Küsimused t-25A-1 kohta
(11-10-2018, 23:16 PM)jupiter22 Kirjutas: Küsiks, kas kellegil India rehvidega või Põllumehe Kaubamajas müüdava Trayali rehvidega on kogemusi? Need kena kopika odavamad osta, kui Vene omasi.
Vene rehvi kvaliteediga olen kursis...kui koguaeg päikese käes ei seisa siis käib kah. Traktor kulutab aastas 3-4 paaki kütet, haldab kartulamaad, lükkab talvel õue lumest puhtaks jne.

Talupoeg ilmselt oskab kindlasti paari aastase kogemuse põhjal India kaupa kiita, laita.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid379215
Vene Voltyred peavad ilma mõradeta vastu ka aastaid 15 enda kogemusel. Russ ja põkats küll seisavad mitte töö tegemisel ainult pimedas kuuris. Ja aastane töötundide arv mõnikümmend. Seega hobitamiseks sobib ka vene rehv täitsa hästi.
Vasta
(11-10-2018, 23:16 PM)jupiter22 Kirjutas: ... 
Küsiks, kas kellegil India rehvidega või Põllumehe Kaubamajas müüdava Trayali rehvidega on kogemusi? Need kena kopika odavamad osta, kui Vene omasi. ...

Kuna mu hiinlasele sobivas mõõdus polnud midagi leida, siis suure otsimise peale sain tänu ühe ksf vihje peale firma, mis suutis tarnida sobivas mõõdus India rehvi, senise 2 a kogemuse põhjal täitsa ok, tundub parem kui tehasest all olnud hiinlane.
Vasta
(12-10-2018, 00:48 AM)meli666 Kirjutas: ...
Vene Voltyred peavad ilma mõradeta vastu ka aastaid 15 enda kogemusel.
...

Väga hea, kui kellegi kestavad. Minu tutvusringkonnas on Voltyre rehvilaadsed tooted pakatanud ka kolme aasta järel... Kuigi mingit loogikat nende rehvide ikaldumises ei näi olevat.
Vasta
Kinnitan et vene rehvi ostmine on nagu loterii ja kunagi ei tea mis saad.
See on igatahes selge et talvel oleks suusatootjatel Voltyre rehvitehasest palju õppida sest vanade aastast eitea kuna Belarusi rehvidega sai talvel seigeldud Haanja ja Ruusmäe kandi mägistel teedel aga peale rehvivahetust polnud see enam ilma kettideta võimalik.
Boonusena olid need ka nii kõverad et üle poole gaasi mina ei suutnud end kabiinis kinni hoida ja viskamise murega saadeti ka pikale lainele poest.
Pigem kui nüüd peaks omale traktororirehve otsima seaks sammud Baltyre butiiki ja võtaks Mitase toote sest räägivad et väga hea kvaliteedi ja hinna suhtega on.
Vasta
Ostsin neli aastat tagasi india reffi põkale. No ei olnud muud Valgas võtta hetkel ja masin oli künnivaos lääbakil. Pole midagi halba öelda aga mul põka suurema aja seisab ka. Kuidas aktìvsele kazutamisele vastu peab ei tea. Küljed tal imeõhukesed. Nagu sõiduaoto rehv. Js kaalult ka poole kergem vene omast. Ning plaztist tehtud. Talvel kette vsja ei ole. Krihv lõhub jääd nagu kirvega.
Aquila captas non muscas.
Vasta
(12-10-2018, 09:19 AM)v6sa Kirjutas: Väga hea, kui kellegi kestavad. Minu tutvusringkonnas on Voltyre rehvilaadsed tooted pakatanud ka kolme aasta järel... Kuigi mingit loogikat nende rehvide ikaldumises ei näi olevat.

Proovisin leida tootmisaastat Voltyredelt, aga ei hakanud nagu silma. Aga milleeniumi aastal nad ostetud sai.
Samas ei pruugi siis toodetud Voltyre võrduda enam praeguse toodetuga materjali osas.
Vastupidavuse loogikast. Eks asfaldil sõit mullaharimiseks sobiva rõhuga keedab vene rehvi mõradesse kiiresti.
Minul on olnud alati rõhud üle 2Bar, eks sealt tasub ka mittemõranemise põhjust otsida. Ja asfaldit üldse need rehvid puudutanud ei ole.
Vihmaussid ja pinnase erisurve hobikorras nokitsedes võib tahaplaanile jätta.
Kel rohkem toimetamist, siis Mitas hea valik küll. Aga kolmandik kallim ka.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne