Ei oska valida?
#61

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Erka
Ma olen alles 13, ega see planeta liiga suur, võimas mulle ei ole?
Isa ajab mulle sellist juttu, et liiga noor
Sad

ma sain alles neliteist ,mul praegu turist200,250 jawa,2punnat,2deltat,olnud ka teisi pille:175.m72
Vasta
#62

Ok!
Võtab kohe sõnatuks:yes

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#63

Kui noorelt/vanalt sa siis tziklitega alustasid?
:???

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#64

kes sulle nii palju tsikkleid ost on ? Big Grin ajab kadedaks kohe
Vasta
#65

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
kes sulle nii palju tsikkleid ost on ? Big Grin ajab kadedaks kohe

ise olen ostnud ,korda teind ja kallimalt ma ha müünd.
Vasta
#66

[quote]Niimoodi kirjutas: Erka
Kui noorelt/vanalt sa siis tziklitega alustasid?



esimene tzikel oli 175 siis olin 11a. aga enne seda olid punnad
Vasta
#67

11a. Päris norm ju siis!
Mees, kelle käest ma pidin Minski ostma mõtleb weel!Sad
Tahaks juba masinat, millega ringi kärutada, aga eks aeg annab arutustSmile

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#68

Selliste ilmadega võib algajal päris huvitav olla, kuid masin peaks kindlalt laibaraudadega olema.
Vasta
#69

Seda muidugi. Tahaks ise ka , et masinal olex laibakad küljes...
Minsk ju iseenesest raske masin jne...:yes

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#70

ega ta nii raske ka pole Smile kusjuures laibakad on tõesti head asjad Smile tsikkel kukub pikali .hea kerge püsti tõsta,siis on nad stiilemad kui ilma
Vasta
#71

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Erka
Seda muidugi. Tahaks ise ka , et masinal olex laibakad küljes...
Minsk ju iseenesest raske masin jne...:yes

Minsk ikka sulgkaalus masin, kuid just et algajana võib libedaga nii mõndagi juhtuda. Jalg alla jääda vms.
Vasta
#72

selle jala allajäämise kohta on minul juhtunud selline lugu, et kevadel kui peale suurt sula oli miinuses ja hakkasin masinat varju alla manööverdama ja kui antsin vaikselt tuure õue peal siis libises tsikkel ja libises ka mahatoetatud jalg ja kui tsikkel külili vajus siis jalg jäi täpselt nurka mis tekib siis kui tsikkel toetub lenksu otsaga vastu maad ja tsikli külg ei ole täielikult vastu maapinda, tegelikult suhteliselt raske seletada, aga kui tsikkle külili on siis peaks igaüks aru saama milline ja kus see nurk on.

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#73

ega selle laibakaga nii lihtne ka pole. valida on kahe variandi vahel:
kas teha väga jäik kinnitus või siis mitte.

esimesel juhul võib küll jala päästa, aga sikli raami võib ka nii totaalselt kõveraks väänata, et pole enam miskit teha. samuti kui laibaka kinnitus on ühendatud nt mootorikinnitusega, siis võib karterivalust ka tükke lennata. see aga tähendab jällegi hulga lisatööd.

teisel juhul töötab ta nö põrkesummutajana. see tähendab, et esimese matsu võtab vastu ja siis annab järgi. kurb, kui jalga ei jõua alt ära võtta, aga raami väänab vähem. muidugi võtavad siis libisemiskoormuse endale muud detailid, mis ju ka vist eriti hea pole. tulebki siis väike valik teha. ilmselt on parim lahendus kuskil seal vahepeal...
Vasta
#74

Ma eelistaks seda esimest - tugevamat varianti. Ma võin selle tsikli uue ka osta, peaasi,et jalg terve.
Mul tuli kunagi üks Lada vasakut pööret tehes ette. Toimus ripsamisi laupkokkupõrge. Minu IZ jupiteri laibaraud pani talle esitule sisse. Selle aja sees kui laibakat kõveraks väänati lendasin mina suure aeglustuse tõttu üle sarvede minema. Pärast oli laibaks vastu motika külge, karter katki, raam keere, käigukangi ja käimalööma vänta poldki enam ja jalatugi oli kõver. Olen mõtelnud selle peale, kui mul poleks laibakat olnud. Laks oleks tulnud otse põlve sisse. Kes teab oleks ehk ratastooli mees. Tookord aga pääsesin tugevate põrutustega. Maandusin ju otse asfaldil. Kondid kõik terved aga liigutada ei saand teise päeva üldse.
Vasta
#75

soovitan mõnda iz planetat 1-5,hea
odav lollikindel ja enamus kulujuppe on
laialt liikumas.
Vasta
#76

Võibolla saan kaua oodatud minski kätte, kui üx sõber must ette ei jõua...Sad

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#77

mis jauks sa seda ratast tahad, ja kui vana sa oled ja palju jõudu on???
kui olen mingi 14a tatt siis sul tekkib sul n2iteks izi kinni hoidmisega raskusi


voh nii
Vasta
#78

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: m2h8
kui olen mingi 14a tatt siis sul tekkib sul n2iteks izi kinni hoidmisega raskusi


voh nii

Aga kas ta ütles,et ta IZ\'i ostab?Jutt ju Minskast!?
Vasta
#79

ja mina sõitsin 14 aastaselt juba izhiga ka ning pold erilist probleemi...

Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne