Asi on ?

(04-05-2016, 12:23 PM)Marko Kirjutas:  Selline tore tehnikavidin.
Pikkus 250mm, rullide peale võiks sobida 6mm läbimõõduga nöör
Rulle on 6tk.

Pildiga tsiteerida ei saa? Vägev!!!!!!!!!
algne pilt postituses 586, tegemist kuulojuhtme sirgestajaga. Nüüd tundub, et leidsin kuulo paenutaja, oli üllatustelaekas eelmisest alla meetri kaugusel. Kas ikka on? Pildid viletsad aga vähemalt õiges suuruses Big GrinBig Grin

       

Loomulikult ennetavalt broneeritud Talupojale.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(01-03-2017, 21:57 PM)Marko Kirjutas:  Loomulikult ennetavalt broneeritud Talupojale.

Sa ikka loodad koguaeg,et ma jõuan kõike jälgida.... Big Grin
Eks see ikka mingi kõveraksajamise asi on,mis muud.
Vasta

Aga jõuad ju Smile
Veerand tundi ja midagi vastusemoodi juba olemas.
Matriits, mis pildil halvasti näha, annab paenutuse raadiuseks umbes 5-6 cm. Kuulo oli mäletamistmööda ka umbes nii paenutatud?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Mis otstarbega tangid?

[Pilt: P1010244.JPG]

[Pilt: P1010245.JPG]
Vasta

tere,nägin neid kord ühe plekkseppa tööriistakastis,aga kindlasti on neil mõni teine otstarve.
Vasta

Kuulo paenutustangid vakantsed, kes ees, see mees Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

       

Selline huvitav "nuga"
Ots pole murdunud, selline ongi tehtud. Ühel küljel muster.
Millega tegemist?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(09-03-2017, 20:23 PM)Marko Kirjutas:  Selline huvitav "nuga"
Ots pole murdunud, selline ongi tehtud. Ühel küljel muster.
Millega tegemist?

Paberinuga, kirjutuslaua komplektist.
Vasta

Oli ka minu esimene mõte, ometi ei ole ma kunagi näinud nüri otsaga paberinuga. Lisaks on tera ots natuke renni kujuga.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(09-03-2017, 21:25 PM)Marko Kirjutas:  Oli ka minu esimene mõte, ometi ei ole ma kunagi näinud nüri otsaga paberinuga. Lisaks on tera ots natuke renni kujuga.

Kas nikerduspeitel ei ole?
Vasta

Teritamata ja pehme, seega ei ole.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(09-03-2017, 20:23 PM)Marko Kirjutas:  Selline huvitav "nuga"
Ots pole murdunud, selline ongi tehtud. Ühel küljel muster.
Millega tegemist?

Ehk on märksõnaks nahk või nahatööd?

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

(10-03-2017, 20:47 PM)metsakohin Kirjutas:  
(09-03-2017, 20:23 PM)Marko Kirjutas:  Selline huvitav "nuga"
Ots pole murdunud, selline ongi tehtud. Ühel küljel muster.
Millega tegemist?

Ehk on märksõnaks nahk või nahatööd?

Heidi Hanso praegu rääkis, et 60+inimestelt tulnud soovitus oli aknaid tihendada 10 cm laiuste seebitatud voodilina ribadega. Meenus, et ka meie kodus tihendati talveks aknaid, nüri lauanoa otsaga ajasime akna raami ja piida vahele kortsutatud ajalehepaberit.
Veel üks otstarve "asjale". Seoses toppimisega ehk sobib sadulsepale polstri toppimiseks peenematesse piludesse.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Millega tegu?

[Pilt: 1_1_40627371.jpg]
[Pilt: 1_1_40624890.jpg]
Vasta

Sellist asja nägin siis, kui olin päris laps. Tädi oli piimatööstuses miskit laborant ja ma käisin tal vahest külas. Sinna torude sisse pandi katseklaasid, neil olid kummikorgid, ja siis neid vurriti. See oli minu pidupäev, sest mina sain vurrida. Muidugi pandi sinna ennem sisse erinevaid vedelikke.
A võibolla ma mõtlesin selle kõik välja ...
Vasta

Motamees on õigel teel Big Grin Katseklaasides oli niinimetatud piimaproov ja määrati rasva %. Aparaat üpris kiviaegne, olen varases nooruses parema disainiga isendit näinud. Või on mõeldud talus kasutamiseks?

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

(22-03-2017, 00:36 AM)metsakohin Kirjutas:  ... Aparaat üpris kiviaegne...

Haa, tuleb välja, et Motamees on kiviaegne mees. Tuli ka meelde, et piimatööstuse nimi oli Kärla meierei ja onu Pärt (lihtsalt onu, mitte sugulane) oli piimaautojuht. Vahel sain tal ka kõrval istuda.  Toungue
Vasta

(22-03-2017, 00:20 AM)motamees Kirjutas:  Sellist asja nägin siis, kui olin päris laps. Tädi oli piimatööstuses miskit laborant ja ma käisin tal vahest külas. Sinna torude sisse pandi katseklaasid, neil olid kummikorgid, ja siis neid vurriti. See oli minu pidupäev, sest mina sain vurrida. Muidugi pandi sinna ennem sisse erinevaid vedelikke.
A võibolla ma mõtlesin selle kõik välja ...
Eks sul üsna õigus on, piima rasvasisalduse proovi tegemise tsentrifuug neh. Klaaside sisse käis piimaproov koos tilga väävelhappega ja siis väntama.
 
P.S. honkomees@meiereis_sündinud&üleskasvanud
Vasta

Jutt õige.  Wink  Olen ka tatikana seda vurri kedranud küll ja küll. Katseklaasid, õigemini butüromeetrid pisteti vurri, peenike ots väljapoole ja siis anti vänta 3-5 minutit.  Pärast skaalapealt loeti palju lehm rasva toodab.  Smile  
Uuemad vurrid olid juba pesumasina mootori ja kellaga.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Poisikesena mäletan, et sarnast kasti koos kena noorikuga veeti obesega talust tallu, nooriku ametinimi oli..näh, ei tule meelde. See oli veel siis, kui igas talus leidus soolasinki, mune ja piima, linnapoodi oli asja vaid naelu ja viina ostma minna.

Tervitab Veteran.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne