K 750 küsimused ja varuosad müügiks
#1

Tere kõigile foorumlastele!
Sai endale soetatud suve lõpupoole 67a. K750. Praegu tegelen mootori taastamisega, talvel hakkan keretöid tegema.
Küsimus siis selline: Kas K750 on originaalis tagurpidikäiku? Otsin endale praegu külgkorvi ja mõtlesin et kui korvi panen oleks tagurpidikäik ka väga lahe. Mille käigukast(tagurpidikäiguga) K750-le veel sobib?
Kas kellegil on pakkuda sellist kasti mulle?
Ise mul on hulk mootori juppe üle: http://www.soov.ee/valgamaa/K_750_mootor....htm?ca=14
Küsida võite veel muid juppe mootorile. esitulesid on ka!
Samuti otsin külgkorvi!
ylc777@hot.ee tartu-valgamaa
Vasta
#2

Algsed K-750 tulid ilma tagurpidi käiguta.Mis aastast hakati dneprile reversiga kasti tootma oskavad vast targemad öelda.Minuteada kõigil vene emmidel ühesugused käigukastid.Sobib dnepri kast.
Vasta
#3

(04-10-2011, 16:12 PM)muska71 Kirjutas:  Algsed K-750 tulid ilma tagurpidi käiguta.Mis aastast hakati dneprile reversiga kasti tootma oskavad vast targemad öelda.Minuteada kõigil vene emmidel ühesugused käigukastid.Sobib dnepri kast.
Kas dnepri kastil on samasugune õhupuhasti kinnitus? ma sooviks et masin jääks välimuselt originaalilähedane!
Vasta
#4

Ikka sama. guuglist pildimaterjali pisut kus igasugu emmid läbi aegade http://www.google.ee/search?q=k-750&hl=e...14&bih=592
Vasta
#5

1967 aastal toodeti juba mudelit K750M ja see EMMM teeb juba K750 - st hoopis teise mudeli. Ja 1967 tulid ka esimesed Dneprid, 650 ccm.
Vasta
#6

Dnepri tagupidikäigukast tuli MT9 mudeliga u 1972-1973.



Citroen DS 21 1970, Matchless 500 twin 1955, K750 1960, K750M 1970
Vasta
#7

Pakkuge mulle siis sellist kasti! Vastu võin anda väga korraliku tavalise kasti+komp.
Vasta
#8

Mul seisab tundmatus olukorras tagurpidikäiguga kast. Asukoht tallinn või selle lähedal.
Võid seda proovida sobitada.

Oleks huvitatud kui saaks selle eest vastu suvalises olukorras külka istmeid.
edasi ps või 5154 156
Vasta
#9

(05-10-2011, 15:42 PM)tavs Kirjutas:  Mul seisab tundmatus olukorras tagurpidikäiguga kast. Asukoht tallinn või selle lähedal.
Võid seda proovida sobitada.
Sobitada pole seal midagi istub 1-1,käigukasti võllis olev siduri varras on ühel kastil pikem ja teisel lühem,kummal kumb ei mäleta peast.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne