Teeks GAZ 21 varuosade panka.
#61

valdo Kirjutas:Mina alustaksin Rootsist, kui tegu on tõsise huviga, mitte sõnakõlksuga. Nimelt see riik liikles veel 1960ndate teise poole alguseski teist kätt Wink
Tegelikult eks see rohkem ikka sõnakõlks ole, lihtsalt tuli jälle pähe üks vana idee.
Vasta
#62

valdo Kirjutas:
Martti Kirjutas:Kas parempoolse rooliga ГАЗ 21 R(vist) armatuurlauda ka on võimalik veel leida?

Kahtlen sügavalt. Või, kui, siis vajab asi meeletuid otsinguid.

Tõenäoliselt valmistati kõik sellised autod ekspordiks vasakpoolse liiklusega maadesse ning vaevalt neid (sarnaselt Moskvitšidele) N.Liitu endasse jäi. Ja vaevalt ka nende eripäraseid varuosi kusagile lattu jäi.

Nii et minu arvates ainus (keeruline) tee on uurida välja riigid, kuhu neid eksporditi ning alustada seal jäänuste otsinguid netiportaalide, kuulutuselehtede jms vahendusel. Ei usu muude variantide edusse.

Mina alustaksin Rootsist, kui tegu on tõsise huviga, mitte sõnakõlksuga. Nimelt see riik liikles veel 1960ndate teise poole alguseski teist kätt Wink
Olen lugenud, et parempoolse rooliga Volgasid valmistati vaid sadakond ning suurem osa neist müüdi Indoneesiasse. Inglismaal olevat müüdud 15 autot.
Rootsis oli küll kuni 1967. aastani vasakpoolne liiklus, kuid enamikul seal müüdud autodest, ka Volvodel ja Saabidel, oli rool siiski vasakul. Tõenäoliselt oli nii ka Volgadega.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#63

Oleks vaja stangesid, laetuld, tagumist tuhatoosi, punaseid embleeme ja hirve
Vasta
#64

Soovin osta ukseava sisetihendile riidest ristisoontega riidest kattelinti 15 m. Kas halli, mida pandi asutuste autodele ja taksodele või hele rohelist, mida pandi elanikkonnale müüdavatele autodele. Olen näinud ka helesinist, mis olevat olnud eksporti minevate autode jaoks. Selle info suhtes ei ole päris kindel.
Soovin osta uut tag. vas. parempoolse ukse kroomitud rombi või vahetan uue vasakpoolse vastu.
Vajan veel uut el. juhtmestikku ja uusi tag. ratta porikumme.
Vasta
#65

Aare Kirjutas:Soovin osta ukseava sisetihendile riidest ristisoontega riidest kattelinti 15 m. Kas halli, mida pandi asutuste autodele ja taksodele või hele rohelist, mida pandi elanikkonnale müüdavatele autodele. Olen näinud ka helesinist, mis olevat olnud eksporti minevate autode jaoks. Selle info suhtes ei ole päris kindel.

Kui on säilinud mõini originaalmaterjali fragment, siis tasuks võimaluse korral see tulevaste põlvede tarbeks ära pildistada ja  koos määratud värvikoodiga siia üles panna.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#66

Vajan järgmisi asju:
Esiluuk, tagaluuk, esitiivad, tagatiivad, esi stange, taga stange(kroom peab ilusti peal olema), karbid, originaal rool, kellad(originaalid).

Olen ekstra tänulik neile, kellel midagi neist mulle olemas on.
Vasta
#67

Tõsine vajadus GAZ 22 tagaluukide järgi. Kellel kasvõi ühte oleks pakkuda võtke palun ühendust.
Vasta
#68

22 -le on tagaosadetailide leidmine üldse raskendatud... vana luuki kuidagi taastada ei anna?
Vasta
#69

Kirjuta oma soovid Soome volgaklubi ostu - müügifoorumisse: www.vcf.fi , sealt saad kindlasti.
Vasta
#70

22 tagaluuk läks Emexi lõugade vahele paar aastat tagasi, järel on ainult välimine käepide koos tihendiga.
Vasta
#71

Minu ülearuste osade hulgas peaks olema Gaz 22'e mõlemad tagaluugi pooled. Mitte uued, vaid kasutatud. Mäletamistmõõda üsna kasutuskõlbulikud. Vahetaks millegi vastu.
Vasta
#72

Sidorov Kirjutas:Minu ülearuste osade hulgas peaks olema Gaz 22'e mõlemad tagaluugi pooled. Mitte uued, vaid kasutatud. Mäletamistmõõda üsna kasutuskõlbulikud. Vahetaks millegi vastu.

Mille vastu täpsemalt?
Vasta
#73

10neegrit Kirjutas:22 -le on tagaosadetailide leidmine üldse raskendatud... vana luuki kuidagi taastada ei anna?

Ülemise luugi aknaaugu nurgad on lootusetult roostetanud nagu ka alumise luugi hingede ümbert.
Vasta
#74

Vahetaks näiteks Zaz 965 vasaku esitiiva, korralike stangede, aknatihendite, esisuunatulede, istmete vms vastu.
Vasta
#75

Leidub ehk kellelgi GAZ 21-le sobivat peeglit ja põdrale alust, millele põder viisakalt võiks toetuda?
Vasta
#76

Sidorov Kirjutas:Vahetaks näiteks Zaz 965 vasaku esitiiva, korralike stangede, aknatihendite, esisuunatulede, istmete vms vastu.
Kahjuks pole Zaz 965-le ühtegi juppi pakkuda.
Vasta
#77

eberhard Kirjutas:
miilits Kirjutas:Kui suur oleks vajadus GAZ-21 spidomeetri peal oleva org. klaasist kattega, millised kippusid soojaga deformeeruma?Järsku õnnestub neid valmistada originaali lähedaselt.

Kuskil neid igatahes juba tehakse: \"Volga\" poes müügil nähtud.
Taas nägin neid hiljuti "Volga" poes, kuid värvitoon on veidi vale: originaalis olid minuteada sinakad, "Volga" poes aga pakutakse rohekat tooni sfääre.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#78

eberhard Kirjutas:
eberhard Kirjutas:
miilits Kirjutas:Kui suur oleks vajadus GAZ-21 spidomeetri peal oleva org. klaasist kattega, millised kippusid soojaga deformeeruma?Järsku õnnestub neid valmistada originaali lähedaselt.

Kuskil neid igatahes juba tehakse: \"Volga\" poes müügil nähtud.
Taas nägin neid hiljuti "Volga" poes, kuid värvitoon on veidi vale: originaalis olid minuteada sinakad, "Volga" poes aga pakutakse rohekat tooni sfääre.

Minul õnnestus saada tutikas komplektne spidomeeter ja sellel sfääriline orgaaniline klaas on roheka tooniga.
Vasta
#79

Aare Kirjutas:
eberhard Kirjutas:
eberhard Kirjutas:
miilits Kirjutas:Kui suur oleks vajadus GAZ-21 spidomeetri peal oleva org. klaasist kattega, millised kippusid soojaga deformeeruma?Järsku õnnestub neid valmistada originaali lähedaselt.

Kuskil neid igatahes juba tehakse: \"Volga\" poes müügil nähtud.
Taas nägin neid hiljuti "Volga" poes, kuid värvitoon on veidi vale: originaalis olid minuteada sinakad, "Volga" poes aga pakutakse rohekat tooni sfääre.

Minul õnnestus saada tutikas komplektne spidomeeter ja sellel sfääriline orgaaniline klaas on roheka tooniga.

Järeltoodangu all pakutakse ka sellist imelikku tooni. Harjumuspärane on jah rohekas, kuid sinakas-roheline võis ka väga vabalt olla. Tasuks uurida vanu värvifotosid, arhiivimaterjale, jms.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#80

Oleks vaja GAZ 22 eksportmudeli tagumistel poritiivadel käivaid kroomliiste.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne