Asi on ?

Inimene on kohanemisvõimeline. Ma ei hakka selle pisku jaux plasmat soetama. Veel aitas mind edasi see, et kaks vingeimat lukkseppa mu tutvusringkonnas jäid kraani eemaldamiseda niimoodi hätta, et lõikusid kogu väljaulatuva osa lihtsalt rellaga jupikaupa maha. Proovi sa seda ümmargust junni kinni hoida kui vajalik pöördemoment on kuskil 150 Kg/meetrile Big GrinBig Grin
Istusin maha ja otsustasin, et lihtne odav lahendus on olemas, oligi. Pesemiseks kasutan kunagi ammu soetatud überkallist vasakkeermega stutsi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(21-06-2017, 23:27 PM)Marko Kirjutas:  Ma ei hakka selle pisku jaux plasmat soetama. 

Selle võid ikka soetada endale, kuratlikult hea asi on Smile

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

           

Jälle mina Smile
On karburaator ja ei ole ka. Õhulõõr kahtlaselt pisike, millimeetrine vast.
Vastust ma ei tea, ainult aiman.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Karbonaator ilmselt pole aga puusalt tulistaks, et kütuse läbivoolu reguleerimisega oskab tegeleda.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(06-09-2017, 22:42 PM)Marko Kirjutas:  Jälle mina Smile
On karburaator ja ei ole ka. Õhulõõr kahtlaselt pisike, millimeetrine vast.
Vastust ma ei tea, ainult aiman.

Ehk midagi Sapaka soojenduse karburaatori laadset.
Vasta

Õhulõõr?  Paluks selgitust, õhu sisenemise ava asukoha kohta ja õhu väljumise ava kohta.  Paraku näen mina ujukiruumi ja sealt väljuva kütuse doseerimist reguleeritava nõelaga, mis on kasutusel ka GAZ 51 karburaatoril . See kütus, mis väljub   nõelaga reguleeritavast düüsist läheb alles õhuga segamisele. See on 1 osa karbureerimise süsteemist.

Parimat  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

"õhulõõr! oli kujund loomulikult. Kas peab jälle teravaks minema?
Mul on tegelikult lapsepõlvemälestus, et siin majas on kunagi ühele autole sisselaskesse vett lastud sõidu ajal. Ehk oli seal kasutusel? Küsida ei ole enam kelleltki.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Mis tööriistaga on tegu?

[Pilt: P1011716.JPG]
Vasta

tubakalehe hakkur,odav variant
Vasta

(14-09-2017, 13:31 PM)onumeelis Kirjutas:  Mis tööriistaga on tegu?

[Pilt: P1011716.JPG]

Kas see ei peaks puutöö valdkonda kuuluma? Kuidagi jube tuttav tundub. Alguses vaatasin, et raudtee liipri aluste toigaste(ei tea õiget terminit) kirves, aga es olnud, see vähe teise kujuga.

Almost Again
Vasta

(14-09-2017, 13:31 PM)onumeelis Kirjutas:  Mis tööriistaga on tegu?

[Pilt: P1011716.JPG]

Kas pole mingi nahaparkimis tööriist, mälusopis on pilt kus loomalt võetud nahka nühiti(puhastati) analoogse riistaga.
Vasta

Naha lõikamiseks kasutatakse sarnast tööriista.
Vasta

Mis võiks olla selliste prillide otstarve?
Alumiinium-plekki lõigatud piludest ei mahu sääski läbi kuid ette pannes on nähtavus täiesti normaalne.Ilmselt on pilude lõikamisel lähtutud silma ehitusest.
Väidetavalt pärinevad prillid esimese EW-aegadest.

[Pilt: P1013029.JPG]

[Pilt: P1013030.JPG]

[Pilt: P1013031.JPG]

[Pilt: P1013032.JPG]
Vasta

Ehk saab nendega päikest või keevitamist vaadata?
Vasta

(29-03-2018, 11:15 AM)onumeelis Kirjutas:  Mis võiks olla selliste prillide otstarve?
Eskimotel/innuitidel on juba iidamast-aadamast samalaadsed kitsa piluga puust või luust valmistatud päikeseprillid.
Vasta

(29-03-2018, 12:10 PM)mart77 Kirjutas:  
(29-03-2018, 11:15 AM)onumeelis Kirjutas:  Mis võiks olla selliste prillide otstarve?
Eskimotel/innuitidel on juba iidamast-aadamast samalaadsed kitsa piluga puust või luust valmistatud päikeseprillid.

Nendel silmadki aegade algusest pilus.Märgusõna ikka ere valgus.Samas küssa.Kas teate ,mis pidavat olema parim rohi silmade pimestamise korral .Eriti alpinistidel,mägedes ,päikese ja lume valguses pimestudes. Rolleyes (samas ,seal üldjuhul mitte kättesaadav)
Vasta

Põgusa otsingu põhjal julgeks öelda, et metall osa ja pael on pärit saksa 2 ilmasõja aegsete lumeprillide küljest. Nahk tundub samas ka selline tööstuslik, võimalik et kahest erinevast prillist üks kokku pandud, võimalik ka et algupärane.

Näide: http://veteransfootlocker.com/cgi-bin/di...m.asp?5480
Vasta

Mis see on?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Väike tõenäosus, et kerilaua osa. Kerilauda kasutati lõngavihi kerasse kerimisel. Ilmselt miski muu.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(15-06-2018, 13:23 PM)Sten Kirjutas:  Mis see on?

Kuna on näha kiviaeda, siis pakun seost kalavõrkudega. Nime ei mäleta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne