ettepanek
#1

mida arvate sellest kui teeks konkusi auto-moto foorumi embleemi valmistamises ja parima embleemi võiks ju kasutusse ka võtta.

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#2

Samal kujul, nagu Sa näed seda ekraani ülemises paremas servas, on see meil juba olemas. Hetkel minu arvates piisab.

Asp
Vasta
#3

see ju nii igav võiks ikka midagi huvitavamat olla

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#4

jah tglt võiks olla küll midagi logo moodi asja... see on isegi kaalumisel olnud!

see võiks siis olla midagi sellist mida särgile kah panna saab...

konkurss avatud!
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
jah tglt võiks olla küll midagi logo moodi asja... see on isegi kaalumisel olnud!

see võiks siis olla midagi sellist mida särgile kah panna saab...

konkurss avatud!
ÕIGE

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#6

kuid tekib küsimus kas peaks joonistama käsitsi või arvutiga:???

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#7

no rules
Vasta
#8

selge siis , aga kuhu kavandid ülesse panna:??? algab kampaania , , kõik joonistama´´Cool

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#9

Mul on 20-nendatest pärinevat autoklubi märk.:bounce

See märk on selline ümmargune ja oli mõeldud poltidega auto esiosale kinnitamiseks.
Vasta
#10

Ma siis üritasin sellest pilti skänneriga teha aga kumeratest asjadest ei õnnestu see hästi nagu näha. Ärge siis pahandage kehva kvaliteedi pärast.

eest
[Pilt: autoklubi1] tagant [Pilt: autoklubi_tagant]

seal on kirjutatud: EESTI AUTO-KLUBI 1924
Vasta
#11

keegi võiks seda pildistada... tundub normaalne asi olema...
Vasta
#12

Anna teada ja teeme ära.
Asun Tallinnas.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#13

Tegelt endal plaanis digikas osta lähiajal.Big Grin
Vasta
#14

Klopsisin ka KIIRELT midagi kokku..kuna keegi teine pole viitsinud seda teha. Seda saax edaspidi ilusamaks kohendada...avaldage arvamust...aga arvestage, et see on ainult eskiis..ja kas midagi sellelaadset peaks see logo välja nägema.

http://www.jjts.ee/images/Image9.gif


Ja kui piltide autoritel, midagi nende piltide kasutamise vastu on siis andke teada võtan maha...
Vasta
#15

Iseenesest on asi ilus aga seda konkreetset välimust saaks kasutada siin veebis, särgi peale trükkimiseks oleks see liiga keeruline. Kui just kuumtrükk särki ei tee, siis on suht savi mitu värvi jne. Aga noh algus on tehtud ja suund kätte näidatud...
Vasta
#16

Avaldan oma arvamust: kahjuks ei ole aega visuaalselt lähemal ajal midagi ise tekitada. Senine logo on suht spontaanne-lihtne, hea tekitada ükskõik mis värvitoonis ja mis suurusega. Igasugune peenutsemine - fotomaterjali kasutamine ja erinevate fontide kasutamine ühel elemendil on nagu vale - küll sobib selline asi mingi ürituse reklaamvoldiku peale. Mis mulle foorumi sisuga veel meelde tuli, oli kunagine kõnekäänd \"iseehitajate foorum\" või midagi taolist. Seega logol konkreetselt ainult uunikumi näidata ei ole nagu mõtekas. Arvan veelkord et praegune logo toimib suurepäraselt ja sellist olen nõus isegi oma särgile saama... igasuguseid uusi variante ootan väikse õudusega.
Vasta
#17

Tsitaat:http://www.jjts.ee/images/Image9.gif

see rooli idee mulle täitsa meeldib aga jah... nõustun unuga et seal peaks ka midagi olema mis iseehitamisele viitaks... estfield nt. jne...
Vasta
#18

Tsitaat:see rooli idee mulle täitsa meeldib aga jah... nõustun unuga et seal peaks ka midagi olema mis iseehitamisele viitaks... estfield nt. jne...

seda annab ju alati teha...pange ideed kokku ja klopsime midagi valmis..kui muidugi on vajadust..paljud arvavad et praegunegi on päris mõnna...
Vasta
#19

Rääkisime siin Svensoniga veits asja üle.
Et kui teha siis üks kord ja korralikult, et ei peaks kevadel uut tegema. Suure tõenäosusega on kavas kaasata oma ala professionaalid, et mitte jääda pärast ise naeruväärsesse olukorda - hea on teisi süüdistada Smile

Võtaks asja konkreetselt ja kiiresti kätte et saaks veel selle nädala lõpus sveni nimetatud kohtadesse kuulutused üles.
Loomulikult on kõik oodatud kaasa tegema ja pärast hindama.

Rääkige nüüd südamelt milline logo peaks olema, et kedagi kahe silma vahele ei jäetaks!!!

teen otsa lahti.
Nagu ennist õeldud peaks logo olema selge, konkreetne, hästi loetav ja probleemideta reprodutseeritav.

Väikesed pärgusõnad:

1.võimalikult lihtne ja minimalistlik
2.kaasaegne
3.esitatav mustvalgena või erinevate värvikombinatsioonidena
4. kasutatav nii internetis, paberil, autotagaaknal jms.
5.tegu ei ole aastapäeva kleepekaga, tegu on logoga.
6.kujutab kõiki huvigruppe foorumis: taastajad, iseehitajad, ümberehitajad, soperdajad ja tuksikeerajad.

Minu poolt hetkel kõik.

a ja miks senine logo ei aita:
aitab küll. nagu svenson ütles smurfifondiga. Kuid uus tuleb ju parem Big Grin

Edasi!
Vasta
#20

minu arvamus oleks selline ,et autod asetseksid logol pool viltu(nii et oleks näha esi osaja natukene külge ka) autodeks võiks olla : gaz 24/21siis ford taunus coupe siis estfield siis ford t siis mingi vana veok siis vana mootorratas ja siis võiks lõpus olla veel auto mis on eestis kõige haruldasem... ja nende autode katuse kohale võiks olla siis kirjutatud FORUM.AUTOMOTO.EEWink P.S. see on ainult minu arvamus...Wink:keersilm

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne