Huvitava hinnaga ratas
#1

Kohtasin poes Turistika lenksuga tänapäevast ratast, kuuekäiguline taga ja väntade juures ka kahekordne hammasratas ,lisaks turistikalt tuttavatele pidurilinkidele olid toodud lisalingid ülespoole, et ülevalt hoides saab ka pidureid kasutada. Hind oli 63,85käibivat raha, st, 1000 krooni ringis. Raami ülemine toru oli tugevalt tahapoole kaldu, seega turisti raam see olla ei saanud. Rehvid turistist peenemad, mis põhiline tutikas ratas sellise hinnaga. Ehk oli miski viga küljes? Või toodetud made in kehvake.
Täiendan piltide ja muudetud andmetega. Pärnu Hinnapommis müügil.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#2

http://www.forum.planet.ee/showthread.ph...ost2241399
Jälle üks müügis, kokkupandav ja Lõuna-Eestis.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

(18-06-2011, 20:03 PM)aavu Kirjutas:  Ehk oli miski viga küljes? Või toodetud made in kehvake.
Täiendan piltide ja muudetud andmetega. Pärnu Hinnapommis müügil.


Kas Sul mõni vaenlane on?
Kui jah, siis mine osta see jalgratta taoline objekt ära ja kingi talle!

Isegi Penza tehase 90ndatel kriisi tingimustes niikuidasjuhtub toodetud masinad on sellega võrreldes Colnagod.

Teine võimalus on teha totalisaatorit - osta see ratas ja hakata lihtsalt kasutama (kui kellegi leiab, kes sellega nõus sõitma on) ja ülejäänud saavad teha panuseid, et mitu kilomeetrit sellega sõita ja samas ka vastavalt vajadusele käike vahetada ja pidurdada võimalik on.
Vasta
#4

(04-07-2011, 21:36 PM)oldmoped Kirjutas:  mine osta see jalgratta taoline objekt ära

Mul kolm ratast, ühega käin tööl - Desna-2, teine on miski turisti taoline aga uuem, sellega kudin niisama ringi ja kolmas naistekas, sellega sõidab tütretütar kui Pärnu satub. Juurde ei plaani osta, ma niisama kiibitsen, et äkki Suur Valdo või keegi on huvitatud seinale riputama. Eriti see Põlvamaa oma on hästi säilinud, isegi ilusam kui minu Desna.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne