Vanatehnika rehepeksumasinast molotovini otsib uut omanikku
#1

Lääne ja Ida-Virumaa piiril elav vanahärrast talumees on mures oma talutehnika pärast. Kasutan selles teates osaliselt tema väljendeid (molotov näiteks).
Spekulantidele müüa ei taha, vankreid lillepottideks samuti.

Lühinimekiri:
Rehepeksumasin koos mootoriga. Mootor on ainuke mille kohta ta ütles, et seda ta ei müü/ ära ei anna. Kaks vankrit, kaherattaline kaarik, regi jpm. Samuti kastiga gaz-51.
Vasta
#2

tere,Näkiallika Tööriistamuuseum oleks kindlasti millestki huvitatud.
Vasta
#3

Täpsutan veidi. See ei ole aktiivne müügikuulutus. Muidu oleks ma sinna rubriiki selle postitanud. Samuti ei käi ka kuskil mujal aktiivset müügitööd. Lihtsalt edastasin Tiidu (nii on tema nimi) mure. Ja võimalusel anna ka huvilistele täpsemat infot. Uute asjaolude selgumisel postitan ka siia teemasse.
Vasta
#4

Rehepeksumasinat võiks pakkuda mõnele muuseumile. Ma küll ei tea, et siin mõnda eriti aktiivset vanema põllumajandustehnika huvilist nii hoobilt oleks. Või mine sa teaRolleyes Sealpool kandis tean ma küll ühte Fordsoni omanikku aga kas ta siin foorumis tegutseb jälle kahtlane.

Üks palve on mul küll ja see on selline suur, kuid ometigi ei kohusta mitte millekski.
Rehepeksumasina edasiliikumisel paneksin südamele, et see jõuaks aktiivse inimese või siis muuseumi õuele, kes sellega midagi ka teeks või seda vastutustundlikult ja järjepidevalt säilitaks, garanteerides sellega masinale normaalse tuleviku. Lillepeenraks või küttepuudeks, võimalusel, palun lasta mitte minna. Kui sealpool mõni talumuuseum on, ehk nemad oleksid huvitatud. Oleks ju ka seegi tore, kui selliseid aparaate on igas maakonnas näha ja eriti selliseid, mis seal kandis tööd teinud on.
Vasta
#5

..kuid ehk on härral pakkuda miskit vana auto jubinaid veel....oleks millestki huviatud..
Vasta
#6

(30-05-2011, 14:32 PM)gruppen Kirjutas:  Rehepeksumasinat võiks pakkuda mõnele muuseumile. Ma küll ei tea, et siin mõnda eriti aktiivset vanema põllumajandustehnika huvilist nii hoobilt oleks. Või mine sa teaRolleyes Sealpool kandis tean ma küll ühte Fordsoni omanikku aga kas ta siin foorumis tegutseb jälle kahtlane.

Üks palve on mul küll ja see on selline suur, kuid ometigi ei kohusta mitte millekski.
Rehepeksumasina edasiliikumisel paneksin südamele, et see jõuaks aktiivse inimese või siis muuseumi õuele, kes sellega midagi ka teeks või seda vastutustundlikult ja järjepidevalt säilitaks, garanteerides sellega masinale normaalse tuleviku. Lillepeenraks või küttepuudeks, võimalusel, palun lasta mitte minna. Kui sealpool mõni talumuuseum on, ehk nemad oleksid huvitatud. Oleks ju ka seegi tore, kui selliseid aparaate on igas maakonnas näha ja eriti selliseid, mis seal kandis tööd teinud on.
tere,Kolgaküla-traktorite ja tööriistade muuseumil hr.G.Vahtrasel on päris head hoiutingimused,tema oleks kindlasti huvitatud suurematest masinatest.
Vasta
#7

Mind huvtaks GAZ-51,garaaz ka olemas ei jää lageda taeva alla,võiks tel.nr-i saata saaks kõnelda,kirjutaja olen vilets.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne