Hullud Kukkumised...

Kui saladus ei ole ...mis tsikkel sul oli ?

kalev60 Kirjutas:minul kõige hullem oli 175-sega kui esimene põrilaud mõtles mul täielennu pealt(umbes 130km/h) tiirule minna esimese tiiru elasin üle aga teisega maandusin kuskil heinamaal heina hunnikus tsikklit oli üpris masendav pärast vaadata hea oli et kiiver peas oli! soovitan soojal kui juba mopeetites kurjemad masinad perse all tasub kiivrit kanda!
Vasta

korgits Kirjutas:Kui saladus ei ole ...mis tsikkel sul oli ?

kalev60 Kirjutas:minul kõige hullem oli 175-sega kui esimene põrilaud mõtles mul täielennu pealt(umbes 130km/h) tiirule minna esimese tiiru elasin üle aga teisega maandusin kuskil heinamaal heina hunnikus tsikklit oli üpris masendav pärast vaadata hea oli et kiiver peas oli! soovitan soojal kui juba mopeetites kurjemad masinad perse all tasub kiivrit kanda!
175 sega ehk voshod
Vasta

õige arvamus

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta

Kas Sul on tõesti ringraja Восход? Tänavasõidu oma minu tagasihoidlike teadmiste kohaselt 130 km/h kiirust küll ei saavuta.
Vasta

saavutab saavutab kui ise kaasa aidata hea mootori ka leiad siis pole abi vajagi

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta

Ma tahaks seda tsiklit oma silmaga näha ja ise järgi proovida, kuidas ta 130 km/h välja läheb. Ja seda kiirust tahaks mõõta mõne täpsema seadmega kui seda on Восход-i spidomeeter.
Vasta

nojah vosodi spitomeeter umbes 10km/h täpsusega ma arva vähemalt pean auto kõrval ära proovima kas valetab või ei valetagi

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta

130 suht palju ka.Akki oli ikka 110 spido akki valetab 20nega
Vasta

ei hoopis 5 km/h minul proovisin auto kõrval järgi

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta

neid niisama kukkumisi on tahhuijaa olnd igast jääpial kruusa muru aga kõige ullemad on olnd sääreluu,põlveplaat,vasak õlg ......... aga ühe sääreka sõitsin täitsa risuks vasta puud aga juu neid veel tuleb vanust ju alles 12a.....
Vasta

Väga optimistlik oled...Big Grin

Ullem aretaja...
Vasta

aga mina polegi kukkunudSmile

Pole midagi targemat teha
Vasta

Ja kas sa nüüd 3 korda üle õla sülitasid...

Ullem aretaja...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne