Nummerdatud kahvliga ETK
#1

See ETK Original meestekas sai ostetud kahvlidoonoriks. Üllatuseks oli selle ratta kahvli kroonil ka raaminumber dubleeritud, varem pole seda kohanud. Nombri šrift on ka väiksem kui teistel minu käes olevatel ETK-del. Kas tegu on kellegi isetegevusega, ehk on ratas olnud varastatud ja numbrit on muudetud?
Igaljuhul on need raam ja kahvel üks komplekt. Kuna mul vaja ainult kahvlit, siis kui kellelgi on üle NAISTE ETK kahvel, siis annan meeleldi kogu selle raami ja kahvli vahetuseks vastu.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

Diagnoos: ahvivaimustus. Sümptomid: põhjendamatu optimism.
Vasta
#2

Lisaks jookseb number teistpidi, st mitte ülevalt alla vaid alt üles. Ei tundu tehase asi olema. Kahvlitoru on lihtsam ära jätkata/pikemdada kui seda naiste harki oodata. (minu arvates, aga kuna vahetus on soodsalt pakutud, siis vb keegi viitsib reageerida ka, minul harki pole).
Vasta
#3

Number jookseb teistpidi jah. Lisaks on sadulamuhvi numbri viimane 1 löödud kaks korda üksteisest üle.
Eks toru vahetus oligi plaanis ette võtta. Igaks juhuks uurin, kas keegi tahab sellist ebatavalist raami tervikuna säilitada.

Diagnoos: ahvivaimustus. Sümptomid: põhjendamatu optimism.
Vasta
#4

Mingiaeg jõudis see raam otsapidi minu kätte ja raaminumber on dubleeritud ka mõlemale poole sadulatorule  Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne