Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

(11-03-2017, 23:13 PM)hulgus Kirjutas:  
(25-02-2017, 17:10 PM)hulgus Kirjutas:  Mingi aeg otsis keegi Riga pesumasina kuivatusrulle,

krt, neil kuskil pesa vist. Täna jäi lausa 2 tk näppu.
maitus tahab neid, ma sain ka täna ühed ja eks ta saab need kätte
mitteametlikel andmetel kasutatakse neid puidupinkidel etteveoks

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Minul on ka 2 rulli kodus üle, eks peab Maitusega kontakti otsima, muidu lähevad lihtsalt prügimäele

(12-03-2017, 07:20 AM)maisalup Kirjutas:  Minul on ka 2 rulli kodus üle, eks peab Maitusega kontakti otsima, muidu lähevad lihtsalt prügimäele

Minul samuti vähemalt kaks rulli vedelemas.

Jalus jälle mõned valgustid 2x58w luminofoor torude jaoks. Torusid kaasas pole.

Hinnaks südametunnistuse järgi õlut.

vabal ajal painutan kaablit...

(12-03-2017, 20:26 PM)rocker Kirjutas:  Jalus jälle mõned valgustid 2x58w luminofoor torude jaoks. Torusid kaasas pole.

Hinnaks südametunnistuse järgi õlut.

... Ja kui kellelgi luminofoorile torusid vaja, siis võib küsida. ca 20-30tk on pakkuda, peenemad-jämedamad torud, hetkeseisukord teadmata. Paari nädala jooksul lähevad jäätmejaama.
Tartus.

5o88o86

Jõhvis või Rakveres annaks ära 40L võrkkotte, kasutatud on neid kütteklotside transportimiseks, suurem osa neist saaks uuesti kasutada, nöörid on terved.
Kokku on neid kartulikoti täis.

Tasuta.


Läinud nad ongi.

(11-03-2017, 23:26 PM)Marko Kirjutas:  
(11-03-2017, 23:13 PM)hulgus Kirjutas:  
(25-02-2017, 17:10 PM)hulgus Kirjutas:  Mingi aeg otsis keegi Riga pesumasina kuivatusrulle,

krt, neil kuskil pesa vist. Täna jäi lausa 2 tk näppu.
maitus tahab neid, ma sain ka täna ühed ja eks ta saab need kätte
mitteametlikel andmetel kasutatakse neid puidupinkidel etteveoks

Info on õige, puidupinkidele, nt höövlimasinale pealesurumise rulliks kasutasin mina...

(12-03-2017, 20:26 PM)rocker Kirjutas:  Jalus jälle mõned valgustid 2x58w luminofoor torude jaoks. Torusid kaasas pole.

Hinnaks südametunnistuse järgi õlut.

Kas uuemad või vene aegsed? Ega Tartu kanti ei liigu...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(13-03-2017, 12:16 PM)saarrand Kirjutas:  
(11-03-2017, 23:26 PM)Marko Kirjutas:  
(11-03-2017, 23:13 PM)hulgus Kirjutas:  
(25-02-2017, 17:10 PM)hulgus Kirjutas:  Mingi aeg otsis keegi Riga pesumasina kuivatusrulle,

krt, neil kuskil pesa vist. Täna jäi lausa 2 tk näppu.
maitus tahab neid, ma sain ka täna ühed ja eks ta saab need kätte
mitteametlikel andmetel kasutatakse neid puidupinkidel etteveoks

Info on õige, puidupinkidele, nt höövlimasinale pealesurumise rulliks kasutasin mina...

(12-03-2017, 20:26 PM)rocker Kirjutas:  Jalus jälle mõned valgustid 2x58w luminofoor torude jaoks. Torusid kaasas pole.

Hinnaks südametunnistuse järgi õlut.

Kas uuemad või vene aegsed? Ega Tartu kanti ei liigu...

Ei ole vene aegsed. Pigem sellised ca 10 aastat vanad.
Tartu kanti paraku ei liigu.

vabal ajal painutan kaablit...

Tahab keegi?
Boxer/ducato/jumper 2003a 2.8TD
[Pilt: 1_9_40247030.jpg]

Ära anda 2140 kasutatud kapott (avariivaba, esineb pindmist roostet), küljekarp, paar trossi (eeldan et ka need mosse omad) ning vanakooli tulekustuti. Asuvad Tabasalu kandis, transporti ei paku. Nädala jooksul soovin lahti saada, peale seda läheb vanarauda. Kui niisama ei taha saada, võib kostitada mõne õllega. Täpsem info privas.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com

(11-03-2017, 23:26 PM)Marko Kirjutas:  
(11-03-2017, 23:13 PM)hulgus Kirjutas:  
(25-02-2017, 17:10 PM)hulgus Kirjutas:  Mingi aeg otsis keegi Riga pesumasina kuivatusrulle,

krt, neil kuskil pesa vist. Täna jäi lausa 2 tk näppu.
maitus tahab neid, ma sain ka täna ühed ja eks ta saab need kätte
mitteametlikel andmetel kasutatakse neid puidupinkidel etteveoks

10 points Big Grin

kaks RIGA pesumasinat vedeleb ka kuuri all. Vististi töötasid. Rulle vist ei olnud.

(14-03-2017, 18:44 PM)pannkook Kirjutas:  kaks RIGA pesumasinat vedeleb ka kuuri all. Vististi töötasid. Rulle vist ei olnud.

Mis küsid? Kui töötab, oleks täitsa huvi, töötunkesid hea saunamajas pesta...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(14-03-2017, 19:12 PM)saarrand Kirjutas:  
(14-03-2017, 18:44 PM)pannkook Kirjutas:  kaks RIGA pesumasinat vedeleb ka kuuri all. Vististi töötasid. Rulle vist ei olnud.

Mis küsid? Kui töötab, oleks täitsa huvi, töötunkesid hea saunamajas pesta...

Kes see pükse sellega peseb. Ikka õlle kiireks valmistamiseks. Jaanid kohe kohe ukse ees.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.

(15-03-2017, 09:12 AM)Naabrivana Kirjutas:  
(14-03-2017, 19:12 PM)saarrand Kirjutas:  
(14-03-2017, 18:44 PM)pannkook Kirjutas:  kaks RIGA pesumasinat vedeleb ka kuuri all. Vististi töötasid. Rulle vist ei olnud.

Mis küsid? Kui töötab, oleks täitsa huvi, töötunkesid hea saunamajas pesta...

Kes see pükse sellega peseb. Ikka õlle kiireks valmistamiseks. Jaanid kohe kohe ukse ees.
Pigem ütleks, et kes see sellega õlut teeb, selleks ikka ju vähe tõhusamad ja kvaliteetsemad meetodid.
Rando, kui RIGA ei kõlba ja üks kord rehvidele järgi tuled, siis mul üks igivana pealtlaetav (äkki oli UPO?) ka seismas, minu teada oli töökorras.

ma ei taha neist midagi. viige minema. Üks väike värdjas on ka veel, maljutka vms Big Grin

Müüa D40 ilma objektiivita. Aku sees ning vist isegi kestab. Enne seismajäämist toimis, nüüd proovisin D3000 obje külge ning ei tahtnud koostööd teha, rohkem ei viitsinud süveneda.
Hind 35€, viieka eest võimalik kaasa saada ebay hiina laadija.
Asukoht Tartumaa Puhja vald, võimalik tartust kätte saada või vajadusel ka saata.

Neile kaasfoorumlastele kes aegade jooksul mullegi on vastu tulnud teeme tunduvalt parema hinna...  Rolleyes   Toungue



[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Karksis asub töökorras, aga loomulikult kasutatud külmkapp Saratov 1524. Ukse sang räbaldunud.
Kõrgus 1,05m.
Laiused: külg 0,6 ja uks 0,5m.

Selline mudel.

Ära antud.

Mina tahan neid Wink
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne