Teeks GAZ 21 varuosade panka.
#21

Nagu näha \"pangandushuvilisi\" justkui oleks. Eks siis käsi minagi. Mõned teise seeria kasutet esislillad ja suhteliselt palju muudki pudi padi minugipoolt pangariiuleile.
alar 38-le: esimese ja teise seeria stanged on siiski ernevad. Lisaks Sinu poolt toodud muudelegi erinevustele ka esitiivad, tagum. numbrituli ja veel palju muudki.
Vasta
#22

Kui hästi otsida, peaks esimese seeria 21-e originaaltagatuled kuskil olemas olema.
Vasta
#23

Mulle sattus kätte 1 põlvkonna põrkeraud ei tea kas esi või taga. Halvas seisus.Asi on üle.
Samuti hulgaliselt 21 väntvõlle ja mootori plokk jms.
Vasta
#24

Selgitage palun mulle keegi mis on vahet I ja II seeria esitiibadel?
Vasta
#25

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: alar38
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kurmokas
Selgitage palun mulle keegi mis on vahet I ja II seeria esitiibadel?
Minu teada pole mingit vahet. Vahe on ainult iluvõres ja suunatuledes. Muu sama kõigil kolmel seerial.
Vasta
#26

[Võtaks hea meelega pakutavat - 21 uksed ja kapotti. Aga lisaks on vajalikud esi tiivad. Soovitavalt metall.
Endal 21US67
Vasta
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: RZ
Mis aastani esi stange selline oli nagu sellel autol (vt. linki üleval) Mul 58 ja 61a omadel mõlemal teistsugused, sellised sirged.
Vasta
#28

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: agaa
Mulle sattus kätte 1 põlvkonna põrkeraud ei tea kas esi või taga. Halvas seisus.Asi on üle.
Samuti hulgaliselt 21 väntvõlle ja mootori plokk jms.
Vasta
#29

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: von
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: RZ
Mis aastani esi stange selline oli nagu sellel autol (vt. linki üleval) Mul 58 ja 61a omadel mõlemal teistsugused, sellised sirged.
stanged on erinevad mul on kolmed erinevad stanged
Vasta
#30

kui keegi on huvitatud 21 plasttiibadest, siis ühes komisjonkas hakkas silma. suht odav oli, vist 50 krooni tükk või isegi alla selle. kui keegi on neist huvitet, siis annan koordinaadid.
Vasta
#31

Esimesel ja teisel seerial esistanged on erinevad. Esitiivad on kõikidel seeriatel erinevad, just nimelt suunatulede kohtades.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#32

Seoses vajadusega paigaldada Gaz-21-le (1964) veokonks, siis kerkis küsimus, et kas sinna sobib näiteks Gaz-24 veokonks? Või on mõistlikum see valmistajalt koos sertifikaadiga tellida?
Vasta
#33

On pakkuda järgmisi osi:
1) prot.kummid koos õhukummidega -300EEK tükk(hetkel 6tk)
2)Kõikvõimalikud esisilla jubinad,uued,ka ekstsentrilised vintpuksid,roolitigu jm.
3)Paar uut siduriketast
4)suunatulede klaase,uusi ja kasutatuid,1. mudelit EI OLE.
5) suunatulede releed ,uued ,pakendis,garantiid ei anna
6)Esi- ja tagastange,kasutatud,mitte eriti head
7)stangede nurgad,uusi ja kasutatuid
8)ukse sise ja väliskäepidemed,aknavändad,kasutatud
9)esitule võrud ,enamus kasutatud
10)salongi laetuled (Mod 22 omad väidetavalt)
11)Mod 22. tagaluugi välimine käepide,kasutatud,üsna korralik
12)klaasipesuri pump,(jalaga vajutatav) ,uus,garantiid ei anna
13)ilukilbid ,4 tk,uued,kuid kroom lahti kahjuks
14)siduri survelaager koos pukiga,uus
võib-olla on veel midagi,ei tule kõik korraga meelde,põhimõtteliselt olen nõus seda kraami vahetama või ka müüma .Ostusoov palun :raudpats1@hot.ee
Vasta
#34

Müün Gaz 21 uut käigukasti hinnaks oleks 1000 eeki.
Vasta
#35

Vajan Gaz 21 tavalise variandi esiklaasi tihendit ning II seeria suunatulesid.
Vasta
#36

denis23 Kirjutas:Esitiivad on kõikidel seeriatel erinevad, just nimelt suunatulede kohtades.
Jah tundub,et mu volgalgi on ühel pool ühe, teisel pool teise seeria esitiib:vasem ei lähe eriti iluvõrega kokku. Tahaks sinna asemele sobivamat.
Vasta
#37

Nii, kui juba varuosade pakkumiseks ja ülesloetlemiseks läks siis mul ka puihtjuhuslikuklt Pobi osade vahele äraeksinuna vana Volga asju näppu sattunud:

- 22 (universaal) uus tagauks
- 6 kasutatud ratast; veljed sirged, lohvid peaks pidama, rehvid väga kulunud (olematud);
- kasutatud esipidurikilbid silindritega (maha võetud ühelt ümber ehitatud Pobilt)
- mõned kasutatud piduritrumlid
- mõned plekid ja uksed

Ehk keegi saab õnnelikuks?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#38

Kui suur oleks vajadus GAZ-21 spidomeetri peal oleva org. klaasist kattega, millised kippusid soojaga deformeeruma?Järsku õnnestub neid valmistada originaali lähedaselt.
Vasta
#39

miilits Kirjutas:Kui suur oleks vajadus GAZ-21 spidomeetri peal oleva org. klaasist kattega, millised kippusid soojaga deformeeruma?Järsku õnnestub neid valmistada originaali lähedaselt.

Kuskil neid igatahes juba tehakse: \"Volga\" poes müügil nähtud.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#40

mul on üleliigne universaalkerega volga tagumise luugi alumine pool ja mõned 24 karburaatorid.
vaja oleks 21 karburaatorit, või isegi korralikku mootorit, mõni korralik kumm oleks ka vajalik ning kõrvalistuja poolse tagumise ukse sees olevad hoovad või kogu süsteem.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne