Millega tegu?
#1

Panen jälle mõistatamiseks ühe asja välja:


[Pilt: 1928331394fc3e_l.jpg]


Tegu siis veidi vanema asjaga,mille kasutusotstarve on mulle tundmata.
Tänan.
Vasta
#2

tundub, et tegu on puulõhkumismasinaga.Smile

huvitav, miks alati autot lahti võttes ja kokku tagasi pannes nii palju juppe üle jääb...?
Vasta
#3

Ehk on tegu kassikandja eelmise mudeli ühe detailiga. Big Grin
[Pilt: cat%20carrier.gif]




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#4

(19-08-2011, 21:24 PM)korvimees Kirjutas:  Ehk on tegu kassikandja eelmise mudeli ühe detailiga. Big Grin
[Pilt: cat%20carrier.gif]

Loomad......
Vasta
#5

Mind pole enne nii vastakad tunded haaranud - ühelt poolt naera end või ribadeks, teiselt poolt - kuradi loomapiinajad! Idee on muidugi terav(meelne), eriti kassi poolt vaadatuna Smile.


Vasta
#6

(20-08-2011, 21:34 PM)Tift Kirjutas:  Mind pole enne nii vastakad tunded haaranud - ühelt poolt naera end või ribadeks, teiselt poolt - kuradi loomapiinajad! Idee on muidugi terav(meelne), eriti kassi poolt vaadatuna Smile.

Jätke juba ükskord need kassi - naljad!

Vasta
#7

(18-08-2011, 17:32 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Panen jälle mõistatamiseks ühe asja välja:

Pakun BELAZi rehvi remondiks, rasvanööri (-köie) paigaldusvahend. Kui see variant aia taha lendab, siis ehk arbuusiseemnete eemaldaja.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#8

Sõbrad! Ma ausalt lobiseks kohe välja,mis asi see tegelikult on,kuid ma ei tea. Minusugune lobamokk ei suudaks kindlasti seda saladuses hoidaBig Grin
Vasta
#9

Äkki kabjataguse puhastamiseks?
Vasta
#10

see sarvedega muna on siis sees keermega nigu mutter pika poldi ümmer?
kui nõnna siis ma pigem arvan, et asi ei tööta mitte sisse keerates vaid hoopis on millegi pingale tõmmamiseks.
ots jällegist on võrgunõela moega.
mingi köiepunumise teema ehk?
Vasta
#11

(21-08-2011, 19:39 PM)diesel Kirjutas:  see sarvedega muna on siis sees keermega nigu mutter pika poldi ümmer?
kui nõnna siis ma pigem arvan, et asi ei tööta mitte sisse keerates vaid hoopis on millegi pingale tõmmamiseks.
ots jällegist on võrgunõela moega.
mingi köiepunumise teema ehk?
See sarvedega muna siis jah seest keermega. Asi peaks olema siis nii,et see muna võiks kuskil kinnitatud olla ja tagant pöörast keerates liiguks varras koos otsikuga edasi-tagasi. Otsik on siis võlli peal pöörlev,stoperdatud splindiga,et ei tuleks varda otsast ära.

Vasta
#12

(21-08-2011, 20:39 PM)meli666 Kirjutas:  
(21-08-2011, 19:39 PM)diesel Kirjutas:  kui nõnna siis ma pigem arvan, et asi ei tööta mitte sisse keerates vaid hoopis on millegi pingale tõmmamiseks.

(21-08-2011, 20:07 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Otsik on siis võlli peal pöörlev,stoperdatud splindiga,et ei tuleks varda otsast ära.

Ma arvaks, et tõmbele see otsik siiski ei tööta. See splint kuluks-lõigataks sellise lahenduse korral suht ruttu läbi. Oleneb muidugi, mis jõud mängus, aga keermevardal jämedust ikka on. Pigem töötab vast ikka tõukele ja see splint tõesti selleks, et lihtsalt otsast ei kukuks otsik.


Viimase väitega nõus,sest millegipärast selle otsiku kuju terav ja midagi sellega siis surutakse.

Vasta
#13

Miski mehhanismi reguleerimiseks. Nt. sorteeri või peksumasina läbilaske pilude reguleerimiseks, mõne pealevoolusiibri reguleerimiseks, no kasvõi väetisekülviku või siis liivapuisturi küljest. See koht mida pidevalt ei keerutata töö käigus, vaid erineva fraktsiooniga materjali saabumisel välja reguleeritakse ja siis jälle kui teine materjal saabub.
Mõnel väga ürgsel teraviljakombainil võis sellisega isegi haspli kõrgust reguleerida vikati suhtes.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#14

regullimise mõte hää, aga miks siis teritet ots?
teravat vaja ikke kuskilt vahelt läbi pressimiseks justkui?
Vasta
#15

Esmapilgul tundub,et nagu ei oleks nõukogude aegne asi.
Vasta
#16

Pildilt on midagi puudu, mida saaks selle muna aasade külge panna.
Sellega saaks needi päid laiaks suruda?
Mis mõõtudega see ese on?
Vasta
#17

(23-08-2011, 21:56 PM)tõnn Kirjutas:  Pildilt on midagi puudu, mida saaks selle muna aasade külge panna.
Sellega saaks needi päid laiaks suruda?
Mis mõõtudega see ese on?

Kogupikkus 27 cm.
Otsa pikkus 30 mm. laius 22 mm.paksus-11 mm
Varda läbimõõt-9,5 mm
Trapetsvindi samm 3mm.
Muna läbimõõt-23mm.

Needi päid sellega vaevalt saab laiali pressi,sest asi pole ümaralt koonuses.


Väike vihje veel. Selle otsiku ühe külje peal on sisse löödud number 5.....järelikult võib olla see otsik vahetatav? Miks muidu number peale löödud. Võibolla on neid siis teise mõõduga ka. Järelikult-tehakse sellega mingit tööd,mis nõuab siis nende otsikute vahetamist ....
Vasta
#18

Aga mine tea, ehk ongi selliste parajate kändude lõhkiajamiseks? Noh, et asi üks osa vastavast rakisest. Milleks tal ikka terav ots on.. Samas jälle totakalt laia nurgaga, et kirvena toimida. Mine tea.

Sa, Toomas, vaata kullipilguga, ehk leiad tööjälgi selle asja pealt.
Vasta
#19

tere,no nüüd pean vist kohe vägisi vastama,aga jääks selline mulje nagu selle abil midagi kusagile surutakse,et sellel keermel asuval mutril on kaks õlga siis asi toimiks nagu kiigel,st,et surumist vaja teha erineva nurga all,aga kindlasti on midagi puudu mis sinna õlgade külge käib.
Vasta
#20

Niipalju siis minu kullipilguga vaatamisest,et erilisi kulumisjälgi sellel asjandusel pole. Pigem roostetamise märgid asja mittekasutamisest....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne