Välkujad
#61

(03-04-2014, 22:13 PM)viplala Kirjutas:  
(03-04-2014, 21:52 PM)Tom Kirjutas:  
(02-04-2014, 00:32 AM)viplala Kirjutas:  ///siis on teie käsutuses kas Mac, või mõni muu jura, ning tegelege ise oma probleemiga.

Vabandan, aga kas ma saan õigesti aru, et Mac = muu jura? Rolleyes
O.T. kuningas, nagu ma olen...

Täiesti õigesti saad aru Big Grin

Sel juhul jõudu kõiksugu äddplokkide, viirusetõrjete ja espetsiaaldraiveritega, päevast päeva. Peaasi, et tegevust oleks!
Vasta
#62

Eks see arvuti teema ole nagu ta on. Neti surfarid või kirja kribajad, saavad hakkama ka ainult Mac'iga. Samas saavad paljud rikkamad Mac'iga omad asjad aetud, kuna kõike on võimalik osta. Kahjuks aga kui sul puudub võimalus pappi loopida ja/või su vajadused on vähe laiemad, kui lihtsamad proged, siis pole teist võimalust, kui win. Mac on loomulikult hea, kuid ka kallis ülal pidada. Juhul kui Macil oleks kasutajaid sama palju kui win'il, oleks ka vajadus adblock'ide järele. Seega suht igivana ja mõtetu vaidlus Smile

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#63

Viplala, Sinu väide, et tõsist tööd maciga teha ei saa on kergelt öeldes tobe- millised proged või võimalused siis macil puuduvad ja PC-l on olemas? Ja mismoodi maci ülevalpidamine on kallim, sööb rohkem elektrit? Just for your information- ka addblock on macile olemas: http://safari-adblock.en.softonic.com/mac .
Kui ka eksisteerib mõni progejupp, mida pole macile kirjutatud (esimesena turgatab pähe VAG COM), siis saab ka neid jooksutada, virtual machine abiks. Et pole mõtet arvustada asja millest teadmised on ilmselgelt puudulikud.
Vasta
#64

(04-04-2014, 10:13 AM)Ishijupp Kirjutas:  Viplala, Sinu väide, et tõsist tööd maciga teha ei saa on kergelt öeldes tobe- millised proged või võimalused siis macil puuduvad ja PC-l on olemas? Ja mismoodi maci ülevalpidamine on kallim, sööb rohkem elektrit? Just for your information- ka addblock on macile olemas: http://safari-adblock.en.softonic.com/mac .
Kui ka eksisteerib mõni progejupp, mida pole macile kirjutatud (esimesena turgatab pähe VAG COM), siis saab ka neid jooksutada, virtual machine abiks. Et pole mõtet arvustada asja millest teadmised on ilmselgelt puudulikud.

Ma ei ole öelnud, et tõsist tööd ei saa teha, vaid see on kallis. Macil maksavad kõik proged üüratut raha, rääkimata uuendustest. Milleks mulle selline jama? Miks ma peaksin mingi läikiva junni eest vaeva nägema?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#65

ma võin omal tööjuures kohe tutvustada näiteks kolme eri aparaadi programmi, mis joosevad ainult akende peal. üks neist win2000 seljas maksimaalselt. ja teistel näikse nüüd karkudetta jääv xp olevat viimaseks platvormiks. kõik riistad on korralikud tööriistad ja tootjatel pole kunagi olnudki õunte toetusega versioone olemas.
eks vast saaks tõesti õunale virtuaalse akna külge aretada ja küllap mõni osavnäpp häkiks niisamagi asja ää, a mu jutu point siis selles, et leidub küll ja veel asju, mida põle mäkkide jaoks tehtud.
ja kuna vanade ja väsinud akendega riistad toimivad siis ma ei näe ühtegi põhjust, miks peaks kalli raha eest õunu soetama ja siis midagi aretama hakkama.
haa, tegelt on üks riist veel, mida küll pole ammu kasutand, a täitsa toimib. see jooseb dos-iga ja sai kunagi häkitud ka aken 3.1 või millegi sellise seljas toimima.

aga kui õige vaidleks winnide-mäkkide vallas kuskil mujal. see teema siin ikka am foorumi välkujatest.
vabandan.
Vasta
#66

Nüüd on ilmunud eriti visad reklaamid mida enam ristile klikates sulgeda ei saa,mis nendega ette võtta?Praegu plingib kärcher.
Vasta
#67

osadest mittesuletavatest on nii lahti saand, et tuleb reklaamil klikkida ja see siis avab ennast uues aknas ja foorumist koristab ennast ää. uus aken siis juba on ilusti tervikuna suletav. a kõigiga krt ei toimi. kärcherit põle veel trehvanud, tahaks kohe proovida.
Vasta
#68

(25-09-2014, 08:55 AM)ahtos Kirjutas:  Nüüd on ilmunud eriti visad reklaamid mida enam ristile klikates sulgeda ei saa,mis nendega ette võtta?Praegu plingib kärcher.
Olen täheldanud et nende suletatavus sõltub arvutist (op.süsteemist, brauserist) ja seadistustest.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#69

Miks mul ühtegi reklaami kusagil ei plingi?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#70

(25-09-2014, 13:31 PM)viplala Kirjutas:  Miks mul ühtegi reklaami kusagil ei plingi?
add-blocker peal?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#71

(26-09-2014, 11:07 AM)Walter Kirjutas:  
(25-09-2014, 13:31 PM)viplala Kirjutas:  Miks mul ühtegi reklaami kusagil ei plingi?
add-blocker peal?

[Pilt: cabal.gif?w=630]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#72

(25-09-2014, 08:55 AM)ahtos Kirjutas:  Nüüd on ilmunud eriti visad reklaamid mida enam ristile klikates sulgeda ei saa,mis nendega ette võtta?Praegu plingib kärcher.
Kui kasutada Firefoxi, siis sellele saab lisada Adblock`i:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox...lock-plus/
Peaks ka teistele brauseritele saadaval olema.
Ja sellele lisada eesti saitidele kohandatud filter:
http://adblock.sander85.com/
Ja ise saab ka blokitavaid objekte valida.
Kui sellest väheks jääb, siis "noscript" suudab pea kõik kinni keerata. See on küll ainult Mozzillalistele.
http://noscript.net/
Veel üks huvitav lisa brauseritele on Ghostery.
https://www.ghostery.com/en/
Proovige ja te üllatute, palju tegelasi teie tegemiste vastu huvi tunnevad.

Need, kes nüüd tulevad nutulauluga, et keskondade haldajad ei teeni nüüd enam asja ülalhoidmise jaoks rahanatukest, kuna kõik blokivad reklaame, võiksid meenutada vanasõna:
Ahnus ajab upakile.
Ma olen valmis täiesti taluma maitsekat ja sihtgrupile suunatud reklaami.
Kui aga mulle virutatakse läraki mööda nägemist mingi kuradi juraga, ja ma pean hakkama võimlema, et olulist teksti näha, siis vastan samaga ja blokk läheb peale. Jäädavalt.
Vasta
#73

Tänud,sellga nüüd korras,mul olid ka mingid blokiraatorid,aga vist olid vanaks jäänudBig Grin.
Vasta
#74

Millist viirustõrje vabavara siinsed gurud kasutavad(plussid-miinused)?Ise kasutasin siiani AVGd,aga nüüd mingi jama sellega-ei saa enam uut versiooni alla laadida.
Vasta
#75

AVAST töötab väga hästi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#76

Erinevates kodu ja muudes minu hooldatavates masinates on AVG, Avast ja Avira. Kõik kolm tasuta, mingit erinevust ressursinõudlikkuses või pahalast avastamise oskustes tavainimesena ei märka.
Offtopic: Kindlasti turvalisem on nendest Linux. Näritud õun tõenäoliselt ka, aga sellega kogemusi on mul vähe.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#77

Kas on XPga ka võimalik veel kasutada või on see igivana.
Vasta
#78

Nod32, lihtsalt parim. Edasikaebamisele ei kuulu.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#79

eset on hea küll loomulikult, aga maksab raha.
mul siin jooseb ta koos xp-ga muldvana läpaka moodi asja peal.
krt, võtab ikka ressursist üksjagu oma kätte.
Vasta
#80

Vindoosa seitse või kaheksa ja pisipehme interneti interneeduse põhitõdedega elab täiesti üleshüppevabalt.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne