Küsimused t-25A-1 kohta
Ma ei tea mis ime moodi aga üks põkats kerib tunde muudkui vähemaks Big Grin Big Grin
Vasta
(21-08-2017, 19:08 PM)Laurts Kirjutas: Mis põhimõttel töötab mootori küljes olev töötunnilugeja, arvestades et mootori pöörded pole ju konstantsed on tegemist rohkem indikatiivse mõõteinstrumendiga? Tühikäigul tiksudes igaljuhul edasi ei taha liikuda...

See seade ei loe tunde nagu käokell seinal vaid loeb mototunde. Üks mototund on võrdne ühe tunniga kui mootor töötab maksimumpööretel. Kui logistad tühikäigul siis annab ühte tundi edasi kerida.

Hea näide oli kombain mis oma tööd tegi kogu päeva põhjagaasiga, seal võisid õhtul kelle kontrollida.
Aquila captas non muscas.
Vasta
Andke nõu kust saada esiklaasile tihendit? Pole küll t-25, vaid t-16, aga vahet põhimõtteliselt ju pole. Tuttava masinal oli esiklaas koos raamiga puudu, nüüd sain talle selle plekist raami, klaas ise on poes täitsa olemas, aga puudu on tihend. Kas kuskil müüakse sobivat tihendit meetri kaupa? Või on kellelgi pakkuda?
Vasta
(Eile, 10:42 AM)Romka Kirjutas: Andke nõu kust saada esiklaasile tihendit? Pole küll t-25, vaid t-16, aga vahet põhimõtteliselt ju pole. Tuttava masinal oli esiklaas koos raamiga puudu, nüüd sain talle selle plekist raami, klaas ise on poes täitsa olemas, aga puudu on tihend. Kas kuskil müüakse sobivat tihendit meetri kaupa? Või on kellelgi pakkuda?
Näiteks Põllumeeste kaubamajas on see saadaval.  https://www.pmkaubamaja.ee/index.php/et/...-t-16.html
Vasta
Knoke pakub erinevaid profiile meetriga.
Müün: keermetõrv, puidulakk.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne