t-25 aku
#1

tere
sooviks teada seda kas 220ah akut on mõtet panna põkale peale või on see liiga võimas talle(kärsutab midagi kokku)? aku muidu kasutatud .
Vasta
#2

Võid peale panna küll,kui vahele mahub. Kas dünamo ka üle koormab,seda võib mõni elektrik rääkida...
Jõudu!
Vasta
#3

Peale panna Ah-de mõttes ei ole mingi probleem. Ei kõrveta see miskit seal maha. Selleks et midagi maha põletada, peaks miskit lühises olema.
Suure tõenäosusega see akukasti vast küll ei mahu.
Vasta
#4

Kui sul on olemas selline aku, siis anna minna ja pane peale. Samas kui sa plaanid osta sellist akut , siis mina soovitaks osta vähima mahtuvusega, mis veel rahuldab. Pmst selline aku, mis suudab enamus tingimustes ilusti masina käivitada. Akud vananevad ja võivad raputamise käigus tuksi minna. Seepärast pole mõtet[/u] mõtetult suurt akut traktorile soetada.
Vasta
#5

Kui aku ostmiseks läheb siis soovitan osta traktorile kuivaku sest see kestab kauem ning tema käivitusvool stardi ajal on tugevam . See tuleb kasuks talvel ja vene diislite puhul mis ei taha normaalselt käivituda.

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta
#6

(21-01-2012, 00:49 AM)E303 Kirjutas:  Kui aku ostmiseks läheb siis soovitan osta traktorile kuivaku sest see kestab kauem ning tema käivitusvool stardi ajal on tugevam . See tuleb kasuks talvel ja vene diislite puhul mis ei taha normaalselt käivituda.

Kui selle all mõeldi Optimat, siia tuleb meeles pidada, et Optima mahutavus on vaid napp 60 Ah. Ehk matsu on küll palju korraga, kuid pikalt ei vedruta. Toungue Suvaline 74 Ah korralik aku jaksab tükk maad kauem kedrata (proovitud). Ning Optima raha eest sai varem kaks head 74 Ah akut.Sad

Sellest hoolimata on mu majapidamise mõlemal traktoril Optimad peal - hea kerge maha tõsta suurte külmade puhul ja eks põrutuskindlus on kah märgatavalt parem. Ning esimene nätakas on ikka muljetavaldav. Kui diisel on mineja, siis ka lähebCool
Vasta
#7

minu d21 t25 on peal calium 90Ah aku Smile oli enne mind peal ja siiamaani pole alt vedanud !Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne