Vargad liikvel !!!!!!!!
#1

Tere u. kuu aega tagasi oli uudistes juttu et , Maardust pärit vene rahvusest noormehed käivad harjumaal Kehra ja Anija kandis taluhoovides rauda ja uud väärtuslikku noolimas mida saab kiirelt realiseerida. Tänaste uudiste põhjal on järg jõudnud Kernu kanti. Hea sõbra ämm ja äi edastasid uudise, 12, 13, 14 nov. on käinud arvatavasti sama seltskond Kernus Mõnuste külas ja kõrval külades luusimas. Ettekäändeks pakutakse riideid müüa ja nii luusitakse hoovist hoovi. Kaasvõitlejad olge valvsad oma ja naabrimehe vara suhtes. Tervitades Raimond.
Vasta
#2

Tänu hoiatamise eest! Eks tuleb tina kuumaks ajada ja tangid jahedaks...
[Pilt: 1]
Vasta
#3

Täiesti jabur on lugeda eilset uudist, et "Varguste arv langes kõikides maakondades"... my ass, mida veel!
Minu meelest on just viimasel ajal asi väga hulluks läinud, just meil Jõgevamaal. Minul isiklikult on lähiajast teada kolm juhust, kus kurikaelad on tegutsenud. Siiani on väga turvaline olnud, pole midagi kunagi varastatud, pole kunagi auto ega garaazi uksi pidanud lukku panema. Nüüd räägib naabrimees kaamerate ülespanekust, kuna tema õues varastati eelmise kolmapäeva öösel rekka paak tühjaks.
Lisaks Puurmanis mu tuttavate juures käidi päise päeva ajal majas sees.
Uudis siin> http://www.vooremaa.ee/news.php?nid=2186&cid=0
Pildil aga on meie Saare vallas oleva maakodu kuuri uks, mis oli varaste poolt lahti kangutatud..


[Pilt: uks.jpg]
Vasta
#4

(15-11-2011, 16:45 PM)Romka Kirjutas:  Täiesti jabur on lugeda eilset uudist, et "Varguste arv langes kõikides maakondades"... my ass, mida veel!
Minu meelest on just viimasel ajal asi väga hulluks läinud, just meil Jõgevamaal. Minul isiklikult on lähiajast teada kolm juhust, kus kurikaelad on tegutsenud. Siiani on väga turvaline olnud, pole midagi kunagi varastatud, pole kunagi auto ega garaazi uksi pidanud lukku panema. Nüüd räägib naabrimees kaamerate ülespanekust, kuna tema õues varastati eelmise kolmapäeva öösel rekka paak tühjaks.
Lisaks Puurmanis mu tuttavate juures käidi päise päeva ajal majas sees.
Uudis siin> http://www.vooremaa.ee/news.php?nid=2186&cid=0
Pildil aga on meie Saare vallas oleva maakodu kuuri uks, mis oli varaste poolt lahti kangutatud..

No aga sa siiski võta politsei statistikat.Varguste hulk on langenud.See tähendab ju lihtsalt seda,et inimesed lihtsalt ei teata enam politseisse.Kuna puudub igasugune mõte.Kätte ju kunagi midagi-kedagi ei saada ja isegi veel süüdistatakse,et oled lohakalt hoidnud jne.Traktori paak tehti minulgi 2 x järjest tühjaks.Mainisin politseile(avaldust ei teinud)vastus tuli,et jah me teame- see on probleem,kuid hoidke oma asju hoolsamini jne jne...lihtsalt mõttetu teema.Kuid kui teede peal iga asja eest trahvi küsivad-vot see on õige asi!Sellest siis ongi ,et varguste hulk langeb!
Parimat teile kõigile ja loodame,et selline jama suht harukordne,kuid vaadates seda hetkelist ühiskonna aega,Siis teema jääb kahjuks aktuaalseks!Ja süveneb-
[Pilt: uks.jpg]

Vasta
#5

Kurb. Endal maakodu Saarjärvest mõni kilomeeter Kudina poole. Paraku nii on, et lukud on vaid lolli peatamiseks. Tundub, et kui peale ei passi siis varastatakse saapad ka jooksu pealt jalast ära.
Vasta
#6

Kus neid ole aga kui kättesaad ja peksa annad oled kurjategija ja tema kohtupingis naerab,.tuleb nejasilmall annda niiet eta ka oma nime ei maleta(lööge köik pätid bambusesse).
Vasta
#7

Kodu ja vara kaitseks tuleb tuleraud hankida - sileraudse saab päris kerge vaevaga ametlikult koju. Teadmine et igast hoovist võib peotäis haavleid saada mõjub juba preventiivse profülaktika mõttes. I Vabariigi ajal oli igas maamajapidamises raud või paar olemas ja osati ka seda kasutada ja hoida, aga 50 aastat viljakates tingimustes on mõjunud masendavalt nii inimeste moraalile kui ka tahtmisele oma kodu ja isamaad kaitsta. Pätile aitab ainult päti meetoditega vastu hakata. Ei propageeri vägivalda aga elu on selline...

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#8

Üks moodus on panna lõks, mis seaduse ees ei kvalifitseeru lõksuna. Näiteks soovitasin sõbrale suvekodu keldri akna alla paras pundar okastraati "unustada". Selle akna kaudu oli juba mitu korda sees käidud. Aken kõrgel ja sees pime, nii et kratil tuli pimesi jalad ees alla hüpata. Äke põrandal ei tee ka sellises kohas paha. See ei ole "iselaskja", millega ise pihta saad või kinni lähed. Asjad lihtsalt lohakile jäetud ja uks lukku keeratud. Ega aken käimiseks ole mõeldud! Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#9

Lähimineviku tegudest ( just seesama Maardu kamp) juhindudes on meil nüid valve. Vahel, krt, jään ise kah vahele, siss üürgab kurivaim nii, et küla kajab Smile. Kaamerad ja puha.. salvestab ööl ja päival, liikumise peale. Mis sa hing ädaga ikke teed, kallis küll, aga kui varas vanad sokid ää virutab, oleks nagu keski hinge sittund ja tooli alt ää tömmand. Aga kui kätte saan, hihihiii... urrr!


Vasta
#10

tere hommikut,mina panin peale eelmise aasta krattide külaskäiku metsaäärde Nato okastraati,mida oli toodud Kuusakoskisse,tükk aega harutasin,enne kui sain omale päris suure kera,aga püüab kuradima hästi,naabrimees tahtis otse koju minna,kui oli minu juurde hilja peale jäänd,hea et tal mobla oli,läksin teda päästma-riided olid igatahes räbalad.
Vasta
#11

    Langesin pealinna varganägude ohvriks.Norde Centrumi parklas murti juhiukselukk lahti ja vöeti köik .Rahalisest väärtusestei räägi, suurem kahju see ,et varastati ka Gaz 67 tagumine ja esimene raami külga käiv padi ning mehaanilene kojamees(körvalistuja).Köige haruldasem on esimene kummipadi.Sain selle just enne linnajöudmist laenuks(järgi tegemiseks).
Kas kellelgi on seda patja olemas?
Pildi sellest padjast leiate kui vaatate Gaz 64 raami.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#12

(05-12-2011, 15:54 PM)jurka Kirjutas:  Langesin pealinna varganägude ohvriks.
[...]
...varastati ka Gaz 67 tagumine ja esimene raami külga käiv padi ning mehaanilene kojamees(körvalistuja).Köige haruldasem on esimene kummipadi.Sain selle just enne linnajöudmist laenuks(järgi tegemiseks).

Huvitav, kus vargad seda turustama kavatsevad hakata? GAZ-67 taastajaid annab ju näppudel üles lugeda ning ma usun, et näiteks Sina tunned siinkandis neid kõiki.

Ja vaevalt nad julgevad seda kusagil keskkonnas või laadal müüki panna - liiga suur on ju oht vahele jääda!


Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#13

(06-12-2011, 02:22 AM)valdo Kirjutas:  
(05-12-2011, 15:54 PM)jurka Kirjutas:  Langesin pealinna varganägude ohvriks.
[...]
...varastati ka Gaz 67 tagumine ja esimene raami külga käiv padi ning mehaanilene kojamees(körvalistuja).Köige haruldasem on esimene kummipadi.Sain selle just enne linnajöudmist laenuks(järgi tegemiseks).

Huvitav, kus vargad seda turustama kavatsevad hakata? GAZ-67 taastajaid annab ju näppudel üles lugeda ning ma usun, et näiteks Sina tunned siinkandis neid kõiki.

Ja vaevalt nad julgevad seda kusagil keskkonnas või laadal müüki panna - liiga suur on ju oht vahele jääda!

Balti jaama kolaletist võib ehk isegi üles leida need. Seal turustatakse kõike.
Vasta
#14

Kui need jupid jöuavad kellegi auto külge ,siis on väga hea!Rohkem kaldun arvama ,et need heideti ülekäe.Mingid vanad 2 kummijunni ja köver rauajupp,koos mingite joonistega ei olnud nende silmis muu kraami körval kindlasti midagi väärt.
Elu peab edasi minema ja nüüd on vaja leida esipadi tagastamiseks ja järgitegemiseks.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#15

Mul Tartus Ringtee 1 juures käivad kütuse vargad sama tihedalt kui täiskuu.
Ma ütlen et krt varsti panen mõnele paagi kõri alla hoopis kanistri mingi happega et need imejad oleks ka traumapunktis tuvastatavad happepõletuse järgi näos. RSK!

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#16

(12-12-2011, 12:16 PM)ryblik1 Kirjutas:  Mul Tartus Ringtee 1 juures käivad kütuse vargad sama tihedalt kui täiskuu.
Ma ütlen et krt varsti panen mõnele paagi kõri alla hoopis kanistri mingi happega et need imejad oleks ka traumapunktis tuvastatavad happepõletuse järgi näos. RSK!
Võid neid ka siirupiga kostitada. Hea magus imeda, aga varsti enam ei taha, maksa või peale! Wink Kunagi TREV-1 mehed tegid nii, kui võrripoisid öösel traktori käivitusmootori paaki imemas käisid. Kütusevargus olla sealtkandist peris ära kadunud mõneks ajaks! Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#17

Kütuse varastele panna imemiseks kas või sinist diislit olen korra traktori paaki tühjendades suhu tõmmanud, ei olnud meeldiv maitse.Big Grin
Vasta
#18

No ei ole teada, kas suuga üldse imetakse, võibolla on viitsitud investeerida pumbaga voolikusse. Aga parim lahendus on lasta varastada kõlbmatut kütust, soovitavalt sellist, mis mootori kokku jooksutab. Kui pätt valab enda masinale paaki, jääb jalameheks. Kui kellelegi edasi müüb... no siis enam ei osteta varastatud kraami ja müüjal tuleb kuu aega haiglas nina kaudu suppi süüa! Big Grin
Tegelikult on võimalik suht lihtsate ja odavate vahenditega signa ehitada, mis märku annab kui puugid platsis. Olen aidanud üht sellist ehitada. Nädala või paari pärast helistati ja öeldi VÄGA rahulolevalt: "Käes!!". Mida puugiga tehti, ei tahetud eriti rääkida...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#19

Täna öösel puhus torm Patrick minu autolt kõik neli ilukilpi minema aga võibolla
Olid need purjus Edgari küla gnoomikud kellel pohmelli ravimiseks oli 10 eurot vaja.
Elu on päris jubedaks läinud siin lasnamäelõpus peale seda kui Keskerakond oma uhked majad siia püsti lõi ja vastava elanikonna siia elama tassis. Kütust virutatakse pidevalt, autodelt kaovad tuled kilbid jne....
Vasta
#20

(26-12-2011, 16:23 PM)kalacompany Kirjutas:  ... autodelt kaovad tuled kilbid jne....
Ei olegi väga palju sellest õndsast ajast möödas, kui autolt eemaldati vähegi pikema peatuse eel kojamehed ja peeglid, kilbid keerati kinni salamutritega ja 05 esituled fikseeriti ohtra traadiga. Ajalugu pidavat korduma.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne