Eelmäng 2012 rallile.
#41

(06-01-2012, 17:33 PM)zazik Kirjutas:  Neile, kes nädala sees sinna kimama lähevad, mainiks ohutuse mõttes ära, et trassil on oht kohata ajateenijatest algajate veoautojuhtide poolt piloteeritud madallend-veoautosid.
Neid alasid kasutatakse Paldiski ajateenijate väljaõppeks, ja poisid kipuvad "oma koduhoovis" ennast mõnikord välja elama Wink
Nädalavahetusel väljaõpet ei toimu, siis peaks rahulik olema.

Rahulikult, kõik on kontrolli all. Seni pole keegi riigiteedel käru pannud, metsas muidugi omaette lugu.
Vasta
#42

Iseasi, kas neid kõiki seal teedeks nimetada saab Toungue

Kuigi täiesti hämmastav, mis järved ja mülkad on teedena sisse kantud Big Grin

I'd offer you moral support but i have questionable morality
Vasta
#43

(08-01-2012, 02:36 AM)Regardman Kirjutas:  
(06-01-2012, 17:33 PM)zazik Kirjutas:  Neile, kes nädala sees sinna kimama lähevad, mainiks ohutuse mõttes ära, et trassil on oht kohata ajateenijatest algajate veoautojuhtide poolt piloteeritud madallend-veoautosid.
Neid alasid kasutatakse Paldiski ajateenijate väljaõppeks, ja poisid kipuvad "oma koduhoovis" ennast mõnikord välja elama Wink
Nädalavahetusel väljaõpet ei toimu, siis peaks rahulik olema.

Rahulikult, kõik on kontrolli all. Seni pole keegi riigiteedel käru pannud, metsas muidugi omaette lugu.
Usu mind, tean, mida rääginWink Need pakri teed olid vähemalt minu teenistuse ajal küll paljudele meestele esmakordseks iseseisva veoautojuhtimise (mõnele ka üldse iseseisva autojuhtimise) polügooniks. Ja kui paarimasinalise kolonni eesotsas on meeskonnaauto kogenud (D-kati said ainult varasema kogemusega poisid) juhiga, siis tagumised "õpipoisid" jäid teinekord üsna hätta sabaspüsimisega. Matsu seal tõesti keegi ei pannud, seda peamiselt sellepärast, et tsiviilautosid liigub seal haruharva.
Ei saa salata, olen isegi sealkandis konteinerveoki kontraga kurvi viinud.

"Lapsepõlve süütud, muretud mängud..." nagu ühes tuntud lasteraamatus öeldi.

PS: Võibolla on asjalood tänapäevaks mingil moel muutunud, kuid vaevalt. Kuskil peavad poisid ju "käe valgeks" saama.
Vasta
#44

(07-01-2012, 15:41 PM)Toffel Kirjutas:  Tervist!
Kuna Talverallidel pole varem käinud, siis andke andeks mu võib-olla kohatu küsimus, aga kui pikalt see ralli võib kesta? Ehk kui palju peab pimedas sõitmisega arvestama?

minu kogemus näitab, et ralli kestab ca 12+ tundi, ehk siis kell 7.00 start ja ca kell 20.00 finish +-1tund, niiet kui sa oled vähemalt 1 aastane, siis tead kui pime on veebruari õhtul, kui oled noorem, siis kui on lumine näed midagi, kui sopane, ei näe muhvigi (sest siis on tuled ka sopased)

Vasta
#45

Lisaks ksf! Z'iku õigele panusele tekkis veel küsimus, miks ei ole võimalik nii andekat juhti pilliga kaasa osta? On siiski tarvis suurtel kiirustel ja hulgakaupa liikuda vastu võitudele Big Grin

(07-01-2012, 21:02 PM)zazik Kirjutas:  Heikson, kuda sa siis saad kuulutuses mainimata jätta, et tegu on ju lausa eelmise Tähesõidu võidumasinaga Big Grin Ja kahel viimasel Talverallil esikümnes olnud.

Ja koos Volgaga pead müüki panema ka oma stardinumbriWink

Vasta
#46

(08-01-2012, 00:47 AM)villu157 Kirjutas:  
(06-01-2012, 17:07 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Nunuuh.... Spetsiaalselt Sulle "kimamiseks" paneks keskmiseks kiiruseks näiteks 43,6 km/h ehk 30 minutit. No mine proovi...
Et teaksite, mida oodata, siis vaatan oma piltide kellaaegasid: pilt 1 12:24, pilt 2 12:47 ja pilt 3 13:09. Mulle oli tee juba "tuttav" ja jää "meredes" korra juba lõhutud. Tegelikult on see, et kui tunniga suudad läbi sõita ja ka ära lahendada/pildistada, oled kõva tegija. See on näide keskmise kiiruse suvalisusest. OK, eile oli ka absoluutne klaas, kes mäletab, paar teelõigukest saab jääta teel natuke kiiremini sõita aga... Selle 30 minutit sõidab rahulikult ära a'la Dakari auto, niisama 4X4 võib juba hätta jääda!

Edit: Selline näeb siis altpoolt vaadates välja finiši koht. Täpselt sinna punkti, kus seisab rajamasin-Sitikas, peab autoga jõudma.
[Pilt: 05012012579.jpg]


24 tundi hiljem oli juba selline

[Pilt: DSC_2194.jpg]

Täna, pank on kiilasjää!!! et ETTEVAATUST.
[Pilt: IMG_20120108_143211.jpg]

Priit kurat!!! kui sa sponsoreerid mulle coiloverid muhule, siis sõidan 30min ära, täna tuli 52min. ja mõnes kohas tahtis istmelt minema visata.
Video panen üles peale 15.jaan.

Vasta
#47

Nymmik, juba 52 minti on sigakõvat ulemus aga veel 22 minti kiiremini - see on teepeal täpselt poole kiriemini, sest kiriemini Ristsõna ei lahenda ja pilti ei tee. Suvel täiskuivas - võimalik. Kui mina rada tegin - võimatu muuga kui Dakari Touaregi, X3'e või nüüd Miniga Wink Ehk just see, et Legendist vaadatav "keskmine kiirus" võib osutuda hoopis millekski muuks...

Ahjah, tänasega sia pool rajast tehtud - turistidele. Sportlaste raja kallale asume siis, kui põhirada on valmis. Ütleme nii, et peale kõiki neid aastatid on "midagi uut" radade poolelt kuradi keeruline pakkuda aga me püüame. Kvalifikatsiooni "raja" sarnast saaks tunduvalt lihtsamalt teha, eks neid metsa väljaveo teid ikak on aga neid, kuskohast kõik võiduajajad autosid totaalselt lõhkumata ja ära uppumata või talvel suurima tõenäosusega paksu lumme kinni jäämata läbi saaks, nendega on väljaspool Lõuna-Eestist ikka raske.
Vasta
#48

Mnjaa, ajate siin lausa tooli peal nihelema oma "ilma Dakari Touaregita võimatu"-jutuga. Peab vist minema ja garaažis varuosade hulgas veidi ringi vaatama...
Vasta
#49

(08-01-2012, 03:39 AM)zazik Kirjutas:  
(08-01-2012, 02:36 AM)Regardman Kirjutas:  
(06-01-2012, 17:33 PM)zazik Kirjutas:  Neile, kes nädala sees sinna kimama lähevad, mainiks ohutuse mõttes ära, et trassil on oht kohata ajateenijatest algajate veoautojuhtide poolt piloteeritud madallend-veoautosid.
Neid alasid kasutatakse Paldiski ajateenijate väljaõppeks, ja poisid kipuvad "oma koduhoovis" ennast mõnikord välja elama Wink
Nädalavahetusel väljaõpet ei toimu, siis peaks rahulik olema.

Rahulikult, kõik on kontrolli all. Seni pole keegi riigiteedel käru pannud, metsas muidugi omaette lugu.
Usu mind, tean, mida rääginWink Need pakri teed olid vähemalt minu teenistuse ajal küll paljudele meestele esmakordseks iseseisva veoautojuhtimise (mõnele ka üldse iseseisva autojuhtimise) polügooniks. Ja kui paarimasinalise kolonni eesotsas on meeskonnaauto kogenud (D-kati said ainult varasema kogemusega poisid) juhiga, siis tagumised "õpipoisid" jäid teinekord üsna hätta sabaspüsimisega. Matsu seal tõesti keegi ei pannud, seda peamiselt sellepärast, et tsiviilautosid liigub seal haruharva.
Ei saa salata, olen isegi sealkandis konteinerveoki kontraga kurvi viinud.

"Lapsepõlve süütud, muretud mängud..." nagu ühes tuntud lasteraamatus öeldi.

PS: Võibolla on asjalood tänapäevaks mingil moel muutunud, kuid vaevalt. Kuskil peavad poisid ju "käe valgeks" saama.
Ma ei vaidlegi vastu, sest tugined ju oma oldud ajale.

Seda küll, et sealt see esmane staaž ka tuleb. Teed pole seni muutunud, küll on neid aga juurde tekkinud. Seega tasub vanade kaartidega olla ettevaatlik.

Kolonnisõit on siiski toimiv vaid kõva kattega (st. asfalteeritud) teedel.

Heakene küll, võidukimamise ajal on sõdurpoisid peamiselt ikkagi kodus. Küll võib seal kohata ka Tallinna väeosade tegelinskeid, seega ei saa välistada tõesti.

Vasta
#50

Plaanis nädala sees läbi sõita rada, loodetavasti jõuvanker ei pea mõne unimogiga jõudu katsumaBig Grin Kuna kvalifikatsioon tuli suhteliselt ootamatult, siis hetkel käib alles liikuri talvevormi viimine.
Vasta
#51

(08-01-2012, 20:09 PM)tonis Kirjutas:  Plaanis nädala sees läbi sõita rada, loodetavasti jõuvanker ei pea mõne unimogiga jõudu katsumaBig Grin Kuna kvalifikatsioon tuli suhteliselt ootamatult, siis hetkel käib alles liikuri talvevormi viimine.

Unimogid on seal vast haruldasemad, Tagalapataljon sõidab MAN-idega peamiselt, Scouts Pasidega. Need on vähe tõsisemad tükid, millega jõudu katsuda Wink

Aga jah, jäi endalgi käimata nädalavahetusel, ilmselt lükkub minulgi see sõit teisipäeva või kolmapäeva.
Vasta
#52

Kuna "punases listis" olevatele tegelastele anti liiga lühike tähtaeg kvalifitseerumiseks, siis 1 meeskond andis teada loobumisest ja seega vabanes 2 kohta majutuses.
Ning teinegi meeskond on ilmselgelt ajahädas, kuna sõidukil on mõningased tehnilised viperused ja auto remont, ning katsetus toimub paraku Tartumaal.

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#53

(09-01-2012, 14:02 PM)masinist Kirjutas:  Kuna "punases listis" olevatele tegelastele anti liiga lühike tähtaeg kvalifitseerumiseks, siis 1 meeskond andis teada loobumisest ja seega vabanes 2 kohta majutuses.
Ning teinegi meeskond on ilmselgelt ajahädas, kuna sõidukil on mõningased tehnilised viperused ja auto remont, ning katsetus toimub paraku Tartumaal.
Lähipäevil selgub siis ka teise meeskonna saatus, seega võib vabaneda veel 2 kohta majutuses.
Kas tõesti ongi "nii lihtne" uusi tulijaid ära ehmatada?
Otse loomulikult tuleb mind igaks juhuks "karta", sest ma "söön ju lõunaks väikeseid lapsi noa ja kahvliga" aga kui ikka on tõsine tahtmine Talverallil osaleda ja sellesse ülilahedasse, parimas mõttes "hullude" punti kuuluda, siis nõnna õrnapõrnaline (by.Margus Pilt) ka olla ei saa Wink Talveralli ongi selline "karm" värk...
Vasta
#54

Taas reageeriti kiirelt, ning vabu kohti mul enam pakkuda pole.

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#55

Hoi, a kui maksta selle "ühissaali"-une eest täiendav 15-euri otse Laekurile, kas O.K. v peab kusagil lumehanges endale igaks juhuks veel 2x2 meetrit välja mõõtma. No et kui kangeid eesti mehi hakkab loogu vasakule ja paremale sadama... Big Grin

(09-01-2012, 15:13 PM)masinist Kirjutas:  Taas reageeriti kiirelt, ning vabu kohti mul enam pakkuda pole.

Vasta
#56

Täna hommikul oli kell pool 6 äratus ning kell 7 tegi mosse pauku Cool
Päeva jooksul ülevaatusele, ning neljapäeva hommikul siis polügonile turnima Toungue Elu on lill Rolleyes
Vasta
#57

http://sport.postimees.ee/697510/eesti-s...ste-etapi/

Suvel saab ka vanu rallikaid vaadata ja järgmiseks talveralliks snitti võtta.
Vasta
#58

See paneb paika ka tähesõidu plaanid vist Smile
Vasta
#59

Jehuu! Eelkvalifikatsiooni rada oli SUPER! Aitähhh korraldajatele! Rolleyes
[Pilt: IMG189.jpg]
[Pilt: IMGP9725.jpg]

Vasta
#60

tundub suht möistlik rada olevat, sest 2008 oli seas.taga sarnanevat kleepuvat ollust ikka üle küljekarbi ääre kohati
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne