Kolmerattaline
#81

Selge, hoopis nii on lood. Smile
Ühesõnaga pean selle ajutise elektriskeemi ümber tegema, mul sellist asja nagu kondensaator elektriskeemis ei eksisteeri.
Tehtud on lihtsalt aku - süütepool - kontaktid. Säde on, kuid väheke õrnake, võrreldes venna rolleriga.
Masina mitte töötamise põhjus võibki olla kondeka puudumisel?
Vasta
#82

täpselt nii...



Vasta
#83

Selge, tänud.
Panen, siis kondeka vahele ning proovin, kas saan ilusti käima. Cool
Vasta
#84

Läksin proovisin kohe järgi, leidsin võrri vidinate kastist paar kondekat ning proovisin kohe esimese järgi, mis kätte jäi, toimis. Kui säde korralik juba oli, siis panin Minski paagi peale, valasin pool liitrit kütet sisse ning lõin mootori käima, juba esimesel löögil jäi pill tiksuma. Esialgu on küll pöörded jõle kõrged, kuid selle prbleemi vastu aitab tühikäigu kruvi krutimine. Big Grin
See paukumise ja mõlisemise viga oligi kondensaatori puudumisest.

Tänud.

Üks viga läinud, üks juures.
Probleem, siis see, et mootoripoolte vaheline tihend oma-aja ära elanud, käigukasti õli satub väntvõlli ruumi. Eks midagi, tuleb laiali kiskuda ning uus tihend teha. Rolleyes

Piduri ja käiguhoovastiku valmis meisterdan, siis kisun masina laiali ning kõik osad saavad selga ka uue värvi.
Vasta
#85

Ja ta sõidab. Cool
Keeramine toimib, edasi veab ka edukalt- võib öelda, et õnnestus. Big Grin
Käima sai lükatud kolmanda käiguga, kolmandaga oli juba jõudu küllaga, ka madalamatel pööretel, niiet esimesega kannatama juba edukalt põllult vms räpsu minema vedada. Big Grin

Videot ei hakka ennem tegema, kui käiguhoovastik ka valmis on. Selle üritan ka selle nädala sees valmis teha.
Vasta
#86

Hea et on veel hakkajaid teismelisi ka. Ma 16 olin siis suuremosa tutvusrinkonda vaatasid mind kui mingid "õli" Big Grin
Siin on minu väike trike projekt millega mingil unetul ööl hakkama sain : http://fotoalbum.ee/photos/LoveKills/sets/1325601
Muidugi on veel vaja seda asja ka viimistleda ja timmida.
Vasta
#87

(08-10-2012, 20:06 PM)moto-onu Kirjutas:  Hea et on veel hakkajaid teismelisi ka. Ma 16 olin siis suuremosa tutvusrinkonda vaatasid mind kui mingid "õli" Big Grin
Siin on minu väike trike projekt millega mingil unetul ööl hakkama sain : http://fotoalbum.ee/photos/LoveKills/sets/1325601
Muidugi on veel vaja seda asja ka viimistleda ja timmida.

Tänud.
See Teie oma on juba igati eht aparaat.
Kunagi kui selle praeguse Kolmeka valmis saan, siis plaanin ühe auto mootoriga kolmerattalise ka valmis teha. Esimene oli Druzba mootoriga, teine Tuula mootoriga, kolmas võiks siis olla juba auto mootoriga. Big Grin

Kolmekal sai siis käiguhoovastik valmis tehtud. Sai alustatud ka piduri ehitamisega, supordile tegin kinnitused valmis. Järgmisena, siis peasilindrile kinnitused ning võib vaikselt laiali lammutama hakata.

Mootori kõrged pöörded on hoopis tihendite pärast. Mootoripoolte vaheline tihend on läbi ja õli jookseb väntvõlli ruumi, praegu on nagu auruvedur. Arvatavasti saab sealt kaudu ka lisaõhku ja seeõttu on ka pöörded väga kõrged?
Ei hakka ennem mootorit laiali võtma, kui raamile on kõik vajalikud täiendused tehtud. Siis kisun kõik korraga laiali, lasen raamile uue värvi selga ja teen mootorile väikse remondi(tihendite vahetus).

See tähendab, et videoga läheb veidike veel aega. Ehk kevadel. Big Grin
Kuid töökäigus pilte proovin ikka lisada.
Vasta
#88

Nonii, eilne saavutus oli siis see, et sai pidurisüsteem valmis tehtud. Toungue
Pilte ka:
[Pilt: 099630731e79b4.jpg]

[Pilt: 099630733c7628.jpg]

[Pilt: 09963073792e73.jpg]

[Pilt: 09963073995edb.jpg]

[Pilt: 099630741638f9.jpg]
Vasta
#89

Vägev värk.. Millest Summuti tehtud?
mingi autosummuti või nn homemade?

Mul ka vaja ATV'l uus juhtmestik või juhtmed ülekäia pistikutest...
kuna tagatule juurde vooli ei tule. Arvan et CDI läbi.
Kuna oli süüde sees, ja läks juhtmed kogemata korraks vastu ja oligi vool lännu Sad
Seda hakkan tegema nädalavahetusel Smile
Vasta
#90

Sumbuti ja leegitoru on muravei originaalid, kuid see keskmine jubin on ise mingist suvalisest torust kokku keevitatud.

Edu atv nokitsemisel! Cool


Nüüd, siis kolmekas laiali. Proovin homme krundi alla saada. Ennem aga pean väheke keevitama ning vana värvi maha kraapima. Toungue
Vasta
#91

Ega ATV isetehtud pole Smile
Aga see on nagu mitte nullist vaid poolest üles ehitatud,
aga krt...koguaeg laguneb miski vms, esituli ei taha põleda jne..
Ja õigeid juppegi pole sellele,:Wink
Vasta
#92

Hiinakas vist. Kui nii, siis pole ime, et laguneb. Big Grin

Kolmekal raam värvitud, homme lasen korra veel üle ning siis hakkan vaikselt kokku lapama. Smile
Vasta
#93

Mingisugused uhked veljed ka alla paned?Näeks väga ilus värvitud raamiga.
Vasta
#94

Täitsa võimalik, et panen valukad alla. Iseenest on ühed olemas ka. Cool
Vasta
#95

(11-10-2012, 18:36 PM)stennu12 Kirjutas:  Hiinakas vist. Kui nii, siis pole ime, et laguneb. Big Grin

Kolmekal raam värvitud, homme lasen korra veel üle ning siis hakkan vaikselt kokku lapama. Smile

No ,mis sa veel arvad?
Noh nüüd enam ei lagune niihullult...

Sai ostetud taha piduriklotsid (25€)
Küsisin veel Esihammas ratast , 14hambalist ,aga netu Sad
Ja vaatasin Tartus , et sama poe ukse juures kohe täpselt minu pill müügis Big Grin Kohe ilus vaadata Wink

Aga kurat, vaja see elektri jama korda,
Kas keegi on selliste asjadega kokku puutunud, et esituli põleb ja tagatuli ei põle, voolu üldse ei tule?
Vasta
#96

Vea eest uued juhtmed taha ning korras jälle. Kui taha juhtmetesse voolu ei tule, siis järelikult kuskilt juhe vigane.
Vasta
#97

Eks homme hakkan vaatama, siis terve nädalavahetus aega,
aga oleks vaja otsida siis suurest kuurist hunnik juhtmeid Smile
Hetkel erinevad juhtmed(originaal) värvilised jne, kui pärast ära vahetan ja tahan midagi panna ei tea mis kumb juhe on? Big Grin

Aga kas see CDI läbi ei või olla? Sest ükskord ma mõõtsin , ja 1v2 klemmi näitas 0(massi) ja teised olid rohkem kuskil 16-18 isegi 19,
Aga aku ise on 12volti Big Grin

Eks siis saab teada Smile
Vasta
#98

Ma arvan, et see ei ole õige teema, kus oma atv üle arutada ..
Vasta
#99

(12-10-2012, 03:17 AM)HrElmo Kirjutas:  Ma arvan, et see ei ole õige teema, kus oma atv üle arutada ..

Seda tean jah Big Grin
Aga peaaegu kleepub selle teemaga kokku
Vasta

Isegi et mitte peaaegu. See foorum on just eelkõige mõeldud minu arusaama järgi eelkõige vanatehnikale, mille alla sinu ATV kohe kindlasti ei mahu.
Samuti pole kellegi kolmerattalise projekti teemal pistmist sinu ATV-ga. Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne