Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

(15-11-2014, 19:43 PM)autorestauraator Kirjutas:  
(15-11-2014, 18:55 PM)Marko Kirjutas:  Seda printeri - kasseti - hinna loogikaülesannet olen üritanud lahendada viimased 10-15 aastat, siiani tulemuseta. Rumal ilmselt.

Sellest küsimusest aru saamiseks tuleks vist kasuks, kui positsiooni vahetada: vaadata ärimehe mätta otsast....
Umbes sama loogika hakkab ju neljarattaliste juures ka silma.

Mnjahh õige küll aga neljarattaline "sõber" on ikka natuke kallim et seda iga vea/ puudujäägi korral välja vahetada.
Printerite puhul on täitsa loomulik ja mõttekas uus osta .Garantii hakkab jälle nullist jne.- oleks see neljarattalistega ka nii lihtne Rolleyes

printer on odav, et sa ikka selle ostaksid. müüakse omahinnaga või isegi miinusega. edasi oled sa juba kätest seotud, kui tahad kasutada, siis pead ka tinti ostma ja siis pole pääsu. nutad ja maksad ja tootja saab oma vajaliku kasumi mõnuga kätte.
a mudu mainiks, et oma tööjuures kulutan printeritinti nii umbes liitri jagu nädalas. maksab ikka korralikult. pole parata.

(15-11-2014, 20:03 PM)diesel Kirjutas:  printer on odav, et sa ikka selle ostaksid. müüakse omahinnaga või isegi miinusega. edasi oled sa juba kätest seotud, kui tahad kasutada, siis pead ka tinti ostma ja siis pole pääsu. nutad ja maksad ja tootja saab oma vajaliku kasumi mõnuga kätte.
a mudu mainiks, et oma tööjuures kulutan printeritinti nii umbes liitri jagu nädalas. maksab ikka korralikult. pole parata.


Selline läbustamine ei ole üldse keskonnasõbralik ja riik peaks hakkama selliseid asju piirama. Vastasel juhul võiks ära lõpetada kõik rohelist mõtteviisi,keskonnasäästlikust ja loodusresursside hoidmisest jutud! Mis neist ajada,kui lastakse sellist käitumist propageerivad firmad riiki oma kaupa turustama. Sunnitakse ostma uusi printereid,sest kasetti täitmine on kallim.... st. pannakse klient olukorra ette,et peaksidki ostma uue massina.........sest raha dikteerib otsuseid. Masendav!

Talupoja jutule kirjutan alla. Kui nad siis selgitaksid, et kaasas vaid "demokassett"  See ei ole rentaabel. Kas mõni suurem kasutaja reaalselt võrrelnud on mahutavusi?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(15-11-2014, 21:47 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(15-11-2014, 20:03 PM)diesel Kirjutas:  printer on odav, et sa ikka selle ostaksid. müüakse omahinnaga või isegi miinusega. edasi oled sa juba kätest seotud, kui tahad kasutada, siis pead ka tinti ostma ja siis pole pääsu. nutad ja maksad ja tootja saab oma vajaliku kasumi mõnuga kätte.
a mudu mainiks, et oma tööjuures kulutan printeritinti nii umbes liitri jagu nädalas. maksab ikka korralikult. pole parata.


Selline läbustamine ei ole üldse keskonnasõbralik ja riik peaks hakkama selliseid asju piirama. Vastasel juhul võiks ära lõpetada kõik rohelist mõtteviisi,keskonnasäästlikust ja loodusresursside hoidmisest jutud! Mis neist ajada,kui lastakse sellist käitumist propageerivad firmad riiki oma kaupa turustama. Sunnitakse ostma uusi printereid,sest kasetti täitmine on kallim.... st. pannakse klient olukorra ette,et peaksidki ostma uue massina.........sest raha dikteerib otsuseid. Masendav!

Paraku nii see on Sad Marko mainitud demokassetist saab infot küll ostu eel või ajal kui tahad aga mis sellest tolku...
Ilmselt on see tootjate/turustajate poolt mingi x valemi järgi kokku klopsitud skeem.Loodetakse kasumit justnimelt toonerite pealt mitte printerilt endalt.Minule kui hobikasutajale see süsteem ei sobi.4 originaalkassetti maksab sama palju kui kaks uut printerit koos  demokasettide,paberi, uue garantii jms.kõigega.(200€)
Loomulikult ostan100€ eest uue printeri kõigi hüvedega ning see demokassett kestab ka kuni uue ostuni.
Kuskilt lugesin et see demokassett on umb 75 % täituvusega nii et ega selle originaaliga ka palju kauem tiksu Sad
No ma ei tea mis edasi teha ?  loomulikult keegi ei taha seda tühja printerit - aga õnneks on Tartus Puiestee tänaval jäätmejaam kus igasugu asju vastu võetakse.See muidugi riigi/omavalitsuse rahadel toimetab.Riik saab oma noosi printerite müügist ja mina saan sinna tasuta ära anda täiesti mõttetu töökorras värvilaserprinteri Sad  See on tegelikult täiesti haige maailm milles me peame elama.Selles printeris on mehhaanikat/elektroonikat jms. vidinaid mis hetkeolukorras ei maksa midagi.Autoremondi vallas töötades
olen kogenud palju-palju mõistustületavaid hindu mingi jubina kohta.Kasvõi mingi plastmass vidin/tüübel vms.ületab selle 100€ piiri mitmekordselt...
Aga noh mis maailmaparandaja mina olen ja ammu teemast väljas...Nii see on.... Sad

Uemad printerid on põhiliselt plastist, ka laserite "ahi" on mitte eriti pikaealine nüüdsetel- nii et kui kasett täita enam ei kannata, vahetage kogu krempel julgelt välja. Mu vana HP 2010 kukkus kolimisel käest, hüples trepist alla. Vaid üks link, mis tahmakaseti vabastab luugi tõstmisel, murdus ja paberisöötjast ka mõni pird eraldus. Alles printisin välja Rindeleht.ee memuaaride teemast loo "Koolipingist  sõtta". Paberilehed aurasid, aga ära tegi! Ja pole ka pirtsakas paberi osas- mingi aeg sai  kauplusest pakkimispaberit nurutud, lehtedeks  lõigutud ja toimetas eduliselt.   Kopeerpaberi pakist oleks küll huvitatud- Juku järelt on jäänud lärmakas India nõelprinter. Peaks saama läbi kopeeri normaalse teise, kolmanda eksemblari, kui kopeerlint ise valgeks pekstud?
Müüdaks keevitusi ka koos euroballooniga...

(15-11-2014, 14:57 PM)rocker Kirjutas:  Keegi nõukaaegse kopeerpaberi järgi ei tunne vajadust? Mingi 200-400 lehte  Cool 
Kui ei, läheb järgmine nädalavahetus prügikasti.

Tere!
Ma sooviks küll neid! Rakendust leiab piisavalt käsitööalal! Kõik oleneb mis vastu soovid!!!

Äkki loeb seda printimisjuttu mõni tutt-uue Escordi Mondeo omanik? Kui jah, siis mul oleks talle pakkuda üks iluvõre ja 136 latriga eeslitalli õhukululugeja (või mingi muu sisselaske tegelane). Vilumatule silmale tunduvad asjad korras, s.t. murdunud osadeta olema. Asukoht Tallinn, hind kas järgitulemisvaev või kui ma pean ise kuhugi ära ka tooma, siis pooleliitrine A. Le Coq-i kali. Kontakt telefonil 53 433 653 või siin privaat vms...
[Pilt: IMG_9472.JPG]

[Pilt: IMG_9473.JPG]

EDIT: ma pole suurem asi fjordiekspert, mudel parandatud Smile 

Pigem paistavad need esimese gen. mondeo omad olema. Esiteks escordil pole peale rs2000'de  2.0L motoga isendeid ja  teiseks see "grill" ei istu escordi tulede vahele, kuna tundub silma järgi natike liiga pikk. Rolleyes

(17-11-2014, 00:15 AM)Dexter Kirjutas:  Pigem paistavad need esimese gen. mondeo omad olema. Esiteks escordil pole peale rs2000'de  2.0L motoga isendeid ja  teiseks see "grill" ei istu escordi tulede vahele, kuna tundub silma järgi natike liiga pikk. Rolleyes

Uurisin guuglit ja Sul on tuline õigus! Escordi kannel on tõesti natuke teise kujuga, mõõdu kohta ei oska kommentaarida... Aitäh tähelepanumärkuse eest igatahes, algne postitus ka parandatud! Smile 

(15-11-2014, 23:19 PM)krossifänn Kirjutas:  Loomulikult ostan100€ eest uue printeri kõigi hüvedega ning see demokassett kestab ka kuni uue ostuni.
Kuskilt lugesin et see demokassett on umb 75 % täituvusega nii et ega selle originaaliga ka palju kauem tiksu ...
Värvilise laseri kohta ei oska öelda, mul mustvalge Xerox ja sel oli kaasas arvestuslikult 500l printimiseks mõeldud demokassett, originaalkassett on arvestuslikult 2000 l jaoks ning nö B-osa 3000 l. Seega väike vahe ikka on ....

mul on pakkuda T-40 tagumised veljed 2 tükki. Üks nendest vajab natuke keevitamist , südamiku kinnituse kronsa on lahti tulnud. Keegi siit lubas neile järgi tulla, aga juba 3 aastat on möödas ..... päris tasuta ei anna, kellel on huvi, see pakub midagi.

Mõni nädal tagasi jäi üle üks Suzuki Baleno.
1996a.
Mootor 1,3 63kW bensiin
Esivedu
Kask ust
Luukpära
Tumesinine.
Sõidab
TÜV selle aasta(2014) lõpuni. Kindlustus olemas.
Ülejäämise põhjus. Ema ostis uuema auto omale, sest Baleno kere tahab kõhualt kõpitsemist ja omal ei ole selle tegemiseks hetkel võimalusi. Ootama(mädanema) ka ei taha jätta ja niisama presialla ka ei taha esialgu saata, sest auto sõidab, töötab, käib. Pidurid said hiljuti uue torustiku. Tagapiduri klotsid, töösilindrid on vahetatud. Ülevaatusel on käinud ametlikult.
Asukoht keskeesti.

Suzu leidis uue omaniku!

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.

jäid üle ühe ultrahelikeevituse jäänused. Enne kui utiliseerin, sooviks vanametalli hinnaga lahti saada. võibolla kellegil oleks vaja?

Masin ise valualumiiniumist, aga see post on terasest. Sees ka lahmakas trafo ja nipet-näpet muid pudinaid.

Masin ise selline: www.dropbox.com/s/0tszzmzzufoxn6k/2014-11-16%2014.57.08.jpg?dl=0 
Täpsemad mõõdud ja pildid: http://www.ebay.com/itm/NICE-BRANSON-SER...0835412964

Vastan privaatsõnumitele, kompleksusest puudu tööorgan ja võimendusaste. Pühapäev tõstsin õue, veel vihma ei ole saanud. Asub Kuressaare lähedal.

Hetkel vanaraua poole ei plaani liigutada, kuid ehk kellegil miskit vaja.
Leylandi tehnikadoonoriks sai üks turboga transit ligi võetud. Sillad ja tehnika jääb mulle, ülejäänd üle. Klaasid terved, Kere üllatavalt hea. Tuled viled kõik toimivad ja terved.
[Pilt: 23758285b87f7e_l.jpg]

[Pilt: 2375828717bbd1_l.jpg]

[Pilt: 237582891c94ec_l.jpg]

[Pilt: 237582916c8003_l.jpg]

Niipea lammutama ei hakka, aga kui tuleb vajadus siis läheb kiirelt tükkideks. Ei tea mis lollid mõtted enne talverallit võivad tulla, kui praegust projekti käima ei saa...



KIIRE.


Pakkuda järgmised osad MERCEDES-BENZ 350 SE. 1979a. W-116 V-8.


Komplektsed uksed koos klaasidega.
Kapott
Pagasi luuk.
Tagatuled-vist.
Esimene ja tagumine klaas.
Mingid kroom pudinad.
Esimene stange.
Tagumise stange vasak alumine osa.
Lae ja salongi polstreid vist oli ka katuse luuk.
Armatuurlaud.
Käigukangi konsool.
Tagumine iste jne.veel  ühtteist,kõik ei meenugi kohe.

Vidinad korralikud ja kasutus kõlbulikud,lihtsalt ruumipuudus kimbutab.

Hind ... euri või õllevedelikku kui südame tunnistus või rahakott lubavad.
Reedel rändavad muidu metalli. Sad
Asuvad Tallinna kesklinna kandis. Kell vaja,tulge ja viige minema.


Tel. +372 56477273
Meil. metall73@hot.ee või privaat sõnum.
Kõige kiirem inff.tel.meile ja automotot loen õhtu hilja või vara hommikul.


Kas tõesti kellelgi ei ole midagi vaja.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                                   

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee

Leidsin sahtlist kuu aega töötanud netipulga Huawei E173. Ehk on kellelgi tarvis? Natuke vanarauast mööda, samas mõnele võib vanaraua liigutamiseks väga vajalik olla Big Grin

EDIT: Kae kuradit, asi maksab 33 eurikut ja tiba moodsam sugulane peaaegu 80.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Mul mosse 401 tagasild üle.
Komplektsusest puudu lehtvedrud, hoobamordid ka olemas.
Vahetuseks Võib pakkuda korralike lehtvedrusi või muud
Asub Tartus
Proovin pildi ka panna õhtul...



Siin hakkajaid mehi palju, jagan väikest soovitust printeri tahma osas. Samsungil (vähemasti osadel mudelitel) on uue printeri kassett piiratud 700 lehekülje peale. Seejuures pole oluline, kas tegelikult tahm otsa lõppes või mitte. Ainuke variant on osta uus kassett (millest peaks piisama 2000-3000lk jaoks) või lasta "teadjatel" suure raha eest ära kiipida. Ei tasu "vana" printerit aga kohe vanarauda saata.. Enne tasub printeri mudelit googeldada, näiteks mu printeril piisas ühe mälukiibi ära lühistamisest, pärast seda on rõõmsasti kontrolllehel "Printed count: 0". Ja nii igavesti. Tegelikult saab ka ise spets kiipe osta ja paigaldada, ei maksa eriti palju.

Kui aga tooner on juba kiibitud või tahm reaalselt otsa saab, ei maksa ka kohe poodi tõtata. Olen ise aastaid seda sama algset kassetti ise kodus täitnud. Purk tahma maksab 5-10 eur ja sellest piisab üheks-kaheks täitmiseks. Oluline on vana tahm ilusti välja raputada ja soovitavalt suruõhuga ära puhastada. Youtubes õpetusi mitmeid.

Näiteks:
http://www.itshop.ee/printerid-ja-tarvik...taitmiseks

Mul üle üks luazi tagumine iste, juhipoolne

[Pilt: 23633839b6fa81_l.jpg]



Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne