Vaja jalgratta kodaraid.
#1

Tere. Vaja siis jalgratta kodaraid pikkusega 296mm võib ka 295mm olla aga mitte pikemaid. Kaks korda olen ostnud erinevate mõõtudega asja (297mm) õigete pähe. Äkki oskab keegi soovitada poodi kust saaks soetada selliseid. Tänud.
Tel 5141084.
Või ps või siia teemasse.

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
Vasta
#2

Kaasfoorumlasel oldmoped (Jaan) on Haapsalus vanade jalgrataste värkstuba, mis on orienteeritud moodsatest veidi vanemate rataste korrastamisele ja vastavate osade turustamisele. Vt - http://vana.jalgratas.ee/

Ma loodan, et Sa saad sealt abi - mina olen tema kaudu saanud nii mitmelegi vanale jalgrattale sobivaid detaile sealt.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Parim kodara valik on olnud Laki tn. Rademaris Tallinnas.

Do'nt panic
Vasta
#4

(06-07-2011, 11:09 AM)giordanobruno Kirjutas:  Parim kodara valik on olnud Laki tn. Rademaris Tallinnas.
************************************************
Rademari Pärnu lukusepp väitis ,et nende süsteemis sellist mõõtu pole.Sad


Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
Vasta
#5

(06-07-2011, 09:18 AM)agaa Kirjutas:  Tere. Vaja siis jalgratta kodaraid pikkusega 296mm võib ka 295mm olla aga mitte pikemaid. Kaks korda olen ostnud erinevate mõõtudega asja (297mm) õigete pähe.

Mis probleem selle 297 kasutamisega siis on - kas otsad tulevad niplist läbi? Siis ei ole mõtet hakata sealt seda 1 mm alla tulema vaid võta 294-295 - vanakooli veljed on tihti kergelt vormist väljas ja auguvahed ka vahest mitte päris ühtlased ja see 1mm lühem võib mõnel ikkagi natukene välja piiluma jääda.

Kuigi Symotic'u kodaraid, mida ma valdavalt kasutan, toodetakse reaalselt pikkustega peaaegu iga mm tagant, olen mina omal riiulis levinumaid mõõte hoidnud 2-4mm sammuga, sest ~3mm on maa, millega saab väga edukalt nipliga mängida ( ja sealt edasi juba ka erinevate niplipikkustega, kui neid parajasti on).
Mina olen selles mõõduosas omasid varusid hoidnud puht majanduslikel kaalutlustel 290, 294, 297, 300 ja 304 ning kõik 27" ja 28" rattad tehtud saanud.

Ma ei tea küll, et mis rattaga tegu on ja mis kodaratega, aga kui 297 on juba olemas ja tegu endale tegemisega, siis minu arvates ei ole ka väga suur kuritegu neid kodaraid see ülearune 1mm pikkuseosa lihtsalt lühemaks käiata - ratta tugevus sellest ju ei muutu.



Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne