Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

(22-02-2012, 19:50 PM)attrassid Kirjutas:  ...aga kui palju on neli korda kuus ???Big Grin
Noore mehe jaoks vähe, vana mehe jaoks parasjagu.


120:3= 40 Valuoja koolis vähemalt õpetati nii....Smile


[/quote]

aga kui palju on neli korda kuus ???Big Grin
kas seda õpetati Valuoja koolis???


[/quote]

Sellel ajal,kui seda õpetati, vaatasin aknast,et kuidas hakid puuotsast alla märki lasid......Big Grin

Neli korda kuus on sama mis üks kord nädalas!

(22-02-2012, 20:43 PM)kopamees1 Kirjutas:  Neli korda kuus on sama mis üks kord nädalas!

Mitte alati! Aga statistilise keskmise järgi küll.

Minule on elukool õpetanud, et jagamisviise on palju rohkem kui koolis õpetati. Peale võrdse jagamise on ka vennalik jagamine a la Suur ja Väike Peeter Big Grin
No kui herrased niimoodi nõus on, et iga näo peale 40 tihendiga ja 40 ilma, siis andke märku ja minugipoolest! Siis on kõik saanud ja mul süda rahul. Jagan hommepäev kaaned ära või veel parem, lasen naisel seda teha Wink ja siis kaalun ära. Saab postikulu teada. Kui keegi soovib midagi head vastu saata, siis ega mul sellegi vastu midagi ole.
Konservikarbi kaante vastu on siiani huvi tundnud ainult ksf! MANKS. Kui vastuväiteid pole, siis las ta saab need endale.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(22-02-2012, 21:09 PM)Basilio Kirjutas:  Minule on elukool õpetanud, et jagamisviise on palju rohkem kui koolis õpetati. Peale võrdse jagamise on ka vennalik jagamine a la Suur ja Väike Peeter Big Grin
No kui herrased niimoodi nõus on, et iga näo peale 40 tihendiga ja 40 ilma, siis andke märku ja minugipoolest! Siis on kõik saanud ja mul süda rahul. Jagan hommepäev kaaned ära või veel parem, lasen naisel seda teha Wink ja siis kaalun ära. Saab postikulu teada. Kui keegi soovib midagi head vastu saata, siis ega mul sellegi vastu midagi ole.
Konservikarbi kaante vastu on siiani huvi tundnud ainult ksf! MANKS. Kui vastuväiteid pole, siis las ta saab need endale.

Olen nõus oma 40 ilma tihendita kaant loovutama soovijaile.Wink

(22-02-2012, 21:17 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Olen nõus oma 40 ilma tihendita kaant loovutama soovijaile.Wink
OK. Ega ma lubada julge, aga pean veel igaks juhuks kolikambris mööbeldama. On justkui meeles, et kunagi oli ka eraldi tihendeid nende kaante jaoks. Homme vaatan.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(22-02-2012, 21:27 PM)Basilio Kirjutas:  
(22-02-2012, 21:17 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Olen nõus oma 40 ilma tihendita kaant loovutama soovijaile.Wink
OK. Ega ma lubada julge, aga pean veel igaks juhuks kolikambris mööbeldama. On justkui meeles, et kunagi oli ka eraldi tihendeid nende kaante jaoks. Homme vaatan.

Tihenditega kaani võtaks juba ise ka....Big Grin

vanainimese mälu pole sugugi kiita, aga mingi ähmane pilt on meeles, et vist minevi sügise müüdi noidsamu ühekordseid plekist kaani rõõmu poes. ja justkui oli kaanetaja ka pakkumisel.
hinda ei mäleta, aga mina ostma ei kippunud.

(23-02-2012, 10:24 AM)diesel Kirjutas:  vanainimese mälu pole sugugi kiita, aga mingi ähmane pilt on meeles, et vist minevi sügise müüdi noidsamu ühekordseid plekist kaani rõõmu poes. ja justkui oli kaanetaja ka pakkumisel.
hinda ei mäleta, aga mina ostma ei kippunud.
.... aga juhin tähelepanu sellele, et siin pole tegu müügigaBig GrinBig Grin




(23-02-2012, 11:16 AM)attrassid Kirjutas:  .... aga juhin tähelepanu sellele, et siin pole tegu müügigaBig GrinBig Grin
Just. Meelehead võib muidugi alati teha Wink aga point on lihtsalt selles, et naisele jäi kast kaantega koristamistuhinas ette. Arvas et temal neid vaja ei lähe.
Tihendeid kahjuks ei leidnud. Sorri, Talupoeg Taluja. Küllap olen need ära visanud või ämmale kinkinud. Aga lubatud 40 tihendiga kaant saad ikka. Sinu aadress on ka mul kusagil olemas.
Võtan lähiajal ka teiste huvilistega privas ühendust. Hetkel mitu rauda tules ja kiire.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Mingid jupid, sidurivõll ilmselt Mosse oma ja tutikas:

[Pilt: 20339871372a48_l.jpg]

03-06 esituled, reflektorid kehvad: Ära antud.

Kudumismasina detail:

[Pilt: 20339863e45253_l.jpg]
[Pilt: 20339865e86fa3_l.jpg]

Kirillitsaga elektriline trükimasin:

[Pilt: 203397119398ba_l.jpg]

Asuvad Tallinnas
Äitähh eest saab, kuid kui väga suur soov on midagi asemele tuua, siis palun väga!

Kokkulepped kõnetorul 5111447

Do'nt panic

Katkine Dnepri iste, tasuta ära anda. Jõgevamaa, 52 46 891.

http://www.upload.ee/image/2127771/DSC_1910_800x533.JPG

http://www.upload.ee/image/2127770/DSC_1911_800x533.JPG



Tähelepanu!

Kõigile,kõigile kõigile!

Viimasel ajal on mulle ette sattunud erilised härrad,kellel tundub kupliall miskit mõte loksumas........ Sellepärast pean tähtsaks teatada kõigile tähelepanekust. Nimelt on tehtud teatud pakkumisi stiilis- näe, mul on selline asi---kaalub (näiteks) 10 kg. ja on metallist. Annab ära 20€ eest. Ja kui ma nädala jooksul ära ei osta,viib peremees selle Kuusakoskisse........
No sõbrad! Katsume siis mitte kaasa minna sellise asjaga,et ise sellist lolli juttu ajada....no mõelge siis ise----10 kg. rauda maksaks näiteks 24,5 senti kilo----2.45 € ........... Nii et see oleks nagu ähvardus mulle,et vaata raisk,kui sa mulle ei anna 20€,siis viin 2.45 eest vanarauda!!!!!!!! Mõjub ju küll....Big Grin
Ma saan ju aru küll,et asjal on ka muu väärtus peale metalli aga no ärgu siis palun ähvardagu mind selle Kuusakoskiga..... Hoidku lihtsalt suu kinni ja viigu ära,mis ta laulab seda minu ninaall.....
No saan aru,kui Kuusakoski müüks mulle miskit 3 kordse summa eest tagasi.....siis oleks see--7,35.....aga ikkagi. Ja kui nüüd veel edasi mõelda,siis tegelt teeb ju asja omanik transpordi,tõstmise ja kulutatud aja eest veel lisakulutusi....ja teadagi aeg mõne härra jaoss...ju kallim kui raha... seega tundub minusuguse talupoja jaoks asi õite imeliku maitsegaToungue
Nii et lugupeetavad! Ärme lähme kaasa sellise opakusega ja kasutame ikka natuke mõistust!
Jõudu äritsemisel....Big Grin


PS. panen mõnede jaoks veel õige variandi näite ka ...Wink kuidas asi võiks olla:

Mul on siin piduritrummel. Kaalub 10 kg. Asi uus. Kui keegi seda omale tahab,siis olen nõus seda müüma vanarauahinnaga-2.45€ ... Kuid see trummel on täitsa uus ja küsiksin sellepärast natuke raha juurde....2.45 korda 2---4,90 .... Ja oleksi asi viisakas. Minupärast võiks asjal ka olla kolmekordne hind. Kuid ma ei ähvarda klienti mingisuguste firmadega...Smile

Talupoeg Talujal on õigus, ka minule on selline asi arusaamatuks jäänud, et "makske miljon, muidu viskan minema!" No kui ikka teisele anda ei täi, siis viska tõepoolest! Minu põhimõte on, et asi peab olema selle käes, kes sellega midagi teeb!
Nii olen mõnegi vidina või kolu kellelegi aitäh eest andnud või vahetuskaupa teinud. Ise saan ruumi juurde ja keegi saab õnnelikuks. Pealegi läheb vidin asja ette, niisama seistes läheks ta pikapeale hukka või vedeleks mõttetult jalus.
Mul on mõttes mõlkunud teha Talupoja teemale "Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!" sõsarteema "Kas kellelgi juhtub ülearu olema ehk "Nutumüür"", kuhu igaüks saaks üles panna nimekirja kolust, mida oleks mingi projekti jaoks tarvis, aga pole ntx raha osta vms. Ehk jääb siis veel mõni asi ära viskamata ja leiab uue omaniku, sest igaüks ei viitsi ehk oma äravisatavaid asju siia üles riputada. Või annab keegi märku, et kuule, seal ja seal vanarauas just nägin sellist virblit nagu sina tahtsid! Praegu olen oma soovinimekirja saatnud mõnele privas, kui ta soovib midagi vastu pakkuda.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Lisaks võiks olla selline virtuaalne kolakamber, kuhu iga soovija saaks enda jaoks üleliigsed vidinad riiulile panna, mida endale vaja ei tea minevat, aga ära visata ka ei raatsi. Või vanarauda viia ähvarduste saatel. Minulgi on kraami, mis justkui vedeleks, aga utiliseerimiseks on liialt head/ nostalgiliselt väärtuslikud/ ootavad projekti alustamist juba 15 aastat/ loodavad, et 2.45 ei oleks minu jaoks eluliselt tähtis summa.
Kuhu see kamber paigutada? Kui teha eraldi teema, ei viitsi enamik kolm aastat vanu postitusi lugeda, kogu aeg UP!-itamine on tüütu ja teemat risustav. Profiili juures võiks olla igaühel oma kamber? Aga kes ütleb, et ma just selle kaasfoorumlase profiili lugema juhtun, kellel on just see M8 mutter üle, mis on veidi üle vindi?

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.

(10-03-2012, 11:35 AM)Wiki432 Kirjutas:  Lisaks võiks olla selline virtuaalne kolakamber, kuhu iga soovija saaks enda jaoks üleliigsed vidinad riiulile panna, mida endale vaja ei tea minevat, aga ära visata ka ei raatsi. Või vanarauda viia ähvarduste saatel. Minulgi on kraami, mis justkui vedeleks, aga utiliseerimiseks on liialt head/ nostalgiliselt väärtuslikud/ ootavad projekti alustamist juba 15 aastat/ loodavad, et 2.45 ei oleks minu jaoks eluliselt tähtis summa.
Kuhu see kamber paigutada? Kui teha eraldi teema, ei viitsi enamik kolm aastat vanu postitusi lugeda, kogu aeg UP!-itamine on tüütu ja teemat risustav. Profiili juures võiks olla igaühel oma kamber? Aga kes ütleb, et ma just selle kaasfoorumlase profiili lugema juhtun, kellel on just see M8 mutter üle, mis on veidi üle vindi?

Mõistlik on profiili lõppu lisada vahetusfond, nagu mul Smile
Otseselt ei paku, aga metalli ka ei vii.

(10-03-2012, 11:35 AM)Wiki432 Kirjutas:  Kuhu see kamber paigutada? Kui teha eraldi teema, ei viitsi enamik kolm aastat vanu postitusi lugeda, kogu aeg UP!-itamine on tüütu ja teemat risustav. Profiili juures võiks olla igaühel oma kamber? Aga kes ütleb, et ma just selle kaasfoorumlase profiili lugema juhtun, kellel on just see M8 mutter üle, mis on veidi üle vindi?
Minu väikeses peakeses oli mõte, et katsuks kolikambri või nutumüüri teemat mitte solkida, vaid igalt huviliselt oleks soovitavalt vaid üks-kaks postitust. Postitus sisaldaks soovide nimekirja ja pakutava kola nimekirja või pildiseeriat. Kuna postitusi saab tagantjärgi muuta, siis pole tarvis iga liikumise kohta uut postitust teha või upitada ja tekitada n+1 lehekülge postitusi, millede lugemine tõepoolest mõne aja pärast üle jõu käib.
Tõsi küll, see nõuab mõningast viitsimist, et juba realiseeritud asjad kolikambrist maha kustutada ja uute lisandumisel üles panna. Aga paremat ideed mul ei ole.
Küsimus on veel, kas teha Nutumüür või Kolikamber? Või teeb mõlemad?
Edit: tegin Nutumüüri ära. Mõne minuti jooksul tuli juba 15 vaatamist. Tundub et raffal huvi on! Wink

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(10-03-2012, 13:40 PM)Basilio Kirjutas:  
(10-03-2012, 11:35 AM)Wiki432 Kirjutas:  Kuhu see kamber paigutada? Kui teha eraldi teema, ei viitsi enamik kolm aastat vanu postitusi lugeda, kogu aeg UP!-itamine on tüütu ja teemat risustav. Profiili juures võiks olla igaühel oma kamber? Aga kes ütleb, et ma just selle kaasfoorumlase profiili lugema juhtun, kellel on just see M8 mutter üle, mis on veidi üle vindi?
Minu väikeses peakeses oli mõte, et katsuks kolikambri või nutumüüri teemat mitte solkida, vaid igalt huviliselt oleks soovitavalt vaid üks-kaks postitust. Postitus sisaldaks soovide nimekirja ja pakutava kola nimekirja või pildiseeriat. Kuna postitusi saab tagantjärgi muuta, siis pole tarvis iga liikumise kohta uut postitust teha või upitada ja tekitada n+1 lehekülge postitusi, millede lugemine tõepoolest mõne aja pärast üle jõu käib.
Tõsi küll, see nõuab mõningast viitsimist, et juba realiseeritud asjad kolikambrist maha kustutada ja uute lisandumisel üles panna. Aga paremat ideed mul ei ole.
Küsimus on veel, kas teha Nutumüür või Kolikamber? Või teeb mõlemad?

See on hea mõte küll. Kui igaüks paneb oma kolalehe üles ja soovid,siis saab ju alati täpsustada ja muuta. Ega siis kui ihaldatav asi käes,võib ju soovi kustutada....sest et ega pole ju vaja tuhandet kilukarpi...,kui just pole tegu varjupaigale konservide tootmisega....Big Grin

Meelis, kas tõesti ei jätnud mõnd 16 mm filmi maha? Heameelega petaks selle viimasegi su`lt välja! Mul ""Ukraina" ikka proovimata filmipuudusel. Muidugi oma laiskus ka- pole neis müükides oma ostusoovi veel kuulutanud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne