Asi on ?
#1

Milleks kasutati? [Pilt: 19416093bc952c_l.jpg] [Pilt: 19416095a59ef3_l.jpg]
Uuemast ajast? Leidus majandi laos 90-ndate paiku [Pilt: 19416091ec7e43_l.jpg]
Vasta
#2

Asi on tõsine....

Tegu peaks olema vändaga kohviubade,pipra jt. purustamiseks mõeldud aparaadiga. Sellega saab siis peenestada....
Teine asi järsku midagi sõjalist.
Vasta
#3

Vändaga riistapuu on kuidagi liiga kohviveski sarnane, vähemalt lõikeorgan meenutab pealt vändaga veskite oma.

Alumistel piltidel olev roheline harjaga potsik on relva pesu/puhastus/hooldusvaheld. Harja keskel peab sel olema veel valge viltulõigatud otsaga plasstmasstorujupp, mida lüües lõikab purgi otsa augu, kust seesolev ollus välja hakkab voolama. Siis nühidki oma Kalašši selle harja ja purgist tuleva mögaga üle ja ongi relv "nõuetekohaselt" hooldatud.

Mul ka kapis selline purk, veel kasutamata kujul.

Terv., IP
Vasta
#4

Eks ma selle mõttega paningi, et esialgu kõik jooksevad kohviveskile tormi... Isapull- kas selle rohelise harjaga võib nii puu- kui raudosad üle möksida õhkpüssil ja peale jättagi järgmise kevadeni?
Uus küsimus- kaks aparaati kuuekümnendatest?[Pilt: 1]
Vasta
#5

Ausalt öeldes, ei tea. Pole seda ise kunagi kasutanud ja vist ei kasutagi, las seisab kapis edasi. Kui arvestada, et hari nii suur ja kogu süsteem väga robustne siis ei saa vältida mögina kas puidule või ka raudosadele sattumist. Kroonu Kalašši mul pole ja oma jahirelvi ma sellega kemiseerida ei riski.

Terv., IP
Vasta
#6

(04-09-2011, 12:00 PM)pen.skar Kirjutas:  Uus küsimus- kaks aparaati kuuekümnendatest?[Pilt: 1]

Sai kunagi sõjalise tunnis sarnast aparaati näperdatud. Vene sõjaväe väliraadiojaam.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#7

Vändaga asjandus- värviveski. Kallasid värnitsa ja värvimulla kolusse- segas ja purustas paakunud komponendid. Padrunikujulise pintsli otstarve ikka veidi segane- kasutada kas enne või pärast tuumarünnakut? Edasi jah NL pehhoota Walkie-Talkie paar 60 aastatest, oli abiks sokujahil. Uus küsimus:[Pilt: 1] [Pilt: 1] [Pilt: 1]
Ühel küljel kiri DR Patent Franz Kober 6 7 8 9 0 ;teisel pool ikka DR pat... ja ¤ 1 2 3 4 5. Kokkupigistatult jääb vahe u 1 mm.
Vasta
#8

Ma loodan,et teemaalgataja ei pahanda minu paari pildi pärast,kus siis kadunud sõbra poolt kingitud värvisegamise aparaat:


[Pilt: 19425223beaf33_l.jpg]

[Pilt: 19425225ea0e09_l.jpg]


Mul tekib kahtlusi teemaalgataja poolt väljapakutud mõte,et see vändaga aparaat on värvi segamiseks. Kahtlusi tekitab see,et süsteem tundub olema pigem kohviveskile omane. Oleks ka vaja selle aparaadi sisse vaadata,sest pildi nägemine ei ole ikka see. Kuigi miski ei välista ka seda,et sellega sai ka värvi segada. Asjaolu kontrollimiseks peaks siis lihtsalt proovima....... Purk vanat õlivärvi on mul siin riiulis olemas. Nii et oota edaspidi külalisi......
Peremees võiks proovida selle aparaadiga kohviube läbi lasta. Muidugi kui meie kaubandusvõrgus sellist kaupa veel liigub....
Vasta
#9

(05-09-2011, 08:47 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Peremees võiks proovida selle aparaadiga kohviube läbi lasta. Muidugi kui meie kaubandusvõrgus sellist kaupa veel liigub....
Röstitud ube leidub lausa Grossi poes, juu siis peab ka Selverites jne olema. Point selles, et päris palju on viimasel ajal, levinud kodudes kohviaparaadid mis ise jahvatavad ubadest pulbrit, sina pead vaid nuppu litsuma ja tassi alla panema.


You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#10

Jälle pühapäev. Uskumatu Toomas- veski loomkatses hernega ei sobinud- osa hernepuru jooksis tila pidi alla, osa kargas mujale. Ikka kinnist sahtlit vajab kohviks. Sulle kingiti uhke massin, mida juba elektri- või auruvägi ringi ajab. Uus küssa: mõõdud 49,5x64,5 cm.[Pilt: 1]
Vasta
#11

(11-09-2011, 14:38 PM)pen.skar Kirjutas:  Jälle pühapäev. Uskumatu Toomas- veski loomkatses hernega ei sobinud- osa hernepuru jooksis tila pidi alla, osa kargas mujale. Ikka kinnist sahtlit vajab kohvimasin. Uus küssa: mõõdud 49,5x64,5 cm.[Pilt: 1]

Jääme siis selle värvipurustamise juurde.....Smile
Luugi värv reedab ,et tegu jälle sõjanduse teemaga.
Vasta
#12

Puidust.[Pilt: 1]
Vasta
#13

(25-10-2011, 21:51 PM)pen.skar Kirjutas:  Puidust.[Pilt: 1]

tere,see on oherdi puuri pesa ja ajam mis surutakse vastu kõhtu ja pulgast aetakse ajamit -puuri ringi.
Vasta
#14

Kohe kümnesse! Peaks purjelaeva mehe oma olema ja kas mitte piigardiks ei kutsutud?
Vasta
#15

Oli ikka kõval maal ka kasutusel, väliskuju ka suht sama.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#16

Väliskuju väliskujuks - ega neid fabrik tootnud. Puidumehed kasutasid neid igalpool.
Vasta
#17

??? [Pilt: 1] [Pilt: 1]
Vasta
#18

Kuuli valuvorm
Vasta
#19

Piduritoru otsa tegemise tangid vä.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#20

Ikka 11 mm kuulivalu tangid olid, tõenäoliselt revolvrile. Aga nüüd veel ühed tangid? [Pilt: 1] Ja mingi labidake? [Pilt: 1]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne