Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

No aga muudaks siis selle alguse ära ja paneme sinna 2X vanametalli hinna või siis 0.5€ kg. Otsustage ära mis sobiks ja muutke ära palun.

T.

Muuta saad seda ju ainult Sina. Nojah, adminnid ka muidugi. Ärme torma, vaatame, kuhu arutelu jõuab!
Ma olen oma argumenteeritud seisukoha välja öelnud, vastukaja on ka olnud, teema elab aktiivset elu ja arutelu on ilmselgelt vajalik.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(08-03-2018, 21:51 PM)Marko Kirjutas:  Muuta saad seda ju ainult Sina. Nojah, adminnid ka muidugi. Ärme torma, vaatame, kuhu arutelu jõuab!
Ma olen oma argumenteeritud seisukoha välja öelnud, vastukaja on ka olnud, teema elab aktiivset elu ja arutelu on ilmselgelt vajalik.

Seda muidugi,seda muidugi. Smile 
No eks vaatame arengut ja siis andke märku,teen ära.

T.

(08-03-2018, 21:46 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No aga muudaks siis selle alguse ära ja paneme sinna 2X vanametalli hinna või siis 0.5€ kg. Otsustage ära mis sobiks ja muutke ära palun.

T.

Lihtsalt selle teema mõte peakski olema see, et vot välja pakkuda sellised asjad vanametalli hinnaga. Järsku keegi tahab miskit enne vanametalli saatmist.
Otseselt see hinnamuutmine nagu miskit eriti ei anna. Minu arvates las ta ollagi vanaraua kokkuostu väravas makstava asja hind.
Näiteks lakast leitud jalgratta raam. Pole ju erilist vahet, kas siin teemas on ta pakkuda metallihinna või kahekordsega sellest. Järgitulemisele see eriti juurde ei anna.
Kes loodab rohkem, postitagu müügi allossa.
Pigem olgu selle teema eesmärk see, et keegi saab endale vajaliku asja. Väljapakkujal endal ka hea meel, kui keegi õnnelikuks sai.
Järgitulemistega jah muidugi eraldi teema.

Mina olen sellesse rubriiki pannud asjad ,mille kohta pealkiri kehtib 100 %.Paraku lugu selline ,et tahtjal kuidagi imelik niisama võtta .Siis sümboolne 6 pack leevendab "võlatunnet".Ja asjad korras .Kui ikka papisoov taga ,olemas ju Ostan Müün lk. Millest selline diskussioon A La emexi hinnad ,või mingisugused koefitsendid.Ost Müük :hind taha ja asi OK. Arvan mina ,(peale neid lõputuid vaidlusi)Kui konkreetne hind olemas ,ehk välistab see ka nn.muidukargajad(bronniad)

(08-03-2018, 22:23 PM)meli666 Kirjutas:  Järgitulemistega jah muidugi eraldi teema.

See ei ole eraldi teema, see on võtmeküsimus selle annetamise juures. Kui mitu kirja või telefonikõnet on aktsepteeritav asjade vanarauahinnaga loovutamiseks? Ütleme valulävi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(08-03-2018, 21:42 PM)Marko Kirjutas:  
(08-03-2018, 21:26 PM)meli666 Kirjutas:   Kui nüüd üks väidab, et hea tava ala 2 kordne metallihind ja teine veel miskit muud, siis lähebki asi käest.
Saan ka sellest aru, et igaühel pole kaalumise võimalust ja see on eeldatav. Aga siin kohtab ka tihti selliseid hinnaküsimisi, et asi ilma kaalumata on mäda. Kas või see survepaagi näide.
Ehk siis, kes tahab asjast rohkem ikkagi saada, peaks müügiteemasse asja postitama.
Olen ka ise eelmisel kevadel vanaraua koristuspiltidega siin teemas elu endal keeruliseks ajanud. Panin pildid. Sõnumid muudkui tulid, et tõsta see asi kõrvale ja too samuti. Veerand heal juhul täitsid oma lubadust ja tulid järgi.
Siin ongi koflikt ja ilmselt vajaks esimene post natuke modimist Smile
Lubajameestega jahumine võtab igasuguse isu päästeoperatsioonide tegemiseks ja sunnibki pandava kama daewoodeks muunduma saatma.

Selle probleemi vastu võiks aidata nt. see, kui panna kohe algul kindlalt paika järele tulemise tähtaeg. Nt. kui on plaan miskit ära viima hakata, panna siia pildid koos teatega, et nädala pärast või kuupäeval xx.yy.zzzz lähevad vanarauda sellised asjad. Kes enne seda järele tuleb, saab omale. Kui tähtaeg kukub, siis kõik mis alles, võib südametunnistuse piinadeta koormasse laduda.

(02-05-2017, 23:18 PM)willis Kirjutas:  Läheb käru ehituseks ja üle jääb esiosa kabiiniga, auto seisnud pikalt. Panin uued küünlad, jagajakaane ja rootori ning käima ta läks, mootor töötab ilusti. Seismisega kadunud pidurid, sidur kinni, radikas katki. Kel miskit vaja siis PS, asukoht Harjumaal

[Pilt: large_29687749_RSPX.jpg]

[Pilt: large_29687747_yuBR.jpg]

[Pilt: large_29687751_PuwF.jpg]

Mootor ja kast endiselt saadaval.

M10 keermelati juppe on jäänud üle kastide viisi, sümboolse tasu eest näiteks 2€/kg võimalik soetada.     10-60cm pikad.

[Pilt: 0111515311cbab5.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Kaks veneaegset elektroonilist kella (taimerit) tuli välja kuurisügavustest. Kasutati neid mäletamistmööda tänavavalgustuse põlemapanemiseks, ühel kate puudu, töökorda ei tea. Asuvad Pärnumaal, Koonga külje all. Esmaspäeva hommikul võimalik transport Tallinna suunal.

Kindla kontakti saab 53 null null 7 866, siia satun kuidas kunagi.

Tänaseid toimetusi ära viska homse varna, ülehomme on ka päev Rolleyes

(17-03-2018, 21:27 PM)mlsluik Kirjutas:  M10 keermelati juppe on jäänud üle kastide viisi, sümboolse tasu eest näiteks 2€/kg võimalik soetada.     10-60cm pikad.

Ma ei taha ebaviisakana näida ja täitsa siiralt usun, et sul on head kavatsused, kuid 2m m10 keermelatt kaalubki umbes kilo ringi ja poes maksab tervena +- 2 euri.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(17-03-2018, 22:14 PM)viplala Kirjutas:  Ma ei taha ebaviisakana näida ja täitsa siiralt usun, et sul on head kavatsused, kuid 2m m10 keermelatt kaalubki umbes kilo ringi ja poes maksab tervena +- 2 euri.

Vale vastus kahjuks...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Milles ma mööda panin?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Vblla tugevusklassis? 

Ehituspoes müüvad 4.8 tugevusega (vabandust, pehmusega) latti, mida tehnika juures üldse ei tohi kasutada. (see ongi vaid lampide lakke riputamiseks)
Edasi läheb rida juba 5.8; 8.8, 10.9 ja 12.9.

Sharniir käib õõtsa küljes sõltuvalt autost vaid 10.9 või 12.9 - ga, veepumbad jms mudru käib küljes 8.8-ga, alla selle on mõrv.
Kollane värviplärakas lati otsal peaks tähendama 8.8-t ja seda ehituspoes ja odavalt ei müüda.

.

(18-03-2018, 08:20 AM)stihl Kirjutas:  Vblla tugevusklassis? 

Ehituspoes müüvad 4.8 tugevusega (vabandust, pehmusega) latti, mida tehnika juures üldse ei tohi kasutada. (see ongi vaid lampide lakke riputamiseks)
Edasi läheb rida juba 5.8; 8.8, 10.9 ja 12.9.

Sharniir käib õõtsa küljes sõltuvalt autost vaid 10.9 või 12.9 - ga, veepumbad jms mudru käib küljes 8.8-ga, alla selle on mõrv.
Kollane värviplärakas lati otsal peaks tähendama 8.8-t ja seda ehituspoes ja odavalt ei müüda.

.

vot sulle taas targem.bulgaarja tõstukitel seksjoonidega jagajad peal,tegin väiksemaks ja poltideks tava keermelatt ja oma silmaga nägin kui 4 polti venisid kui lõõtspill.

4.8 kõlbab kenasti puidu jaoks. Mingeid vähetähtsaid asju saab ka kokku tõmmata. Metalli juures võib ka kasutada aga peab vaatama kuhu.... Näiteks mingeid plekitahvleid kokku tõmmata,midagi hoidma jne...
Vanasti sai neid suvalisi polte ka kasutatud VAZ-i esisilla juures. Šarniire külge pannes sain aru,et keerad ja keerad kokku aga kinni nagu ei taha eriti jääda,pidevalt veinis kuni ära murdus. No eks ma olin noorem poiss ka ja eks õppisin olukorrast. Veneaegsetel poltidel ei olnud ju alati kirju peal. Kui ei olnud siis sai nagu pehmeks peetud. Küttepumpade pealt sai neid kõvemaid korjatud. 6 mm. kaanepoldid olid 8.8.

(17-03-2018, 21:27 PM)mlsluik Kirjutas:  M10 keermelati juppe on jäänud üle kastide viisi, sümboolse tasu eest näiteks 2€/kg võimalik soetada.     10-60cm pikad.

[Pilt: 0111515311cbab5.jpg]
Vanaraua kokkuostust saab (on ostetud) osta 50senti kg,siin on korrutatud neljaga,tüüpiline Eesti äri.

Need tugevuse erinevused ei ole ka mitmetes kordades, vaid 8,8 polt on täpselt 2x tugevam kui 4,6. 4,6-l katkemisjõud 2300 kg, 8,8-l 4600 kg. Pingutada võib 10 mm 4,6 tugevusega polti 20 Nm, 8,8 tugevusega 53 Nm.

Tugevusklass ei puhu pilli. Kangeim pinnakattega latt on 8.8 ja külmtsingitud kujul maksab eelpool mainit hinna. 
Kodanikele, kes müüja mõtteid loevad või pisipildi vahendusel pinnakatte meetodit määrata suudavad, on ilmselt jõukohane ka kuumtsingit toodele sama suurusjärgu hind painutada.  
Kuigi, jah, Vuoerthist ei räägi seda vist välja isegi hiromant.

Kellel vaja see ostab ja kel mitte siis pole mõtet hinna üle arutada. Müüja ütleb hinna kui poes soodsam siis võtkegi poest Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne