Mida tähendab sinu kasutajanimi?

Kuna omal ajal nii öelda kui poisike olin ja isa ostis moskvich 2140 -ne ja sellele lisaks,et hakkasin selle autoga sõitmist nillima isa käest ,hakkasin ka autode tehnilisest küljest huvi tundma ,siis partneriks ja pikkadeks aastateks ja ilmselt ka elu lõpuni sai mosse.
Vasta

zhark ->shark ->hai

mönusalt ohtlik, kuid samas ka meeldivalt väikese veetakistusega

Ride and die, but do it young.
Vasta

Vilkar tähendab villist, ja punkt vilkari lõpus on sõna lõpetuseks.

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta

Pidevalt meeltesegaduses vaevlev inimene pole inimene... ei loom... seega midagi vahepealset - inimloom.
Vasta

Nii siis minu kasutaja nimi on tulnud Auto margist MINI see esimene pool ja teine osa on lühentatud Eesti ehk siis EST
nii ta seal kooku saidki MINIEST, kuid tegelt ma otsisin Eesti miniklubile tabavat nime välja, algatuse sain sellest nimest, nagu www.miniclan.com see on üks Shoti MINI klubi.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

rallitaja olen, aga enam rallima ei kipu, avarii läbi elatud. Muidugi on nimedeks olnud ka Kriza (lühend Kristjanist, mis on mu eesnimi) ja mosseriiga (kuna esimene auto oli Mosse ja võrr oli mul Riga). Kuna aga kaks eelnevat enam mulle ei sobinud, siis võtsin oma kõige esimese nime internetis jälle kasutusele.
Vasta

Koolipõlve ja EÜE hüüdnimi, kunagine keskkooli pinginaaber kutsub mind siiani nii Smile
Vasta

sai kunagi kuskile registreeritud ja ühtegi kasutajanime polnud nag välja mõeldud ja siis sai kontrollkoodile eesnime esimene täht lisatud ja niii ta mul nyyd on igal pool
Vasta

Minu kasutajanimi koosneb minu nimest ja sünniaastastBig Grin
Vasta

moto-onu...kontot tehes oli see licalt lambikas kuid nüüd peale siia foorumisse regamist kasutan seda igal pool Big Grin ..peaaegu(kusjuures üxkord avastasin et siin foorumis on veel üks sellise nimega kasutaja aind ilma sidekriipsuta)
Vasta

Kui kedagi peaks huvitama, siis Perekonnanimi-Simon=Simm
ja eesnimi Tanel=Tann

Seda nime kasutan ka praktiliselt igal pool.
Vasta

Kui juba selline teema tehtud, kus oma kasutajanime lahti seletada, siis miks mitte ka enda oma selgitada. Oleks võinud varemgi aga silma jäi see teema tõsisemalt alles praegu.
'Albu' tuleneb siis minu eesnimest Alar ja bussihuvist ehk 'Alar - bussihuviline' või umbes nii. Kuna see kõlab hästi, siis foorumiga liitudes selle kasutusele võtsin. Ja nüüd aasta pärast liitumist seletasin lahti kaSmile Igatahes pole sel midagi tegemist Eestis oleva Albu-nimelise valla ja külaga, kus möödunud sügisel ka käidud sai. Kena koht - mõis, park ja puha...

Soovitan teistelgi, k.a. uutel ühistranspordifoorumlastel oma nime tagamaast rääkida!
Saagem tuttavamaks, huvilised!
Vasta

2006 aasta suvel, kui ma selle foorumiga liitusin meeldis mulle väga Gnarls Barkley lugu Crazy. Nii ma paningi selle oma kasutajanimeks. See on siiani minu arvates 2006 aasta parim lugu.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Kogemata sattusin siia ja ebaviisakas oleks mitte kirjutada.....
No hingelt ja olemiselt olen läbi ja lõhki talupoeg ja põllumees.
Mis talumisse puutub siis ükskord hakkasin meenutama vanu aegu ja tulemuseks sain,et oma eluaastate kohta olen niipalju tööd teinud ja läbi elanud kõiksugu jampsi ja kannatusi.... Samuti nagu kõik meie esivanemad on pidanud taluma...... Ja kui teistelt pole enam midagi võtta siis talupoegi annab koorida lõpmatuseni........Ja meie juba järgi ei anna!Big Grin
Vasta

Elan samas kohas, kus minu vanavanavanavanaisa,kes kandis Jüri nime, ehitas kunagi maja.Ajalooliselt on selles paigas elavaid meeshingesid nimetatud jürimeesteks Siit ka minu kasutajanimi jürimees nii siin,aga ka mujal neti keskkonnas.Kui ü tähte ei aktsepteerita,siis jurimees ja vahel lisaks ka numbrid,kui need vajalikud..
Vasta

Mul läheb ka nimega kokku + number takka sest muud võetud. Ka sama nimega mitmetes foorumites.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta

Selle auto soetamise ajal sai foorumiga liitutud. Sealt ka nimi.
Vasta

Nu miks ma siis "Tift" olen Smile? Kasutajanime valikul sa pead midagi valima. Midagi nõmedat ei taha, aga just sel momendil ei tule regajal midagi mõistlikku pähe...
Alguses olin "Pedal". Mingil momendil oli segadus paroolidega või millegi sarnasega ja siis sai tehtud teine konto. See esimene on siiani olemas ja kui keegi viitsib, siis võiks "Pedal"-i ja "Tift"-i postitused kokku liita Tifti omadeks.
Hiljem hakkas "Tift" omaseks saama ja kasutan seda nüüd paljudes kohtades. Ega nimi meest riku ja eks mees peab hea seisma, et nime täis ei tee, olgu siis kasvõi kasutajanimega tegemist. "Tift" on seuke kaval jupstükk, mis igasugustes masinates tähtsaid ja vähem tähtsaid asju paigal ning koos hoiab. Vajalik asi see tift Smile!


Vasta

...selle suure põdrapulli mälestuseks, kes mul too päev metsas vindiraua eest ära ei tahtnud minna....
Vasta

Kombimiis - Iževski Kombi (2. põlvkond) + sõna "mees" vanemas variandis.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne