Asi on ?
Marko ,Sa ei viitsi vist pudeleid nn.kantida ,selle aparaadiga ehk veeretad neid Big GrinTundes Sind ,ei imesta enam millegi üle SmileHeas mõttes loomulikult
Vasta
(21-06-2017, 21:19 PM)linnuke Kirjutas: selle aparaadiga ehk veeretad neid

Sõna "veeremine" on õiges vastuses tinglikult sees.
Müün: keermetõrv, puidulakk.
Vasta
Balloonide küljest kraanide lahtikeeramiseks, keevitad põhja agregaadi külge, hoiad torutangidega vms. esemega kraanist kinni ja "veeretades-keerutades" teeb inerts oma töö?
Vasta
Bingo! Vinklijupi peal seisab võimalikult raske assistent, torutangid vajavad tihti meetrist toru pikenduseks. Kraan käes, paar punkti ballooni küljest (tehases pandud) lahti lõigata ja jäänus järgmise külge paari - kolme punktiga ja kordub...
Kulibini värk on natuke aga seoses väga vanade balloonidega julgesin siia panna. Tundub, et kõigil osalejatel oli huvitav. Veeremine on tinglikult olemas selles mõttes, et takistab veeremist.
Vasta
Naiss Smile, ma olen siiani veega augu puurinud kraani kõrvale, seejärel paak vett täis ja plasmaga kork maha vajaliku kauguse pealt.
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
Inimene on kohanemisvõimeline. Ma ei hakka selle pisku jaux plasmat soetama. Veel aitas mind edasi see, et kaks vingeimat lukkseppa mu tutvusringkonnas jäid kraani eemaldamiseda niimoodi hätta, et lõikusid kogu väljaulatuva osa lihtsalt rellaga jupikaupa maha. Proovi sa seda ümmargust junni kinni hoida kui vajalik pöördemoment on kuskil 150 Kg/meetrile Big GrinBig Grin
Istusin maha ja otsustasin, et lihtne odav lahendus on olemas, oligi. Pesemiseks kasutan kunagi ammu soetatud überkallist vasakkeermega stutsi.
Vasta
(22-06-2017, 00:27 AM)Marko Kirjutas: Ma ei hakka selle pisku jaux plasmat soetama. 

Selle võid ikka soetada endale, kuratlikult hea asi on Smile
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Jälle mina Smile
On karburaator ja ei ole ka. Õhulõõr kahtlaselt pisike, millimeetrine vast.
Vastust ma ei tea, ainult aiman.
Vasta
Karbonaator ilmselt pole aga puusalt tulistaks, et kütuse läbivoolu reguleerimisega oskab tegeleda.
(06-09-2017, 23:42 PM)Marko Kirjutas: Jälle mina Smile
On karburaator ja ei ole ka. Õhulõõr kahtlaselt pisike, millimeetrine vast.
Vastust ma ei tea, ainult aiman.

Ehk midagi Sapaka soojenduse karburaatori laadset.
Vasta
Õhulõõr?  Paluks selgitust, õhu sisenemise ava asukoha kohta ja õhu väljumise ava kohta.  Paraku näen mina ujukiruumi ja sealt väljuva kütuse doseerimist reguleeritava nõelaga, mis on kasutusel ka GAZ 51 karburaatoril . See kütus, mis väljub   nõelaga reguleeritavast düüsist läheb alles õhuga segamisele. See on 1 osa karbureerimise süsteemist.

Parimat  h2rra
Tõde on valus lugeda...    (glavliti kustutuskummile)  EV.põhiseadus § 45
Vasta
"õhulõõr! oli kujund loomulikult. Kas peab jälle teravaks minema?
Mul on tegelikult lapsepõlvemälestus, et siin majas on kunagi ühele autole sisselaskesse vett lastud sõidu ajal. Ehk oli seal kasutusel? Küsida ei ole enam kelleltki.
Vasta
Mis tööriistaga on tegu?

[Pilt: P1011716.JPG]
Vasta
tubakalehe hakkur,odav variant
Vasta
(14-09-2017, 14:31 PM)onumeelis Kirjutas: Mis tööriistaga on tegu?

Kas see ei peaks puutöö valdkonda kuuluma? Kuidagi jube tuttav tundub. Alguses vaatasin, et raudtee liipri aluste toigaste(ei tea õiget terminit) kirves, aga es olnud, see vähe teise kujuga.
Almost Again
Vasta
(14-09-2017, 14:31 PM)onumeelis Kirjutas: Mis tööriistaga on tegu?

Kas pole mingi nahaparkimis tööriist, mälusopis on pilt kus loomalt võetud nahka nühiti(puhastati) analoogse riistaga.
Vasta
Naha lõikamiseks kasutatakse sarnast tööriista.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne