Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

(28-03-2012, 21:30 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  See oleks küll hiiglama põnev ,kui saaks teada,et kes see üks isik 101 st liikmest on,kes teab....kuidas asjad peaks käima....Big Grin

Sa Tom oled jobu!

Seal on ainult 101 idiooti ja 303 järjekorras, ükski terve mõistusega olend sinna ju ei lähe ... suhtarvudest ma mõtlesin, et hea kui 1 miljonist teab, kuis asjad käima peavad, ka see on määrav.

Linus oli 1 7-st miljonist soomlasest ... aga millega hakkama sai...

Dad.

Kui see dad on niiiiiiii tark siis valime tema,las võtab veel ühe targa(oma sõbra) meie kandist kaasa siis saavad" asjad korrda"
Küll me jobud siin all teie teod heaks kiidame ja kui meile ka midagi sealt pudeneb ehk valime teiseks ametiajaks veel.

Ratastega laud ja trafo ära antud.

(02-05-2011, 20:09 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Seda lauset olen kuulnud järjest sagemini. Kas on see aja märk,raha puudus,tüdimus või miski muu põhjus,ei olegi tähtis. Võtaks siis midagi koos ette. Teeks siis nii,et kõik kes soovivad,võiksid siia üles panna pildid ja teksti nendest asjadest,millest tahetakse lihtsalt vabaneda. On siis tahtmine kinkida,ära anda,või isegi müüa....Big Grin . Müümisega oleks siis nii,et hinnad võiksid olla ikka mitte üle metallihinna....muidu oleks juba äri....Ja meie ju siin ei äritse,vaid tahame lihtsalt asjad kaelast ära saada..... Ma kujutan seda ette,et kui mõni inimene leiab lõpuks omale vajamineva asja,teeks see rõõmu ikka ka. Koerale kont,lapsele komm,vanamehele tükk rauda...Toungue,vaat see ongi õnn! Ja kui siis tõesti keegi ei taha,tehke siis edasi juba nii,nagu pealkirjas öeldud......Rolleyes .Peab veel mainima,et kedagi ei saa sundida tegema seda,mida inimene ise ei soovi.Cool

[img][Pilt: P4010601.JPG][/img]

ettepanekud ja pakkumised palun PS-i või siia teemasse vastusena. Tänud!!!
Kaup koos!!!







Aprill. . . . . . . . . .

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!

(01-04-2012, 15:32 PM)metsakohin Kirjutas:  Aprill. . . . . . . . . .
jutt jumala õige.... Smile
[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcT7ST_-OyeQEa5rxw3hpH9...P-Jb3afZx1]




GAZ-53 käigukasti väljavõte, Kardaan ja 51 käigukast - kõik om lännu! Smile. Mul jummala hää meel, mudu on nii, et ei raatsi ää visata ja endal kah nagu vaja ei lähe, nüid lähva uuele elule, ei roosteta mu seina veeres enam Smile !


tere,see väljavõte peaks komlektis olema autodele paigaldatud seemnevilja puhtija-laadija punkri juurde.
GAZ-53 käigukasti väljavõte, ei oska öelda, missuguseks otstarbeks, igatahes on küljes kaks lülitushooba:
[Pilt: vc3a4ljavc3b5te53.jpg?w=490]
Asuvad Tartumaal. Koskisse veel ei lähe, aega on Big Grin. Lihtsalt vajajale ära anda.
[/quote]

Ford Sierra diferentsiaal koos kardaani ja veovõlli otstega, sobilik väikese traktori ehituseks.

Veel pole maha löödud

(07-04-2012, 18:59 PM)näkisepp Kirjutas:  tere,see väljavõte peaks komlektis olema autodele paigaldatud seemnevilja puhtija-laadija punkri juurde.
GAZ-53 käigukasti väljavõte, ei oska öelda, missuguseks otstarbeks, igatahes on küljes kaks lülitushooba:
Jajah, näkisepp, sul on täiesti õigus, ma tegelt mõtlesingi seda massinat, millel see punker taga Smile ! Selgus käes! Tänud!



Kui kellelgi on tarvis, siis mul on ülearu üks elektripliit. Kõik neli auku peaks töötavad olema (kaks on kindlasti OK, kaht ei tea), samuti töötab ahi. Välja sai see pliit vahetatud selle pärast, et ahi tahtis kaua soojenemist ning ei küpsetanud kooki enam ühtlaselt (uks ei ole enam päris tihe ja natuke ära vajunud) ja neljast pealmisest rauast kasutusel olnud kaks soojenesid suht aeglaselt. Kellelegi koju "mitte millegi asemele" või suvilasse või minu poolest garagesse kummi vulkaniseerimiseks passiks täitsa hästi, ma usun Smile

Pildid: kui leidub huviline, siis teen.
Hind: küll me kaubale saame Wink
Transport: Tallinna piires kauplemisoskuse küsimus Smile

Pakkumisel ümbertehtud paak, oli opel recordi istme taga lisapaagina. Lisaks pakkuda toyota corolla -89 aasta armatuur ja gaz 52 esiklaas.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Ära anda Opel Ascona tulede ja peeglite ring. Ühel tagatulel minu mäletamist mööda mõra, ühel peeglil samuti.
http://www.hot.ee/lauri1/tuled/DSC_0290.JPG
http://www.hot.ee/lauri1/tuled/DSC_0291.JPG

Samuti ära anda Opel Senatori 2 tagatuld - korralikud, oluliste defektideta.
http://www.hot.ee/lauri1/tuled/DSC_0292.JPG

Asuvad hetkel Tartus. 23.04 võin Tallinna kaasa võtta.

Lauri.
tel. 5265654

Vanaraua hinnaga ära anda VW LT35 kallur vla. 1988, mootor 2384cm3 bens. 66kW, tühimass 2300kg. dok. korras viimane ülevaatus lõppes 03.2009.
Ja Nissan King Kab 4x4 dok. olemas ja korras, kuid pole hetkel käepärast. Paar klõpsu ka masinatest http://album.ee/node/26636865/50304999
Mõlemal tuled-klaasid terved(nissani parem tagatuli on katki), seisma jäänud sõitvatena,mõlemal tõsised roosteprobleemid. Müügis järg. nädala lõpuni, peale seda teadagi mis. Volkariga ei tule kaasa kastis olevat halli raami ja tenti. Asukoht: Tallinn Nõmme
Tel. 55620100

Mõlemad masinad leidnud uue omaniku.

Kui sa tunned et sul on suurepärane naine, meeldiv ja vähenõudlik armuke, tark ja inimlik ülemus, maailma parim auto, inimesed tänaval naeratavad sulle ja maksuamet on su parim sõber, siis on viimane aeg öelda narkootikumidele EI!

Õhtust!
On üle sellised autojupid:

[Pilt: 205700114a0a80_l.jpg]

http://static3.nagi.ee/i/p/822/80/205700051e377a_l.jpg

http://static3.nagi.ee/i/p/822/80/205700095e6a4c_l.jpg

Kahjuks pole siiani sotti saanud,mis automargile sobivad. Kui keegi tunneb ära,millisele massinale sobib,võiks märku anda. Samas pole mul endal nendega midagi teha. Kui kellegile sobib,võiks vahetada mõne teise mulle vajaliku pulga vasta.
Üldiselt ei pea keegi muretsema,et ma need siis kuskile ära viskan ja vanarauaks viin.....Wink,sest jupid uued!
Tänan,

Asi siis selge. Tegu Volkswagen Transporteri alumiste šarniiridega. Asjad leidsid omale juba uue peremehe. Tänu ka kaasfoorumlasele marcole!

Tere. Üle siis jalgratta katkine spido. Nõukaaegne. tel 5141084

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...

Tere!

Saadaval siis sellised rummud. Nende otsas olid ennem GAZ-67 veljed:

[Pilt: 205875074bbe86_o.jpg]

Info tel. 52 41 299

(19-04-2012, 20:48 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Õhtust!
On üle sellised autojupid:

[Pilt: 205700114a0a80_l.jpg]

http://static3.nagi.ee/i/p/822/80/205700051e377a_l.jpg

http://static3.nagi.ee/i/p/822/80/205700095e6a4c_l.jpg

Kahjuks pole siiani sotti saanud,mis automargile sobivad. Kui keegi tunneb ära,millisele massinale sobib,võiks märku anda. Samas pole mul endal nendega midagi teha. Kui kellegile sobib,võiks vahetada mõne teise mulle vajaliku pulga vasta.
Üldiselt ei pea keegi muretsema,et ma need siis kuskile ära viskan ja vanarauaks viin.....Wink,sest jupid uued!
Tänan,
DODGE Caravan 1995 õõtsal on samasugused sissepressitud ja alt stopper rõngaga


Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

(23-04-2012, 17:56 PM)h2rra Kirjutas:  
(19-04-2012, 20:48 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
DODGE Caravan 1995 õõtsal on samasugused sissepressitud ja alt stopper rõngaga

Sarnased on ka teistel autodel,kuid hetkel ei ole targemaks saanud. Ameerika päritolus kahtlen,sest asi millimeeter mõõdustikus. 18 mm. 1,5 sammuga ots. Asja pikkus-115 mm. 48 mm on istu koha pealt enne rihveldamist. Kahtlustaks kaubikut,sest omal LT -l umbes samas mõõdus munakas.

(23-04-2012, 18:55 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(23-04-2012, 17:56 PM)h2rra Kirjutas:  
(19-04-2012, 20:48 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
DODGE Caravan 1995 õõtsal on samasugused sissepressitud ja alt stopper rõngaga

Sarnased on ka teistel autodel,kuid hetkel ei ole targemaks saanud. Ameerika päritolus kahtlen,sest asi millimeeter mõõdustikus. 18 mm. 1,5 sammuga ots. Asja pikkus-115 mm. 48 mm on istu koha pealt enne rihveldamist. Kahtlustaks kaubikut,sest omal LT -l umbes samas mõõdus munakas.

MOPAR'i euroturu masinatel kasutatakse valdavalt millimeetermõõdustikus vidinaid, vähemalt oma Jeepi puhul pole küll täheldanud, et tollmõõdus võtmeid vaja peaks olema. Suvalised poldid on ka ilusti keermesse istunud, kus tarvis.

Aga ega ma seda masinat väga pulkadeks pole muidugi võtnud.

Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne