UAZ Kastikas

Tänan pakkumast, sina saatsid ka sõnumi? Praegu juba Võrus, sõitsin kolmanda käiguga linnast välja, otsisin allamäge peatuskoha, ronisin autoalla ja lükkasin otse lülitushoovast neljanda sisse. Õnnestus ilma pearusteta koju ära sõita Big Grin
Vasta

(26-09-2015, 20:40 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Tänan pakkumast, sina saatsid ka sõnumi? Praegu juba Võrus, sõitsin kolmanda käiguga linnast välja, otsisin allamäge peatuskoha, ronisin autoalla ja lükkasin otse lülitushoovast neljanda sisse. Õnnestus ilma pearusteta koju ära sõita Big Grin

Märgatud seda autot reede õhtul Tartus Raekoja platsi lähedal,kui sai kella 22 paiku rallikeskusest Hansa
hotelli ööbima sõidetud.
Vasta

Trossivärgendus sai tookord kiiresti korda, tänan kõiki abipakkujaid.

Juba pikemat aega on salongisoojendusest kõrvalistuja ette esiklaasile jahutusvedeliku auru tulnud, sai nüüd siis lõpuks kätte võetud ja salongiradikas ära vahetatud. Tundub isegi et õhk sai jahutussüsteemist välja pärast seda kui kõige järsema perve kuhu ta ronida suutis esiotsapidi ajasin  Big Grin Tegelikult on plaan soojendust veel edasi tuunuda mingi tänapäevasema mootori+ventikaga, kui keegi teinud on siis jagage kogemusi millise auto oma kõige paremini sobib ja mida tähele panna. Mul see kiiks ka asja juures et kapotialt võiks asi võimalikult tagasihoidlik välja näha  Smile

Teine plaan on kütuse taseme näidik tööle õpetada ikkagi. Olen kuulnud et mingitel uuematel t-25-tel (mille paak mul on) on tasemeandur küljes? Kas keegi on näinud/teab kust saada? mingi suvalise auto ujukiga andur sinna ilmselt paagi püstise kuju tõttu ei sobi. Ebays on selline huvitav andur saadaval. Sellega muidugi see häda et takistus ilmselt ei sobi originaalnäidikuga. Sealsamas pakutakse ka sobivat näidikut mis muidugi täiesti kohutavalt nõme välja näeb  Big Grin Võimalus oleks muidugi kahest näidikust üks teha. Kas keegi oskab öelda mis takistustevahemikus Gaz 53 originaal tasemeandur töötab?

Aa ja ükspäev keerasin portekõrgendused küljest et neile hooldusõlitamine teha. Päris kole näeb ikka ilma välja, kuidas ma küll varem ei tulnud selle peale et kõrgendused teha  Big Grin
Vasta

Aastavahetusel olin välismaal ja kojujõudes üllatas mahasadanud lumi ja tuli isu kähku Villisega talverõõme nautima minna. Kahjuks ootas garaazis halb üllatus, isa oli tahntud hommikul maale minna Villisega ja käivitades oli õlifiltri vahelt õli välja löönud. Arvas et õli oli paks ja liigutas tihendi ära, nagu žigullimeestel aegajalt juhtub. Tegelt on filter kohe esidiffri kohal ja mootorit paigutades sai mõdetud ja vaadatud et ei hakka differ vastu käima aga mingi mõlgi oli ta sinna löönud. Pärastpoole filtrit vahetades oli suur üllatus kui ei leidnud ei tihendit ega tihendijäänuseid ei filtri ega mootori juurest ega garaazipõrandalt. Ei kujutagi ette kas tõesti sai eelmine filter ilma tihendita paika või lennutas kuidagi selle minema sealt. 

Kunagi kui ilmnes et differ vastu õlifiltrit ikka käib, sai muretsetud vaheplaat õlifiltri asukoha muutmiseks. Kuigi seal midagi keerulist ei ole ei viitsinud ise valmistamist ette võtta ja tellisin sellise vaheplaadi komplekti:

[Pilt: s-l500.jpg]
Kuna seal küljes olid AN-voolikulitmikele sobivad otsad siis tellisin ka 90 kraadised AN põlved ja vastava vooliku. Põlved on midagi sellist:
[Pilt: s-l500.jpg]
Kui nüüd lõpuks õlifiltrit vahetama hakkasin sättisin ka seda komplekti paika aga tuleb välja et see vaheplaat koos nende põlvedega on vaat et kõrgemgi kui ainult filter ja kui differ vastu seda põlvekest käiks oleks õli kohe väljas mootorist. Teine probleem on filtri paigutamisega ka, mootoriruumis  kabiini seina peale ei mahu, kuhugi mootori külge ka ei taha mingit suurt jurakat kronsteini tegema hakata, sobiks hästi põhja alla, saab vahekasti tala kohale raami külge panna. Voolikud jääksid ka okstest-kändudest suht peitu. Pean nüüd muretsema mingid väiksema raadiusega põlved, valikut teeb keerulisemaks flantsi sees olev meeterkeere. 
Vasta

(07-01-2016, 23:49 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  ...
Pean nüüd muretsema mingid väiksema raadiusega põlved, valikut teeb keerulisemaks flantsi sees olev meeterkeere. 

Hydroskandist vajaliku paindega põlvega voolik paslikus pikkuses + 10 cm. Kui neil õige keermega otsa ei ole, siis mootori õlivool on nii väike, et võib üleminekusõrmustega väiksema mõõdu peale minna küll. Lisaks saad viia filtri mugavamasse kohta. Vahekasti kõrval pole koht kuidagi mugav...
Vasta

(30-10-2015, 18:04 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Teine plaan on kütuse taseme näidik tööle õpetada ikkagi. Olen kuulnud et mingitel uuematel t-25-tel (mille paak mul on) on tasemeandur küljes? Kas keegi on näinud/teab kust saada? mingi suvalise auto ujukiga andur sinna ilmselt paagi püstise kuju tõttu ei sobi. Ebays on selline huvitav andur saadaval. Sellega muidugi see häda et takistus ilmselt ei sobi originaalnäidikuga. Sealsamas pakutakse ka sobivat näidikut mis muidugi täiesti kohutavalt nõme välja näeb  Big Grin Võimalus oleks muidugi kahest näidikust üks teha. Kas keegi oskab öelda mis takistustevahemikus Gaz 53 originaal tasemeandur töötab?

Aa ja ükspäev keerasin portekõrgendused küljest et neile hooldusõlitamine teha. Päris kole näeb ikka ilma välja, kuidas ma küll varem ei tulnud selle peale et kõrgendused teha  Big Grin
Kui paagil on vahesein, siis suht raske sinna mingit muud andurit aretada, kui vahesein ei sega saaks ilmselt 53 oma panna, tuleb lihtsalt anduri varrast pikemaks teha ja ehk mingi nurga all kõveraks painutada, et jääks piisavalt liikumisruumi. 
Võid proovida, ehk mahub ka Ziguli andur.
Vasta

Minuteada ei ole mul paagis mingit vaheseina, aga praegu vist ei võta ette anduri paigaldust, peaks ikka kuhugi kasti põhjaalla uue paagi tegema. Tuleb mingi "huvitava" kujuga asi teha, midagi olemasolevat ilmselt kasutada ei õnnestu. Kuigi tegelikult on andurit vaja küll, täna ei viitsinud hommikul vaadata palju paagis kütet on ja maale jõudes avastasin et viimaste aurudega jõudsin kohale  Smile
Vasta

(10-01-2016, 18:18 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Minuteada ei ole mul paagis mingit vaheseina, aga praegu vist ei võta ette anduri paigaldust, peaks ikka kuhugi kasti põhjaalla uue paagi tegema. Tuleb mingi "huvitava" kujuga asi teha, midagi olemasolevat ilmselt kasutada ei õnnestu. Kuigi tegelikult on andurit vaja küll, täna ei viitsinud hommikul vaadata palju paagis kütet on ja maale jõudes avastasin et viimaste aurudega jõudsin kohale  Smile

Põhjaalla võid proovida mahutada traktori paaki, näiteks T16 või T40 paak, need sellised väiksemat sorti ja võivad isegi raami vahele ära mahtuda...
Vasta

Mul praegu ongi traktori paak, T-25 oma  Wink Seda sinna ära ei mahuta, ega isetegemine ka midagi keerulist ei oel aga vajab lihtsalt ettevõttmist ja praegune paak toimib ka  Big Grin Pealegi praegu metsatöö hooaeg, iga nädalavahetus saab mõned kastitäied küttepuid tehtud.
Vasta

(10-01-2016, 21:17 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Mul praegu ongi traktori paak, T-25 oma  Wink Seda sinna ära ei mahuta, ega isetegemine ka midagi keerulist ei oel aga vajab lihtsalt ettevõttmist ja praegune paak toimib ka  Big Grin Pealegi praegu metsatöö hooaeg, iga nädalavahetus saab mõned kastitäied küttepuid tehtud.

Paljudel universaalidel on ka paak lapik. Mul on Krooksu tarbeks (sama raam) on kõrvale tõstetud Mazda 626 paak. Mõõtmise järgi mahub kenasti käigukasti taha raami vahele ära. Aga mul kastiga erim, kabiinilisel võib kõrgustpidi vähe ruumi olla.

Astu romulast läbi ja tutvu saadaoleva materiaalosaga. Paari-30 € eest saad paagi koos elektripumba ja tasemenäidikuga. Ainult külgesobitamise vaevWink

Tõsi, toitesurve pead karburaatorile parajaks passitama. Ujuk ja nõelklapp pritsesüsteemi tarbeks mõeldud 3+bar survet hoida ei jaksa.
Vasta

Õlifiltri ümberpaigutamise ega paagi tasemeanduriga ei ole tegelenud viimasel ajal, aga esimeste külmadega tuletas ennast meelde lahja salongiventilaator, mis vahepeal lumesajus sõitmise võimatuks muutus kuna lumi sulas klaasil ära ja külmus kohe jääks Big Grin Lekkiv salongiradikas sai juba sügisel ära vahetatud, seda mainisin teemas vist varem ka. Paar nädalat tagasi tõin lammarist hunniku erinevaid ventikaid ja hakkasin sobitama. Katsetamise käigus selgus et mul olid originaal ventikal juhtmed tagurpidi küljes  Big Grin Pärast seda kui õigetpidi juhtmed külge said muutus olukord juba talutavaks, aga kuna uued ventikad olid koju toodud siis oli tahtmine ikka ära vahetada. Uueks ventikaks sai kompott Ford Transiti ventika mootorist ja mingi tundmatu auto ventikast. Selle tundmatu ventika Transiti mootori külge liimimisel õnnestus mul liim muidugi mootori puksi vahele ajada nii et mootor kinni kiilus. Õnneks pääses leeklambiga kuuma andes uuesti lahti ja külge monteerides puhus tunduvalt kõvemini kui originaal. Kapoti alla jäi selline vaade:
[Pilt: 2016-02-03_19.50.34.jpg]
Ventika lüliti töötas ainult on/off asendites ja mõnikord hakkas nii kõva puhumine isagi häirima. Seega sai lüliti asendatud sellise poteka ja plaadikesega:
[Pilt: 2016-02-03_19.58.59.jpg]
Poteka nupu vahetasin originaalnupu vastu. Kahjuks oli potekal kinnitus keere palju väiksem kui originaalnupul ja selline seib jäi sinna alla. Järgmine kord kui keevitamine ja värvimine ette tuleb võtta teen ka selle augu ilusaks.
[Pilt: 2016-02-03_21.52.40.jpg]
Peaks veel välja mõtlema hea lahenduse jalgadele suunduvate ventavade sulgemiseks et vajadusel kogu õhk aknale läheks. Hetkel puhub ikkagi juhi eest veidi kehvemini udu ära kui mujalt. Juhipoolsel jalgadele suunduval aval vist käib originaalis klapp ette aga kas kõrvalistuja jalgade juurde on ava ise lõigatud või on seal originaalis ava?
Lammutuses ventikates surfates jäi näppu ka üks klaasipesupump, see on ilmselt järgmine asi mis tööle tuleb panna  Smile 
Vasta

Reisija poolne auk käis kaltsuga (svammiga) kinni ja juhi pool oli klapp uuest peast


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

[Pilt: 2016-02-07_15.37.03.jpg]
Jää veel kannab Big Grin
Vasta

(07-02-2016, 21:06 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Jää veel kannab Big Grin

Arvasin ise ka mõni nädal tagasi sedasama... Wink  Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Talveralliks ettevalmistamist sai nagu ikka paar päeva enne rallit alustatud, käisin kõikvõimalikud määrdeniplid üle, peale selle tuletas ilm sõites meelde et aknapesurid ei tööta puuduva paagi ja pumba tõttu  Big Grin Seega suristasin kiiruga käepärastest vahenditest midagi paagitaolist kokku, lammarist olin kunagi selle jaoks muretsenud Mondeo tulepesuri pumba. Kuna kapotiall suht kitsas siis paagi tegin nii et sobiks istme taha, välja tuli selline:
[Pilt: image.jpeg]
Lõpuks viimasel õhtul enne rallit seda paigaldama ei jõudnud hakatagi aga ilm oli Talveralli jaoks suurepärane niiet aknapesurist puudust ka ei tundnud. 

Asjade kaasa pakkimiseks leidsin maalt sellised nõukaaegsed sõjaväe varustusekastid:
[Pilt: DSC_5278.jpg]
Üks nendest oli päris heas korras, sinna pakkisin riided, teisel on rottidel auk sisse näritud  Big Grin ja muud kinnitusaugud sees, sinna pakkisin keskmise töökoja jagu tööriistu ja vedelikke kaasa millest õnneks ainult õlikanistrit vaja läks. 

Ralli stardi poole startisin Võrust juba reede lõunapaiku, käisin Tartust läbi ja õhtuks jõudsin Tallinna. Põdesin küll Tallinn-Tartu maanteele ronimist reede õhtuste tipptundide ajal aga maanteel oli autoga üllatavalt normaalne sõita (Varem olin Villisega korra ainult Tartus käinud ja sealt ka ainult kolmanda käiguga tagasi tulnud) . Rekkadega tempos püsimiseks ei pidanudki gaasipedaali läbi põranda litsuma, kellgile jalgu ei jäänud ja mööda trügima ka ei hakatud. 

Rallil olin stardinimekirjas esimeste seas, jõudsin õigeks ajaks kohale, number peale ja start!
[Pilt: DSC_5326.jpg]
Kuna osalesin rallil esimest korda siis legendi nägin esimest korda pärast lisakatse lõppu. Algul sai seda lolli näoga vahitud kuni Mosseklubi Mossematkajad mööda juhtusid kõndima ja kiire tutvustuse tegid, suur tänu neile selle eest  Big Grin Esimene legendi märge näitas anna teed märgi juurest paremale keeramist, seega sõitsimegi anna teed märgi juurde ja keerasime Rallipargi teeotsast Tallinna poole. Jõudsime järgi 2CV-le ja G-Mersule, kellega koos veidi orienterutud sai. Mingi hetk saime aru et oleme puusse pannud ja sõitsime starti tagasi. Meie üritasime korra veel samas suunas orienteeruda ja õige suuna saime kuskil tund peale starti Big Grin Aga ei ole hullu, esimeseks ralliks saigi võetud eesmärgiks ühes tükis lõppu jõuda. Eesmärgi muutis keerulisemaks vahepeal startinud sada autot kes tee kiilasjääks lihvinud olid. Aukude, rööbaste, kiilasjää ja põhimõtteliselt suverehvide kombinatsioon tegi sõitmise huvitavaks, huvitavale sõidule aitas kaasa ka aegajalt suvalistel hetkedel välja hüppav nelikvedu (ühest kontrollpunktist välja kiirendades sai paar spinni sirge tee peal tehtud, vist Nymmiku subarumuhu ees  Smile )
Üks kurv läks nii pikaks et läks kõrvalist abi ka vaja:
[Pilt: DSC_5382.jpg]
Suur tänu siinkohal Mall0cile, kes bemmiga välja tõmbas (esialgu mõtlesin küll et mis see bemm siin teha saab aga välimus võib petlik olla teinekord Big Grin , bemmil oli rohkem vedavaid rattaid kui Villisel), Isandpaugule ja rohelise Latvija meeskonnale kes lükata aitasid. 

Siinkohal tuletan kaasfoorumlane V6sa-le meelde et kapoti alt karburaatorit enam ei leia, seal on Nissan Vanetelt pärit diiselmootor. Kahjuks asub Vanette mootori õlifilter täpselt Villise esidiffri kohal ja kui sõita parem külg ees kraavi nii et vasakud rattad korraks maast lahti viskab võib diffriga vastu õlifiltrit lüüa. See juhtuski ja selle tagajärjel valasin ma kaasavõetud 5 liitrit õli ralli jooksul mootrisse et aegajaltki õlivarras mingit taset näitaks Big Grin Hommikul kojusõiduks aga enam ei olnud midagi peale valada ja olen väga tänulik musta Pobeda meeskonnale kelle käest sain mõned liitrid õli. Esimeses teeäärses tanklas küsisin müüja käest kõige odavamat õli et koju saaks, müüja käsi sirjutas liitrise pudeli järele ja ehmatas täitsa ära kui kahte viieliitrist küsisin. See kulus päris täpselt kojujõudmiseks ära. Nüüd läheb igatahes õlifiltri asemele selline asi:
[Pilt: image.jpeg]

Kilometraažiks tuli kuskil 900 km ja kulus u. 100 liitrit kütust niiet kütusekulu on minuarvates täitsa mõistlik. Üleüldse olin Villise suhtes positiivselt üllatunud. Varem ei tahtnud väga kaugeid sõite ette võtta aga nüüd on teada et vajadusel võib ka kaugemaid kauba- või lõbureise ette võtta. 


Oeh väga pikk postitus sai, liidetavasti viitsib keegi läbi ka lugeda, nägemiseni suvisel Järva-Jaani Ehitatud Eestis üritusel ja loodetavasti ka varem  Smile
Vasta

Kuradi mõnus ja äge on sellisest seiklusest lugeda. Tekib isegi väike äratundmisrõõm nende tehniliste viperuste osas jne. Aga see teebki asja põnevamaks, kui miski ootamatu probleem tekib või lihtsalt heaga loodad, et ühes tükis tagasi jõuda. 
Väga viis ettevõtmine! 

Almost Again
Vasta

(24-02-2016, 20:02 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  ...

Siinkohal tuletan kaasfoorumlane V6sa-le meelde et kapoti alt karburaatorit enam ei leia, seal on Nissan Vanetelt pärit diiselmootor.
...

Oeh väga pikk postitus sai, liidetavasti viitsib keegi läbi ka lugeda, nägemiseni suvisel Järva-Jaani Ehitatud Eestis üritusel ja loodetavasti ka varem  Smile

Diiselmootor ainult rõõmustab veidi kõrgema etteandesurve üle. Big Grin Tuleb ainult paagisõel vähe hõredama vastu vahetada, et bensiinist jämmum "standarditele vastav" diislikütus sellest läbi käima mahuks. Ning loota, et tanklas pakutav pumpa päris üles ei sulataks Toungue

Pole postitusel häda kedagi - kena ülevaatlik kirjutis.
Vasta

Oeh, Villis ei ole ikka veel tänavatel tagasi.

Panin õlifiltrile vaheplaadi vahele aga õlileke jäi ikka alles. Tuli välja et lekib hoopis karteri ja ploki vahelt (karter on iseehtud ja kummitihend ka vahel isetehtud). Võtsin karteri alt, tegime uue papist tihendi, panime kokku ja ikka täpselt sama jama. Kontrollisin igaksjuhuks karterituulutuse üle, et äkki tekib karterisse liiga suur rõhk, tuulutus tundub toimivat. Võtsin karteri alt, ostsin Würthist mingi Super Silikooni ja panin üldse ilma tihendita kokku. no kurat, ikka täpselt sama koha pealt lekib. 

Ok, enda tehtud karter ei pruugi kõige ideaalsemalt sirge kontaktpinnaga olla aga kuidas ta silikooniga ära ei tihenda? Kolm korda järjest sama koha pealt lekkima hakanud. Peaks vist mingi lihv- või freespingi variandi leidma. 

Eks see muidugi et nii kõvasti sealt vahelt välja pressib tähendab seda ka et ebanormaalselt suur rõhk karteris on ja see on teada ka et ühe silindri kompressioon on madalam. Aga ikkagi on juba pooleist aastat niimoodi toiminud ja mitte ei viitsi praegu mootorit vahetama hakata  Big Grin
Vasta

Mõra võib ka olla. Vabas olekus ei paista välja, aga kinni tõmmates kisub lahti selle koha pealt.
Vasta

(10-03-2016, 23:39 PM)tanel. Kirjutas:  Mõra võib ka olla. Vabas olekus ei paista välja, aga kinni tõmmates kisub lahti selle koha pealt.

Otsi mõra. Kui puhtaks on küüritud, peaks ju näha olema, kust immitsema hakkab. Kui muidu ei näe, siis kuivaks (ikka päris kuivaks!) ja puhu kahtlasesse kohta mingit jahu peale. Ei pea olema Kõrgem sort, võib olla ka II. Lekkivasse kohta jääb kinni, mujalt tuleb õhuga maha.

Rõhuprobleemist karteris saad lahti karterituulutuse avamisega. Kontrolli, et see läbi käib.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne