Võrride võidusõit
#61

Mootor on kodus (söögi)laual laiali ja kui naine parajasti kurjaks ei saa, siis tegelen selle \"mehaanilie töötlemisega\"...

Veermikudetailid on ka kõik väkja valitud aga ootavad natukene soojemaid ilmu kuna garaaz ilma küttetta...
Vasta
#62

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: iz350
ma lihtsalt huvi pärast küsin,et teemat nn.soojana hoidaaga kas keegi juba tegeleb oma vörri ehitamisega võidusõiduks?

otsisin oma vanad võrrimootorid kuurialt välja. aga spordi mootor oli juba varem elutoas pulkadeks, seega vanad asjad kõigepealt...
Vasta
#63

Ma plaanin kah rajale tulla, aga hoopis teistsuguse masinaga. Võrri jõuallikaga küll, aga konkurentsis vist sellega ei püsi. Teen lihtsalt ühe demosõidu.
Seoses sellesama projektiga oleks vaja 100% töötavat võrri süütesüsteemi.Kui kellegi on üle võiks u2u saata.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#64

Valts,ehk avaldad teistelegi,missugune see hoopis teistsugune masin on?Või jääb üllatuseks?

Hõljuk@liiga.uudishimulik
Vasta
#65

Muidugi,väike üllatusmoment peab ka ju olema. Ei tahaks enne õhtut hõisata kah. Kõigepealt vaja asi tööle saada ja siis vaatame edasi...
Pean küll ütlema, et millegi üliväga löövaga tegu ei ole.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#66

ei jõudnud kõiki kommentare läbilugeda-kiiduavaldused muutusid tylgastavax aga siiki lisaxksin ise ka yhe-suurpärane! saagu toimumaSmile
niipalju veel teadmisex on esimese ralli teinud sehuke asi nmagu Motokoera pööripäeva nimeline tsiklil igameheraffaralli.
seal on ka plaanis pisimootoritte klass sisse viia.. kui midagi tõsisemat selgub siis anna lisainffi kindlastiSmile jõudu
krt tee või oma võrr ka korda:p
:eureka

Ostan Mini juppe!
Vasta
#67

Võistlus toimub Jaanimäe rajal. Raja kaugus umbes 10km Tallinna kesklinnast. Rada kõvakattega (rullitud tuhakate), start asfaltkattega. Raja pikkus 1,2 Km.
Raja on tõusude-langustega ja tehnilist sõitu eeldavate tagasipööretega aga suhteliselt kiire.
Võistluse kuupäev on 29 mai, eelsõitude algus orienteeruvalt kell 11.00.

rajast kujust ülevaate saab http://www.hot.ee/oldmoped/jaanimae.jpg

Täpse võistlusjuhendi saab järgmiseks nädalaks.
Vasta
#68

http://www.hot.ee/oldmoped/voidusoit.pdf
Vasta
#69

aga kas mingit turbot või kompressorit võib ikke peale ehitada
Vasta
#70

kõik mis pole keelatud on lubatud!!!
Vasta
#71

Ootan huviga, kes on esimene julge registreeruja?
Vasta
#72

Praeguse seisuga on registreerunud 3 võistlejat .

edit: 4
edit: 5
Vasta
#73

igatahes väga huvitav ja teretulnud üritus. Olen raudselt kohal kuigi mopiga vist seekord siiski võistelda ei saa ? ....loodan et tehakse siiski eraldi klass edaspidi ka mopeedidele. Head pealehakkamist!!!Smile
Vasta
#74

idee on ylikõva
Vasta
#75

kuule oldmoped,su idee on tõesti väga tere tulnud,aga kas sa ei tahaks ka moppidele võidusõite korraldad,kus osaleksid kahekäigulised.See võiks toimuda suvel.PS.OLEN SELLIST VÕISTLUST AMMU TAGAIGATSENUD.
Vasta
#76

Ausalt öeldes ei ole mingit vahet kas korraldada ainult võrridele võidusõit või lisada sinna üks klass juurde. Tegematta jäi see põhjusel et omal lihtsam oleks, algne idee oli ainult võrridele ja kuni pole ühtegi kogemust sarnase ürituse korraldamisel see nii ka jääb. Kui esimesed sõidud hästi sujuvad siis miks ka mitte klasse lisada.
Ainuke mure tehniliste tingimustega, kõne all olevaid mootoreid on ju päris palju erinevaid, alates tänavasõidu ja lõpetades ringraja mootoritega. Kui need küsimused on lahendatud siis võib edasi rääkida.
Tervitades ja edu soovides.
Samuel
Vasta
#77

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ktm530
kuule oldmoped,su idee on tõesti väga tere tulnud...

Ei tahaks seda võistluse korraldamisau nagu endale kaha võtta... eks idee oli ammu aga asja konkreetseks ajas ikkagi samasuguse ideega minu juurde tulnud samuel... ja ka esimese võistluse rada on tema välja aetud. Mina olen rohkem ikkagi selle idee massidesse toomise ja tehniliste tingimuste poolega tegelenud. Ja eks võistluste kuupäeva lähemale jõudes see korraldusmeeskond peab veel suurenema ikka pärispaljude inimeste võrra...
Vasta
#78

ma küll seda ei arva,et ainult võrridega peaks võistluse korraldama,sest et minu arvates pole võrridega mingit pinget sellel võistlusel see oleks siis juba samasugune nagu ratastega sõitmine ja mis puudutab võrdsust siis see on iga ühe oma asi palju ta oma 50cc -ga vaeva on näinud.
Vasta
#79

Aga ole lahke ja korralda oma võistlus. Kutsu sinna kõik klassid mis sulle meeldivad ja kogu lugu. Sõitke või raketi seljas. Võrride võidusõit on meile esimene proovikivi ja tulevikus pole midagi välistatud, esimene sõit jääb aga ainult võrridele. Tervitades.
Vasta
#80

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ktm530
ma küll seda ei arva,et ainult võrridega peaks võistluse korraldama,sest et minu arvates pole võrridega mingit pinget sellel võistlusel.

Julgeks siiski arvata, et mida lihtsam ja võrdsem tehnika, seda pingelisem võistlus sellest saab. Võistlevad ikka mehed-naised oma ratastega, mitte rahakotid. Tengelpunga võistlus vast erilist pinget ei paku- suurem võidab.

Terv. Ivar

loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne