Uunikute 11. Talveralli 2012, STARDIJÄRJEKORD!!!

(24-01-2012, 23:39 PM)Valmet Kirjutas:  Tekkis tõsine tahtmine wagonil tahm torust välja lasta. Seega panen end siia kirja, äkki saaks rajale.

Martin Branno, turist, 4x4
Jeep Wagoneer, 1980
Osalejaid:2
Ööbijaid:2

[Pilt: scaled.php?server=692&filename=080120113...res=medium]

Edit: Numbri eelistused puuduvad, parimad nagunii võetud.

Neli korda lugesin nimekirja läbi, aga ennast ei leia. Numbri lapaka peal muidu 64.
Vasta

Seoses suure segaduse ja teemaga remondin katki on tõrked tehnikavalikus. Õnneks on veel palju aega stardini, seega ei saa veel nimekirja "lukku" panna. Usun, et oleme stardis kas punase sinise või rohelise või krt seda teab mis autoga aga kohal loodame olla. Vabandame segaduse pärast ja võitleme edasi...

tai

milleks 4x4 kui olemas on kraz 6322
Vasta

(23-02-2012, 20:58 PM)Valmet Kirjutas:  
(24-01-2012, 23:39 PM)Valmet Kirjutas:  Tekkis tõsine tahtmine wagonil tahm torust välja lasta. Seega panen end siia kirja, äkki saaks rajale.

Martin Branno, turist, 4x4
Jeep Wagoneer, 1980
Osalejaid:2
Ööbijaid:2

[Pilt: scaled.php?server=692&filename=080120113...res=medium]

Edit: Numbri eelistused puuduvad, parimad nagunii võetud.

Neli korda lugesin nimekirja läbi, aga ennast ei leia. Numbri lapaka peal muidu 64.

nr 64 stardib 8,36 zapakaga Big Grin
Vasta

Proovige siis mitte "Sapakast" üle sõita Rolleyes

Turbonegro
Vasta

Kui asi numbri taha jääb siis mul need hetkel veel kleepimatta. Samas Miku nr 15 on vist vaba ja ka trükitud, sobiks hästi kuna ta on kaardilugejaks.
Vasta

Valmet, kleebi 64 peale!
Kurat, mul hakkab kogu see asi vaikselt üle ühe pea kasvama ja mul pole just pisike pea... Järgmine kord lõppeb igasugune suvaline numeratsioon ära, eelregamine konkreetse auto ja teh.passi koopia alusel, mina panen võistlusnumbri peale tasumist paika ja kogu ooper. Ma lihtsalt enam ei suuda. Keegi võttis 95 välja, Janek555 tuli järgi, ei ole! Jälle kurat muuda... Siis on igasuguseid "lubajaid", jälle mitte sittagi.

Muhk on hoopis 61, suurte ratastega Wagoneer 64 ja hetkel üldse puudu stardinimekirjast... Fakk, juba nimekirjad trükitud. Aga mis teha. Ja Sina pole selles süüdi. Ehk hetkel oled kas viimane startija kell 9:53 või niipea, kui keegi ära kukub või kohale ei ilmu, lähed selle asemel. Õnneks on tegu turist-klassiga, kus see asi nii kriitiline pole. "Regulaator" Rõõmu parklas on Miku kaitseliidukaaslane ja eks ma "loen sõnad peale". Ühesõnaga: lumevõimekatest masinatest vist laupäeval keegi ära ei ütle Wink


PS: Tähelepanu Jaano Rässa, Raivet Aru ja Jüri Hinsberg!!! Teie kolme autole panen ma ka külge samasugused träkkerid, kui on sportlastel. Ehk siis saavad kodused huvilised jägida, kuipalju erinevad turismi ja spordi trassid, kuidas üks klass teisele järele jõuab ja kui kaugel ka kogu sabalõpp on. Ehk KrAz kõige ees, hullunud Emm-klubi/Reporter keskel ja raju BJ40 peaaegu tagaotsas.

24 sportlast on süsteemi sisestatud + 3 turisti, kellede liikumise jälgimise lingi panen reede õhtul üles.
Vasta

Tee või tina, aga ennast kah ei leia stardijärjekorrast. Kõik peaks muidu nagu korras olema ja tasutud kah õigeaegselt. turist 2 ja Hugo-Henrik Tikas siis.
Vasta

(24-02-2012, 11:10 AM)minimop Kirjutas:  Tee või tina, aga ennast kah ei leia stardijärjekorrast. Kõik peaks muidu nagu korras olema ja tasutud kah õigeaegselt. turist 2 ja Hugo-Henrik Tikas siis.
Nojah, nagu arvata... ühesõnaga stardid lõpus.

Tulin just Märjamaalt, katse saab olema kõigile päris kabe. Sportlastele 2 ringi ja sportlaste LK3 ikka päris tõsine väänamine.


Täpse kellaaja sait, kes omi kellasid tahavad juba täna täpseks panna on siin:
Time.is
Vasta

auto valmis, talverallil näeme raisk,
5h pärast juba äratus...



Vasta

viimane proov tehtud, paak lekib:S, el. vendi viga sai neljas kord parandatud. ülekuumenemis probleemid vist välditud!
lisaks kui kellegil hädasti mingit abi vaja, vöib peatada rajal halli volvot, vötsin igasugu erinevaid uhkeid parandus vahte, radiaatori hülgeid ja muid ime vedelikke ning hunniku tööriistu. traati ainult pole.
äratuseni veidi alla viie tunni!Cool
Vasta

Läksime, kõvemad mehed juba rõõmu parklas ja regullivad klappe.
Rallil näeme, Raisk!



Vasta

Tüüpiline ralli päeva hommik. Eelnevalt parandatud odomeeteri tross otsustanud taas koostööd mitte teha. Sõidab vast taas tunde järgi. Õnneks kodanik Supp juba varasemalt kogenud silmaga kauguse mõõtmisel.

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta

Oeh, hommikut, peaks vist ka riidesse panema Cool

Turbonegro
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne