Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!
14 tollised valuveljed. Vanarauda viimist ootavad 3 jooksu valuvelgi. 1 jooks Renault Laguna 97a alt poldivalemiga 4x108 ja 2 jooksu Opeli Astra omi 4x100. Kõigil praegu ka mingid rehvid peal, mõned päris sõidukõlblikud. Asuvad Viljandimaal, number profiilis. Hind 30€/jooks.
Vasta
Pakun tuulamis masinat. Külge on aretatud ka mingi elektrimootor, kas töötab ei tea.
Teiseks pakun peediseemne käsikülvikut.
Vasta
Ehk kellelgi elektroonikahuvilisel vaja. Tegu RRR kasetimängija sahtliga. Töökorda ei tea, tasu ei soovi.
[Pilt: 250671252c4922_m.jpg]

Lisaks realiseerimisel autojubinaid. Vahetuskaubaks ootaks kas poisile midagi hääd või iž jubinaid (Esimene generatsioon jupiter/planeta)
Honda accord
Mazda 323

Asukohaks Saaremaa
Kontakt: viiskaks92kolmkolm9 või pm
Vasta
(29-08-2017, 13:06 PM)einota Kirjutas: Saadaval (balloonid ei ole) kindlasti on veel midagi. Kõik mis raud, keemia ja noh ühteist veel ei olnu läks konteineri. Vist kokku 28kanti.
11-12.09 tuleb raua ja keemia ring. Kui kellegil huvi siis piltidel ja nendel päevadel lisa vaatama tulla.
Kaks eelnevat pilti lähevad eelmise postituse teemasse.

Eino.

Sellega siis garaazi tühjendus lõppenud, tööriistad ja mingi allesjäänud kogus polte mutreid jäävad ootama sedaaega kui linna uude garaazi saavad kolida. Aga muidu veel üks prügila ring ja ongi tühjus. Rauaplatsile sai viidud 1,2t. manti. Ajas päris muigama kui mehed sortisid ja asju kaugemale loopisid, 15l ämbritäie kipskruvide pärast läks mõnel vaidlemiseks kes omale saab Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Pakkuda võib Gaz 13, 14 või 41 mootorit või mootori osasid.
Vasta
Mul on "kõrgema juhi" poolt määratud viia muu metalliga koos metalli kokkuostu roostevabast  plekist õunapurustaja , roostevabast plekist mahla pressimise "korv" koos alumise vanni ja pealmise pressimistaldrikuga . Veel on koluhunnikus torukruustangid , need esemed võiks keegi "rahvamajanusse lasta".
Kui on huvilisi , siis palun lahkesti märku anda  , kontakt 51949018 , Edvard. "Varandus" asub Harku vallas
Vasta
Õunapurustaja ja juurdekuuluv on leidnud omale tahtja , välja valituks osutus isik , kes end helistades tutvustas .
Vähem konspiratsiooni    Big Grin  .
Vasta
Toru kruustangidel tahtja olemas . Minu poolt tänud helistanutele .
Edvard.
Vasta
Tuleb meelde, et mul ka kusagil torukruustangid ruumi raiskamas. Otsin konkreetsele tahtjale, niisama ei viitsi.

EDIT: broneeritud auväärsele kaasfoorumlasele
Müün: keermetõrv, puidulakk.
Vasta
Pikka aega arvasin, et ma ei tee siia seda postitust, kahjuks eksisin. On suur kogus alumiiniumtorusid, hinnanguliselt kuni tonn. Läbimõõdud varieeruvad viie ja viiekümne millimeetri vahel. Mingi kogus ka titaani. Päris kokkuostuhinnaga ei saa aga kõik on räägitav.
Müün: keermetõrv, puidulakk.
Vasta
Tibake tobe on teha kolmas järjestikune post, siiski otsustasin oma mõtted avalikustada.
Võttis minuga ühendust kaasfoorumlane, kes tahtis torusid kokkuostuhind + 10 protsenti. Sellisel juhul tekib küsimus, et milleks see kõik? Viid risu ära, üks reis, üks kaalumine, mõne tunni pärast on pangast kõll arve peale laekumisest.
Pole vaja kirjavahetust pidada, üks reis üks tehing ja finito. Muidugi on siin see väärtasjade säilitamise ja heategevuse värk veel aga ikkagi...
Uut materjali kokkuostuhinnaga himustades peaks enne natu mõtlema. Konkreetne isik tegi kõik õigesti, palus ennetavalt vabandust võimaliku tülitegemise pärast aga siiski, saab paremini.
Müün: keermetõrv, puidulakk.
Vasta
Mina see pakuja polnud. Kui loed pealkirja, siis asjatu solvumine. On ju müügiteema ka olemas.
Kõik, mis liigub, see ka kulub.
Vasta
Korralike ja mõeldud otstarbel kasutatatavate asjade puhul 2x vanametalli hind on minimaalne, millega tasub anda. Wink  Ei tea kuidas praegu, kuid mingil ajal väidetavalt Emex müüs soovijatele asju välja 2x ostuhinnaga.
Vasta
Kas on keegi huvitatud äsja lõigatud peenest (alates 5cm, kuid on ka jämedaid) küttepuust, kõik lehtpuu. Pikkus enamjaolt 3m, kuid on ka lühemaid juppe, oksad, pakud jms. Kogus 20-30rm. Hinnaks 10€/rm pole ehk palju?
Asukoht Tartu mk.

Pakkumised ps, või5O28243
Vasta
Rakvere Kuusakoski platsile on juba visatud vanema malli TA6 buss, kaugelt vaadates päris kobe igatahes, vana tüübi ninaga. Ei ole aia ääres vaid juba hunnikus, seega kohe on minek.  Pilte ei saanud kahjuks teha, kui on kellelgi huvi, siis kiirustage!! Ja kui on vale teema, siis tõstke ümber või kustutage ära.
Vasta
Mu naisevennal on kange tahtmine saata viimsele teekonnale Petseris käimise Passat. 1991, must universaal, mootor 1,8 66kW.
Toodud 2003 Saksamaalt ja teenis omanikku kuni 2015 aastani. Kindlustust ja ülevaatust pole, kuid auto on võimeline omal jalal liikuma. Enamus aega seisnud katuse all. Sisu tõsise maamehe autole omaselt räämas Sad

Äkki on kellelgi vaja, sobiv projektitoorik, kümne aasta pärast hea eputada Smile

Ostuga kaasneb mõistagi vormistamine uue omaniku nimele, see on juba tema asi, kuidas ta oma urruauku kindlustuskürva sissetungi eest kaitseb.

Asub Kagunurgas, omaniku tel 51909212.

P.S. Kui on soov näha pilte, võtta privaatosakonna kaudu ühendust minuga.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne