Austria Puch S4 250 ccm
#1

Kuna keegi ksf! kass on kurtnud
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=37094
siis palun, siin on talle ja ka teistele teema austria klassikalisest vanamootorrattast Puch S4 250 ccm.
Sama tüüp on ka julgenud panna turufoorumisse postituse
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=37094
Üldiselt mulle ei meeldi mingid kisklemise ja tatipritsimise teemad (eelistan suletumaid, privaatsemaid fooumeid, kus postitusi ei ole, sõimlemist jms, ühesõnaga kvaliteet - foorumeid!)
Aga see kass tundub küll olevat täiesti sooda, ilmselt mingi k.... ärikas, selliseid mehi ma ausalt-öelda eriti ei seedi (ainult siis, kui mulle midagi maitsvat seedida on).
Et siis jutt saab olema Puch S4 - st, kõik võivad sõna võtta, tegelikult isegi peaksid, need hõredad kuni 100 vanatsiklihuvilist, kes Eestis resideerub ja kes seda fooumit vaevuvad lugema....
Panen siia selle müügikuulutuse juures olnud internetipildi ka, nii tutvustuseks....
http://motorbike-search-engine.co.uk/cla...y_1939.jpg

Katsun siia panna otsepildi, see ei ole lihtne asi

[Pilt: Puch_S4_Military_1939.jpg]

Nojah. ega ei ole keeruline ka. Lihtsalt tuleb juua madala alko-sisaldusega Alecoki õlut, mitte papikasti veini...
Teada on, et selliseid, või veidi teiseseid (tsiviilisemaid) S4 - jasid on vaesel Maarjamal vähemalt umbes 4. St on kindlasti rohkem. Mõnel esiratas puudu, mõni seisab muidu nurgas, aga sõitvaid peaks vähemalt 2 olema?
Nüüd las kirjutavad teised, mina katsun jätkata homme, kui elupäevi ja vaba aega antud on.
Vasta
#2

(01-07-2011, 23:27 PM)kass Kirjutas:  siis palun, siin on talle ja ka teistele teema austria klassikalisest vanamootorrattast Puch S4 250 ccm.

Et siis jutt saab olema Puch S4 - st, kõik võivad sõna võtta, tegelikult isegi peaksid, need hõredad kuni 100 vanatsiklihuvilist, kes Eestis resideerub ja kes seda fooumit vaevuvad lugema....

Nüüd las kirjutavad teised, mina katsun jätkata homme, kui elupäevi ja vaba aega antud on.
Ega mind keegi käskinud sõna võtta aga "äraütlemas pole kah käidud", nagu kadunud Kärna Ärni ütles.
Paistab kurva saatusega pill olevat. Kiirendus on kiskunud kaassõitja (ilmselt mõni kergete elukommetega tibi) koos sadulanahaga rattalt. Ega juhil paremini pole läinud, mõlkis paak näitab kokkupõrget 100-aastase tammevitsaga või vähemalt UFO-ga. Sumpsi survelaagrid kah määrimata juba roosteuss kallal käinud. Raskelt kulgeb vanurite elu

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

Jah, on normalseid mehi foorumlaste hulgas ka peale minu, kes aktuaalsetest teemadest huvituvad ja lausa vastu kirjutavad! Cool
Antud pilt tõesti kusagilt interneeduse sügavustest kistud, tegelikult, neil meil resideeruvatel Puchidel on tagaporilaua kohal ikkagi käinud pakiram, millele kinnitus vajaduse korral tagasadul vms.
Aga sellest juba pärast kosutavat , ma loodan, unepuhkust, ilma pappkarbi veinita ja ka ilma madala promillita alecokita...
Võiks ka mõni aspelundustests sõna võtta, nende suguvõsas ilmselt S4 esinemissagdus Eestis kõige suurem....
Vasta
#4

Nojah, juba 15 min möödas, keegi vastanud ei ole, isegi ksf! Aavu....
nojah, ise teate...
Vasta
#5

Ma siis ütlen mõnesõna,et las kassid kräunuvd aga karavan läheb ikka edasiToungue
Õnneks on täna meie vahemaa ka nii suur et ksf kass ei saa mind kividega pilduda,tema kükitab provintsi linnakeses jalgrattaga aga mina olen suvepealinnas mootorrattaga.
Vasta
#6

[Pilt: Koppel_1.jpg]
Sealt need Puchid meile jäid...pildil allohvitser Mutik 286-st politseipataljonist Neveli metsadest partisane taga ajamas.
Vasta
#7

Mõned armastasid omal ajal ka kohalikes jõgedes ujumiskursustel käia...

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#8


Nüüd vastaks kassi küsimusele, et kuhu küll kõik vanad Puchi tsiklid foorumist jäid, et müüdi maha!

Minu poolt on see huvitav teema nüüd lõpetatud, karavan läheb edasi juba minuta. Sad
Vasta
#9

Kõik Puch-id pole veel maha müüdud - minulgi üks selline täitsa komplektne ja särav eksemplar peidus. Küll juba paar aastat lõpetamata ...aga vaid paar pisiasja. Veel üks konsruktor ka varosadeks olemas. Seega kipun arvama et kui mul omal juba neid 2 olemas, siis ju neid riigis ikka rohkemgi olemas.
Vasta
#10

(20-09-2011, 12:48 PM)asjaarmastaja Kirjutas:  Kõik Puch-id pole veel maha müüdud - minulgi üks selline täitsa komplektne ja särav eksemplar peidus. Küll juba paar aastat lõpetamata ...aga vaid paar pisiasja. Veel üks konsruktor ka varosadeks olemas. Seega kipun arvama et kui mul omal juba neid 2 olemas, siis ju neid riigis ikka rohkemgi olemas.

Arusaadav, asjaarmastajatelt ei saagi mingit kiirreageerimist oodata, tegu pole proffidega. Wink
Kommenteeriks veidi postitust. Puchidega on nii, et neid saab korduvalt müüa, nii et "on maha müüdud" ei tähenda muidugi veel lõppu kõigi jaoks, küll aga minule.
Eks neid 250 ccm Puche ikka mõned tõesti on, ilmselt olin ka mainitutest ksf! Armexi jutu põhjal teadlik (kui need pole need, siis on veelgi kusagil keegi kahepuhhimees peidus).
Üldiselt levinud meetod, tehakse 2 - st tsiklist üks, tihti jääb see ka lõpetamata. Sad Ise viljelen vastupidist stiili, püüan teha vähesest uue tsikli, kinkida puudustkannatavale inimkonnale uut (vana) väärtust juurde. Ehk siis tegutseda oma stamp - lause "ega neid juurde ei tule" vastu. Cool
Võõrastele selgituseks - senine tegevus pole siiani tulemust andnud! Toungue

Vasta
#11

Mul ikka ühest üks tehtudSmile ...lihtsalt keegi pakkus norm. hinnaga ühte roostes kärakat ja ostsin ära - ainsad asjad mille juurde sain olid plekist karteriakitse ja mingid raami taha paremale külge käivad kinnituskronsad. Raam,porilauad, rattad, esihark, bensu- ja õlipaak on sisuliselt kõik mida see teine kärakas endast sisaldab. Kui Hr. Kass soovib, võin mõnesaja euriga ära anda - saad hulga käsitööd tega ....aga siiski vastavalt oma põhimõtetele - ikka ühest üksSmile
Võin vahetada ka küljekastide (nagu pildil) + leegitoru/summuti vastu.
Vasta
#12

Tänan pakkumast! Puch on huvitav tsikkel, aga mina ilmselt enam kunagi selle margi juurde tagasi ei siirdu.
Vasta
#13

Kui kellelgi paha hakkab siis on see tema probleem - ilu on vaataja silmadesWink
Siin siis minu "kaunis" Puch - kui vaja siis ka müügis.
http://fotoalbum.ee/photos/oceano/90508485
Vasta
#14

See ju täitsa kabe tsikkel. Ega minulgi teda suurt rohkem polnud, mõnda asja isegi oli vähem (roostet). Oli küll sadulad, lenks, tuletoru ja sumps ning tagaporika otski. Polnud ka õiget esiratast, mootorit, käigukasti, ka sidurivärk õnnetu ja mittekomplektne.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne