Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

Vändaga trelli palun mulle broneerida! Esindan suulise volituse alusel trelliblogi pidajat kes end sõimab Pontu6-ks Big Grin
Eks ta tuleb ise järgi, tavataks tähelepanelikkuse eest on paar õltsi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Broneeritud! 
Aga äkki ikka midagi veel vaja? 
Kui keegi pakiautomaadi kinni massab võin saata kah.

vabal ajal painutan kaablit...

Mille starter on? Üldiselt liiguvad sellised töövõimelised isendid käest kätte mingi 30 - 40 euriku tuuris, võiks proovida müüa.
Eriti margist - mudelist hind ei sõltu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Opel omega 2.0 dti 74 kw.
Aga ei mäleta kas töökorras või mitte.

Käekell ka korras. Aga mitte kõige värskema välimusega "majak" Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...

Elekter peale peab pöörlema, teisest kontaktist klõpsuma ja pöörlema. Siis hammasrattale alumiiniumtoru jupi abil väike toks kui järgi ei anna ongi korras.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Pontu 6 juurde mul tee selge.Talle neid toodud ikka mitu.Eks Markoga räägime,kuidas kohale toimetada. Smile

Lp saeveskiehitaja! 70 meetri jaoks 140 kitsarööpmelise latakat ja 200 roopanaela välja loetud. Komplekti plaat+ 2 naela kaalub 1,05 kg, seega postiga saatmine ei tule kõne alla. Kui järgitulemissoov tõsine, siis vean lumevarju.

Marko ja Linnuke viskan trelli autosse. Kätte võib saada mõnel päeval Lennujaamas, sinna teil ligem tulla. (Töötan graafikuga, mitte nagu valge inime)
Number profiilis olemas, alati vastata ei saa, aga helistan tagasi!

vabal ajal painutan kaablit...

(23-10-2016, 23:17 PM)Meelis2 Kirjutas:  Lendasid juba vanarauahunnikusse, aga hakkas kripeldama, võib-olla keegi vajab? Või lüüa naelaga seina kuni vajalikuks muutuvad....

Jawa sildid on veel alles?

Veel pole maha löödud

(24-10-2016, 20:22 PM)rocker Kirjutas:  Marko ja Linnuke viskan trelli autosse. Kätte võib saada mõnel päeval Lennujaamas, sinna teil ligem tulla. (Töötan graafikuga, mitte nagu valge inime)
Number profiilis olemas, alati vastata ei saa, aga helistan tagasi!

Kahjuks härra trelliblogija teatas, et tal selline olemas. Seega pean broneeringu üles ütlema.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Ai kurja, seda oligi arvata et too mingi haruldus pole. Endale ei taha, hää niiskesse küttepuusse auku puurida, et too kiiremini kuivaks? NB: jootekolbx2, taskulampx2 ja "hõbekandik" kaubapäãle Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...

Jootekolbe on kümne tuuris, taskulampe samuti. Kui kandik on hõbedast võid siia tuua, sõita kuhugi ei viitsi (hetkel ei saagi),

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Kas mõni prits reaalselt toimib Rolleyes Siiamaani alati laenanud kelleltki.

(20-10-2016, 20:27 PM)pen.skar Kirjutas:  Vahetevahel saab 750kroonise(e. 50 euri) vellemani otsijaga kitsaroopalise raudtee trassil käidud. On kogunenud mõnisada liiprinaela ja relsialust kahe naelaauguga plaate. Keegi raudteed omale ei ehita? Lavassaarele pole veel pakkunud, aga sealgi vist koomale tõmmatakse.
Mille tagant saaks kuulari jaoks monopistiku maha pügada?  Kõik praegused on stereo, aga metalliotsijal ju väljund monona.

Kui veel vaja: Pistikud

Tänu! Hakkan oomipoodi otsima- Viljandis seda vist pole. Annan Tartu lapselapsele pildi ette. Kui külla tuleb, poetab mulle paar pistikut pihku.

(25-10-2016, 00:45 AM)linnuke Kirjutas:  Kas mõni prits reaalselt toimib Rolleyes Siiamaani alati laenanud kelleltki.

Vot ei oska öelda. Tahad proovi järgi Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...

Selline sinise käepidemega asi on mul kalli rubla ajast ja töökorras. Viimati käis proff maaler, lasi mul siin õue peal ühe kapoti üle, ei virisend.
Pilti vaadates saab konkreetsete isendite puhul vist kahest ühe teha. Kui riiulisse, mitte igapäevakasutusse ja tunnike vaba aega remondiks on, siis võid vist võtta küll proovimiseks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Pakkuda DKW F5 pidust kereosad,annaks ära on jalus ei tahaks ka ahju pilduda.Kellel huvi siis helistage räägin täpsemalt.Tel.56644605

(25-10-2016, 17:59 PM)pen.skar Kirjutas:  Tänu! Hakkan oomipoodi otsima- Viljandis seda vist pole. Annan Tartu lapselapsele pildi ette. Kui külla tuleb, poetab mulle paar pistikut pihku.

Viljandis püüa suhelda "Avetoniga" seal turuplatsiääres.

sai vist kõik öeldud

Tere.
Miks ka mitte tehnika inimestele.
Pakun korras ,kuid vaja häälestamist KLAVER BELARUS.
Tütar mängis siiani,Lõpetas muusikakooli.
Ja soetasime elektri klaveri.
Nii.Kes soovib saab omale.
Asukoht Loksa ligidal.
Vahetan Pulgakommi vastu.

Kui postitus ei sobi siia.Siis andke märku ja ma kustutan selle .
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne