Mille lenks?
#1

Lenksu pildid alljärgnevad (mõttevahetused väga oodatud. Lenksud ise madalamad ja natuke laiemad kui hilisema 634 lenksud)
[Pilt: IMG_0001.jpg]
[Pilt: IMG_0005.jpg]
[Pilt: IMG_0002.jpg]
[Pilt: IMG_0003-1.jpg]
Vasta
#2

Tundub olema esimese 634 kirsipunase ja plastlambi ja väikse spidoga
varjandi oma,sellel peeglid kinnitusid klambritega lenksu külge järgmistel olid augud peegl jaoks eeblikronsteinides.
Vasta
#3

Jah, seda ma tegelikult tean küll, et nad on esimese variandi omad. Täpsemalt võiks isegi öelda, et sellise ratta oma, millel ees ühe pööraga pidurisüsteem (paremal küljel), ühtlasi teistsugune esiporitiib, jalarauakummid on vana Jawa omad, akukasti toetab lai plaat ja mitte selline kitsas tugi nagu uuematel kõigil jne.
Aga.
Need lenksud millede heeblite kinnitustel on avad peeglite jaoks, ei tohiks omada ju kelguga gaasi? S.t. mul on olemas ka lenks, mis on muidu täpselt sama nagu hilisemad lenksud (eraldi topsikus spidomeetriga rattal, näitena võib mu oma 634 teemat siit foorumist vaadata), peeglite avadega AGA lenksus on ka ilusti sees soon vana Jawa gaasikäepideme jaoks. Ilmselt-ehk siis viimastele väljalasetele suure lambiga ratastest, ennem mudeliuuendust teise armatuurlaua jmt vastu. Need lenksud ei saa ka ise täiendavalt auke täis puuritud olla, sest nad on sama malli nagu hilisema 634 omad, s.t. kõrgemad ja natukene kitsamad.
Vasta
#4

See lenks on väga sarnane minu 70-date alul Moskvast tooduga. Jawale tehti nii laiemaid kui "krossilenkse" mingis põrandaaluses töökojas ja pakuti automoto poe juures. Kusjuures kroom ja kvaliteet oli väga hea. Selliseid kruustangijälgi nad küll ei lubanud. Plaadipoes jälle üks sikutas käisest- Beatles`i tahad. Läksin kaasa mingisse keldrisse, seal 5-6 noort meest tegeles röntgenipiltidele muusika lõikamisega. Seadmed nagu Edissonil. Kuskil sahtlis peab mul olema kahisev kandiline Võssotskiga selgroopilt!
Vasta
#5

Mul on 1975 a 634-4-02 jawa täiesti originaalis jasellel on tavaline kelguga,kaasa sain ka 1975 a detalkataloogi ja 1974 a venekeelse rukavotstva ja mõlemas näitab kelguga "rutskat".Mootor on sellel peal
633-3-054985.Mäletan et osadel 634-del oli jah n.n.sport gaas peal aga täpselt ei ole meeles millistel,kas nendel halli porlauaga?
Kataloog on kuues keeles ja mudelite kohta on...selles keeles.
634-01 CCCP
634-4-02 eksport
634-4-03 Tsehoslovakia
veel juttu et 623 ja633 ei saadetud üle piiri.
Vasta
#6

n.n. sport gaas tuli peale hiljemalt sellega, kui spidomeeter kolis eraldi topsikusse ja külge tekkis n.ö. väike esituli. Mis selle värvitoon oli, porgandipunane, must, hallid tiivad - võib-olla. Ma küll arvan, et nii üleminekul uuele mudelile võisid need naljakad lenksud ka küljes olla (kelguga gaas ja peeglivalmidus).

Kas sellest kataloogist oleks kuidagi võimalik koopia saada? Mulle pakub praegu huvi üks väga (ikka väga) varajane 634-01 ja selle detailid. Just näituseks esitiib, akukast, õhupuhasti, esimesed jalarauakummid, esimene pidurisüsteem jne. Et mis koodiga need on mida kataloog nende kohta näitab, on seal erinevused kirjas hilisema 634-4-02-ga?
Vasta
#7

(26-06-2011, 13:59 PM)gruppen Kirjutas:  n.n. sport gaas tuli peale hiljemalt sellega, kui spidomeeter kolis eraldi topsikusse ja külge tekkis n.ö. väike esituli. Mis selle värvitoon oli, porgandipunane, must, hallid tiivad - võib-olla. Ma küll arvan, et nii üleminekul uuele mudelile võisid need naljakad lenksud ka küljes olla (kelguga gaas ja peeglivalmidus).

Kas sellest kataloogist oleks kuidagi võimalik koopia saada? Mulle pakub praegu huvi üks väga (ikka väga) varajane 634-01 ja selle detailid. Just näituseks esitiib, akukast, õhupuhasti, esimesed jalarauakummid, esimene pidurisüsteem jne. Et mis koodiga need on mida kataloog nende kohta näitab, on seal erinevused kirjas hilisema 634-4-02-ga?
Saab ikka.


Vasta
#8

Tean, et pika gaasi sai juba 1967 a vahetada ise sportliku vastu. Poest oli saada.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne