Euroopa Liit kavatseb paljud hobiautod romudena lammutamisele saata
#21

Ma saan nii aru, et kui mul näiteks praegu on auto arvel ja 3 aasta jooksul ülevaatust ei tehta, võetakse auto möödaminnes arvelt maha/kustutatakse ning kui ma näiteks tahan uuesti ülevaatust teha, pean ma uuesti maksma esmaregistreerimise tasu, et üldse millelegi ülevaatust teha. Ja siis jääb auto jälle 3ks aastaks seisma ja jälle sama asi. Mina sain vähemalt nii aru.

Eesti ei ole loomulikult ainuke hobiautoriik, kuid mulle tundub, et siin ei võeta seda võibolla nii tõsiselt kui mujal, just nende "otsustajate" poolt. Nii ehk naa ähvardab nii jätkates oluline hobiautodega tegelejate arvu kahanemine.
Vasta
#22

Äärmiselt õõvastav on lugeda, kuidas Euroopa Liit tahab sõda oma rahva eraomandi vastu. Kuidas sellisel asjal üldse lastakse juhtuda?
Õudsaid lugusid kuuleb Kim-i nimelise "liidri" riigis toimuvast, aga kahjuks liigume "demokraatliku Euroopaga" vist sarnases suunas.

Olge valmis selleks, et teatud kommentaarid kustutatakse, kuna teatud ksf(ide) nähes ei tohi ELi suunal kriitikat olla.
Aga selle asemel soovitaks neil isegi siin sõna võtta antud teemal, mitte kommentaare eemaldada.
Vasta
#23

https://jupiter.err.ee/1608749449/jarjej...rwell-1984
https://www.nommeraadio.ee/meediapank.php/1984
Vasta
#24

(01-12-2023, 18:27 PM)KertP Kirjutas:  Olge valmis selleks, et teatud kommentaarid kustutatakse, kuna teatud ksf(ide) nähes ei tohi ELi suunal kriitikat olla.
Ma ei näe vähimatki põhjust selleks, et EL-st tulevate "kenjaalsuste" peale käsi plaksutada. Selleks peaks nad midagi positiivset välja käima, aga miskipärast ei meenu mulle ühtki head asja.
Vasta
#25

Nii repliigi korras (mittesobivusel võib kustu panna):

kunagi veel vene ajal üks klassikust sünoptik ütles (ilma kohta) tabavalt, et ''sealt idast pole kunagi midagi head tulnud!''
Täna võib sedasama kahjuks ka lääne suunale öelda. Isegi ilm võib sealtpoolt tulles vahel kehvapoolne olla. Küll ikka ajad muutuvad...

Kui aga ilma naljata öelda siis üks mammi ütles aastaid tagasi: krt, elu on nii huvitavaks läinud, et pole aega ära ka surra!
Vasta
#26

(01-12-2023, 17:02 PM)Aare72 Kirjutas:  ...
Ülevaatusele tuleb seaduse järgi esitada n-ö registris olevad sõidukid. Ehkki seadusest otse välja ei loe siis ajutiselt registrist maas olevate kallale praegu justkui ei kiputa. Kas seda on plaanis muuta? ...
Ma saan aru nii, et romusõidukite direktiivi ei huvita kas registris või ajutiselt registrist maas - kui ikka 3 aastat pole käinud ülevaatusel siis on järelikult romu, mida pole mõtet taastada  Sad .
Samuti nagu automaksu mõttes ei huvita neid kas auto seisab (registrist ajutiselt maas) või osaleb liikluses, ikka maksa. Sellele punktile anti küll vist aastake pikendust lõplikuks registrist koristamiseks.
Vasta
#27

Valitsuses on kaks erakonda, mis on vastu ajutiselt arvelt maas olevate sõidukite maksustamisele.
See on küll natuke teise teema rida, aga ehk annab lootust vähemalt.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#28

Ma kahtlustan et üks neist kahest kaldub automaksu soosima , neil valikut pole , kui õpetajad streikima hakkavad .
Vasta
#29

(01-12-2023, 19:17 PM)Aare72 Kirjutas:  Nii repliigi korras (mittesobivusel võib kustu panna):

kunagi veel vene ajal üks klassikust sünoptik ütles (ilma kohta) tabavalt, et ''sealt idast pole kunagi midagi head tulnud!''
Täna võib sedasama kahjuks ka lääne suunale öelda. Isegi ilm võib sealtpoolt tulles vahel kehvapoolne olla. Küll ikka ajad muutuvad...

Kui aga ilma naljata öelda siis üks mammi ütles aastaid tagasi: krt, elu on nii huvitavaks läinud, et pole aega ära ka surra!

Läänest pole midagi head tulnud? Sa elad kuuris, kalossid jalas või?
Need asjad, mis minu elus hästi on, on suuresti "Läänest" tulnud.
Kõigega ei peaks lihtsalt kaasa jooksma, ega sealt ainult head ei tule.
Vasta
#30

No eks paljud väidavad ilmselt vastu, et omal ajal ka idast tuli palju head. Paljud siinsedki kf-d meenutavad häid aegu. See on osa nende ajaloost. Homne ajalugu sünnib täna ja siin.

Ma ei arvagi, et AINULT s!tta tuleb. Kuid viimasel ajal saabuvad uudised ja nn lääne arvamusliidrite sõnavõtud hakkavad kahtlusi tekitama küll.

Mul nt hakkab sellise uudise peale tuluke põlema: https://www.err.ee/1609182442/draghi-eur...ma-riigiks

Kas tegelane, kelle valitsemise ajal Itaalia (aga ka paljud teised lõunaosariigid) pankroti äärele veeres(id) on ikka rahandusspetsialisti nime vääriline?
Vasta
#31

ivo86, ma usun, et minu nimekaim pidas silmas just neid otsuseid, mis meie elu mõjutavad, mitte materiaalset poolt.
Vasta
#32

Mul on kerged kahtlused, et see säädus tahetakse vastu vötta, hea tahte märgiks, kodanik Sirgi ja teiste inimeste ilusa töö eest.   Wink

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#33

Ksfidele huvipakkuv video.
Vaatamiseks vajalik Inglise keele oskus.
https://www.youtube.com/watch?v=_vXgwkYRPgE
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne