ja tuli otsa. Tulemus üllatab sind!

Ma isegi kahtlen kuidas nende põletamisega oleks-kuna tegu ikkagi paberiga siis palju sealt tahma võiks eralduda? 

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

Kui jutt on trükipaberi poolidest siis otsige mõni värvitöökoda, osad kasutavad paberi jääke katmiseks, vanasti sai Kroonpressist.

Põlevad need rullid väga hästi aga sama palju kui tulle loobid pead pärast ka koldest välja võtma. Nimelt tuhka tekib jube palju. Omal töö juures jääb ka neid üle, sein pea 10 mm paks ja pikkust 50 cm. Proovisin kaminat kütta, enam ei taha.

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)

Kui jäme auk sees on?

Kahju Hulgus,et sul ei jää voodit üle,kuna hetkel on mul ühte oleks juurde vaja kuna 2 voodist jääb väheks Toungue
Aga tulen vaatan need asjad üle,haaran miskit kaasa ka.


(29-02-2016, 18:21 PM)ahtos Kirjutas:  Kui jäme auk sees on?

umbes 80 mm.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

Padisel vedeleb 1 voodi. 1,4 m lai, jalgu pole. Vedrud pe...e veel ei torgi, riidel kulumisjäljed. Võib ära viia. 53980192

Tundub, et siin vist elektroonikuid pole, kuid nüüd eraldatud terad sõkaldest. Pole veel jõudnud neid uude ringlusse saata.
Asukohaks ikka saaremaa.
Kola realiseerimiseks

[Pilt: 24515535a02067_s.jpg][Pilt: 24515539e9cf63_s.jpg][Pilt: 24515529e9a6f0_s.jpg][Pilt: 24515533e2ab7c_s.jpg]

Üle on oopli originaalraadio "Blaupunkt car 300"
Eristab teda tavalistest see, et tal on eraldi AUX sisend ehitatud kasseti asemele.

Asub Läänemaal, Taeblas.

Paar kastitäit uusi tänavavalgustuse pirne, ja paarkend nõukaaegset uut luminofoori toru on vaja ära kaotada. Kui kellegi vaja ei ole siis järgmise nädala algul lähevad kõige kaduva teed.

Päris mitu küsimist oli pirnide kohta.
Torud on 1500 pikkusega.
Panen paar pilti ka

https://drive.google.com/open?id=0B3I0W2...WZSakRmQkU
https://drive.google.com/open?id=0B3I0W2AjA1NyTGwyc3RtZERvR28
https://drive.google.com/open?id=0B3I0W2...2lsTlVTamM

Ehk kulub kellegi ära.

Vot need on juba lambid  700 w...  drosseliks kaks 400 w ja lillekasvatajatele 

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

"lillekasvatajatele" Wink

(19-03-2016, 09:59 AM)pvr Kirjutas:  "lillekasvatajatele" Wink

Kuskohast nende "lillede" seemneid saaks Smile ?

Linnu(papagoi)toidusegust Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne