Hullud Kukkumised...
#1

Kirjutage siia enda ja oma Tzikli hullematest kukkumistest/koosakäimistest..:bounce

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#2

polegi eriti kukkunud sest sikkel ni vähe old paar korda ikka olen üle lenksu küll käinud aga midagi ei juhtunud Big Grin
Vasta
#3

kruusal liiga suure speediga(arwestasin walest)olx kraawiseit aga panin õnnex plokki tõmmas külje ette ja lõi mind oimetux :rull
Vasta
#4

Kuidas sul õnnestus üle lenksu käia?

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#5

korra on saadud kuiveñduskraavis kavrossiga ja paarkorda ka korviga ratas üle keeratud
Vasta
#6

ou raigo...kus selle kavrossi said..mul sõbral oli samasugune...müüs maha äsja..Big Grin
Vasta
#7

Jää peal olen kordi siruli lennand, aga õnneks ei surnud isegi tsikel välja, lumel pole kuvi välja võtnud: tsikel jäi valli taha kinni ja ise lendasin üle valli, jällegi ei juhtunud hullu ja siis märjal rohul, sikel lasi jalgevahelt lihtsalt jalga jällegi kurvisToungue
Vasta
#8

ma olen stellaga märjal liival sõitnud.. teien istus taga ja siis seal olid sellised kahtlased vaodsees ja rattad läksid erinevatesse vagudesse ja siis viskas õhku ja külili

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#9

ei olegi tegelt, yhe korra kui mässasin enda masina kallal siis lihtsalt kukkusin ymber:lol, teine kord kui on ileglt libe siis tõmbas kylje ette, rsk, oleks peaaegu kiilaka peale näoli lennand:yes
Vasta
#10

täna tegin mingi totaka kivi pärast meetrise õhulennu maandudes jää peale ning käies külili. Tsikli ega minuga ei juhtunud midagi (laibakadCool )
Vasta
#11

njaaa mul etkel pole laibakad aga waatan et tasub ärida endaleCool
Vasta
#12

arvan et Minski laibakaid on üsna raske leida. Minu omal on ka tagumine osa ümber ehitatud, tagumised laibakad ka olemas:

http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=3144
Vasta
#13

mul yx selline koomiline kukkumine on olnud.
suvel märja ajal pidin yhe kena neiu 638 seljas koju viima. et tsikkel oli pepuga sõidusuunas, otsustasin stiilselt kaapega ymber asja pöörata. aga kuna rohi oli märg ning olin liiga optimistlik, leidsin end pöörde lõppedes abitult käpuli tsikli kõrval. häbi missugune Smile aga vaatamata sellele sai tydruk koju viidud ning kõik jäid terveks Big Grin
muidu selliseid tavalisi napikaid on ikka olnud. põhiliselt juhtuvad need ikka klassi näidates Smile nii mõnigi juhtum meenub siit veel Wink

Pots ja postivahe.


Vasta
#14

hehee...:Big Grin Mul oli ka taoline juhtum: yritasin ka oma jafiga klassi näidata ja ullu stiilse ketsi maha panna...a tõmbas noka püsti ja oligi põõsa poole sõit. Ise lendasin ja loogish enne maha asfaldil ja nii sai küünarnukkki ära lõhutud. Pealtvaatajatel oli lõbu laialtWink

Cool
Vasta
#15

irf, sõber mõtles ka ykskord,et laseb jaffiga hullult ketis,ja keerab end kohapeal ymber, aga poole ringi peal tuli pidamine tagasi, ja sõber lendas kraavi:lol
Vasta
#16

Noh \"uhkustan\" siis ka pisut.
Isal on Panon. Sai just koos midagi mootori juures putitatud ja vana ütles, et tee üks proovi sõit. Ennem veel toonitas - tagumise ratta pidurid ei tööta. Mina kohe nõus, seljakott selga ja poodi õllet ostma. Poes käidud, õllet kotis, sõitsin mõnuga kodu poole tagasi. Kuna maja juurde viib pikk sirge tee, siis tekkis mõte proovida Panoni kiirendus võimet. Oo pole just viga 20, 40, 60, 70 km/h... naabriaed tuleb vastu... hakkan pidurdama...miks hoog ei rauge???...ja siis tuli isa mainitsus meelde (tagumine pidur ei tööta). Pidurdasin selle esipiduriga palju ma sain, aeda sõitsin sisse küll. Lõpptulemusena; mina terve, ratas terve, võrkaed vähe vormist väljas.
Naabrile paar õlut ja mõned suitsetatud lihatükid ning tänud et ei ehitanud puidust aeda. :bounce

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#17

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: North
Noh \"uhkustan\" siis ka pisut.
Isal on Panon. Sai just koos midagi mootori juures putitatud ja vana ütles, et tee üks proovi sõit. Ennem veel toonitas - tagumise ratta pidurid ei tööta. Mina kohe nõus, seljakott selga ja poodi õllet ostma. Poes käidud, õllet kotis, sõitsin mõnuga kodu poole tagasi. Kuna maja juurde viib pikk sirge tee, siis tekkis mõte proovida Panoni kiirendus võimet. Oo pole just viga 20, 40, 60, 70 km/h... naabriaed tuleb vastu... hakkan pidurdama...miks hoog ei rauge???...ja siis tuli isa mainitsus meelde (tagumine pidur ei tööta). Pidurdasin selle esipiduriga palju ma sain, aeda sõitsin sisse küll. Lõpptulemusena; mina terve, ratas terve, võrkaed vähe vormist väljas.
Naabrile paar õlut ja mõned suitsetatud lihatükid ning tänud et ei ehitanud puidust aeda. :bounce

Tasa sõuad,kaugele jõuad!Big Grin
Vasta
#18

Aga mu arust ilma kukkumisteta õiget sõitu selgeks ei saagi, parem kukud need korrad alul ära ja hiljem oled juba oskaja vend.
Mul juhtus suvel 2 korralikku küljekat:
1) sõitsin sõbraga võidu (tal Golf II) nagu tavaliselt, tema poole. Oli alles vihma sadanud, märg oli. Sõitsin hoovi sisse, mõtsin, et nüüd tüüp jääb kõvasti maha, jäi kaa... aga oh imet, 2 sõpra ootasid ta ukse taga, mingi neiu ka. Ma vaatsin neid (sees oli kõva 30 km/h kindlasti), pidurdasin (tagumisega) tõmbasin külje ette, libisesin mingi 3 meetrit edasi mööda maad ja jäin täpselt rahva ees seisma. Tsikkel terve (laibakad) ise kaa terve, ja rahvas naeris...:mad:
2) tulime koos vennaga (tal pann), mõlemal oli üks tüüp veel taga sadulal koduhoovi sisse, kurvis (paduvihma sadas), andsin porilombis vähe rohkem gaasi ja mõnus rõõmukas, tsikkel seisis, ise porine. Asi oli selles, et gaas jäi peale, siis parandasin ära... Big Grin
Ja kui tsiklile esimese remondi olin teinud, proovisõit mudugi, andsin mõnusa gaasiga minna, pold harjund jawa kiire minekuga, pidur ei töötand. Kaa, jällegi, muru libe, ja mõnusa lauluga sõitsin üle kivide (sädemeid pildus ja summuti mõlkis ära) läbi mingi võsa (oks tiris mu tsikliseljast maha) ja üle väikse nõlva keldri peal. Oleks ma tsikli peale jäänud- laks vastu kuuri seina. Muidu oli aga kanni peal valus sinikas ja pildi viskas korraks eest... :keersilm
Kardan märga muru...:yes
Vasta
#19

mul selline imelugu juhtund et jap 638 lendas mingi 100 pealt kokku ja tõmbas ratta loha see kõik toimus asfaldil enamusmaast sesin seljas aga mingi 50 pealt käisin külje maha eriti valus pold.Aga sikkel oli ikka täiesti per..es!Raam oli pärast kõver eitea mismoodi aga oli.
Vasta
#20

Njah, eks need kukkumised tule ikka oma võimeid üle hinnates, kuid kuidagi peab ju piirid teada saama :rull
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne