Ostan kapiuksemagneteid.
#1

Tere, vahendan paarimehe soovi osta nõukaaegseid kapiuksemagneteid, neid plastkorpusega kahe metalliribaga, mille vahel on must magnet. Paigaldati neid vist enamusele mööblitükkidele, mida siinmail müüdi. Vaja oleks 100 tk või veidi rohkem, äkki on kellegil olnud ligipääs antud vidinatele, ja ta on neid endale varunud, "äkki läheb vaja" teemas, ma olen näinud muid mööbliosasid (hinged, riivid, lukkude osad) kastide viisi, aga mitte magneteid, sellepärast pöördun siinse kogukonna poole, et äkki keegi teab. kuskohast-kelle käest võib antud jublakaid suuremas koguses leida. Kontakt otse teemasse, PS, või 53924932, tänud ette!.
Vasta
#2

Tartust realisatsioonikeskusest omale kapitäie jagu selliseid magneteid ostsin. Oli nii tavasuuruses kui ka topeltpikki magneteid.

Ei ole olemas halba ilma, on vaid valesti valitud liikurmasin
4x4 tähendab, et kinnijäämise korral vajatakse 16 väljalükkajat
Vasta
#3

ehk täpsustad selle firma asukohta või nime. Tartus neid firmasid-poode päris mitu, kes end realisatsioonikeskusteks nimetavad ja pankrotivara müügiga tegelevad.

...
Vasta
#4

Espak nimelisest poest ostsin alles hiljuti neid.Pood asus Raplas.
Vasta
#5

oleneb muidugi hinnast, aga neid olen ostnud kuressaares tehnika ärist, rehemäe ehitustarvetest, bauhofist ja vist olen näinud ka k-rauas neid müügil. Suht levind kraam.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne