Zündappide kevadnäitus Türil, 2012 mai/juuni
#1

ACHTUNG, ACHTUNG!
Vasta
#2

Zündapp...mis mootorratas see on jälle üks kassi vaimusünnitus oleks vähemalt näit. FN-de näitus siis saaks rääkida ka päris mootorrataste näitusest või nagu "suur taastaja" Heido ütles teil seal üritus(see käis Unic_Moto kohta) aga meil on sündmus.Nüüd küsin mina KASS kas teil seal on üritus või sündmus? Nüüd tean miks FN -i "üritust" sa ei tee sest Türil ei olegi ühtegi FN-i.Jään pikisilmis sinu vastust ootama,kui muidu sõna suust sul ei tule siis rüüpa seda koduveini mis sul keldris olevat aga mida keegi pole näinud ega saanud. Jutt "tõsine" näed isegi et ei ole ütegi emotikoni.... ühe panen siiski Big Grin
Vasta
#3

Tere mehed.Pisike rõõmusõnum,minu k800 tegi täna kodutallis esimesed hääled.Hääled olid head ja lugupeetud türalased olge siis valmis me tuleme.(a mis asi see fn on).Katsuge olla.Jaan Tsiklitallist.

Katsuge olla...
Vasta
#4

(08-01-2012, 20:53 PM)ian Kirjutas:  a mis asi see fn on
See on selline Belgia püstol. Kuidas temaga sõita saab, seda ma ei tea, pole proovinud.
Vasta
#5

Mis on FN? Esiteks FN ei ole fn,teseks kui Zündapid olid alles paberi peal projektid siis juba FN-d sõitsidSmile
jan-le muidugi palju õnne tähtsa sündmuse puhul ja et masin tiksuks nagu kell ja edasi läheks nagu.. noh nagu FN või ....nagu Moskva(M-!-A)Big Grin
(08-01-2012, 21:06 PM)heiki Kirjutas:  
(08-01-2012, 20:53 PM)ian Kirjutas:  a mis asi see fn on
See on selline Belgia püstol. Kuidas temaga sõita saab, seda ma ei tea, pole proovinud.
Nii vähe teadmisi vää?FN-i tehas tootis küll ilusaid püstolei aga veel jahipüsse,suurtüki mürske,jalgrattaid,mootorrattaid ja isegi autosid(ise ei ole ühtegi näinud)
1930 aasta rekordid:
solo 350cm lend start 179,604 km/h
500..................192,72......
seitenwagen 600cm 166,666km/h jne.jne.
Üks hea uudis ka Zündappide vallast ja sealt ka kaigas Türi-päälinnlastele,papa Reinjärve K-800 tegi oma esimesed hääled, ise olin juures,nii et tõsijutt,natuke värske ja tihe on veel aga mis liigub see ka sissetöötab.Nii türilased pange oma kk-200 sed ka sõitma.
Julgen pakkuda et siit kolkkkkkaküladest meie maakonnast tuleb neid Zündappe Türi poole terve rivi,püütke palun oma ruume laiendada,mingi kuue masinaga oleme ikka kohal ja iga üks on ise nägü nagu siga ja kägu.
P.S peatänaval võiks siis ikka Mulgimaa lipp lehvida.

Vasta
#6

Eile ksf! onumeelisega käisime ühes vanatehnika varasalves. Ega suurt meelde midagi ei jäänud, ila tilkus kogu aeg ja segas aju tööd. Ega midagi eriti ei näinud ka, sest pime oli ja asjad olid masslademes (nagu klassikud ütlevad). Aga siiski , justkui oleks seal silmanud ühte KS800, õigemini ..... seda, mis on sellest jäänud või saanud. Nüüd on selle tsikli mark vist NIT /nõukogude inimese tsikkel/. Aga asukohta ma ei ütle. Rahustuseks Kassile, et ei ole see NIT sõidukorras. Ja näitusele ilmselt ei saadeta seda ka. Aga olemas ta on!
Vasta
#7

(15-02-2012, 11:04 AM)kass Kirjutas:  Arvata võib, et ametlik avapauk tuleb laupäeval, 12. mail kl 17.00 ja vesi tõmmatakse peale 3. juuni õhtul, nii et kõik hädalised peaksid jõudma ära käia

http://i39.tinypic.com/2ldczk9.jpg

Hmm...vaadates reklaami, kas Zündappile on tekkinud Eestis maaletooja? Kas nüid omme jõuab aga esimesel võimaluse üritan seal roosikrantsis ää käia ja piiluda mis toimub. Kas on tegu Türi meeste invasiooniga põhjapoole või on plaan alles peale kevadnäitust see kantoora siin avada?! Wink

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#8

Vaadake filmi ka, suured kolmerattalised tsiklid. nagu kuulda, siis zündapp tegi BMW-le pika puuga ära! Smile Jutt küll ravvastevahelise suhtlemise keeles.
www.youtube.com/watch?v=aknUOvuwL3Y
Vasta
#9

Kui ma nüüd eelnevast õieti aru sain siis kavandate mitteametlikku tualettruumi väheste seisu-kohtadega ?... kus näidataks miskiseid Zündappe...a kellele seda vaja on ?
Loodan et kaalute siiski prill-laudade kasutusele võttu ja tualettruumis toimuv näitamine saab olema kooskõlas moraalikoodeksiga

Teie heasoovija.Smile

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#10

(01-04-2012, 21:35 PM)kass Kirjutas:  Ei tule kergelt! Sad Ikka väga tõsiselt tuleb punnitada! Aga vähemalt tingimused on loodud....Ja ei sirtsuta võõrasse teemasse! Miks pagana pärast me seda küll teeme? Rolleyes
http://i40.tinypic.com/8ys1hi.jpg

Kas mingi uus asjalkäimise tehnika on avastatud et ei pea püksa enam rebadele laskma?! (või on tegu kohaliku eripäraga, mille tehnika vaja kevadeks omandada?) Pott ka selline moodne, põhjavalgusega ja puha. Või tegu vanajumala endaga, kes Zündappi-usku pöördunud? Halleluuja...

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#11

Tere!kas antud võrr mahub zündapp-i klassi ja vääriks suurematele rahvamassidele väljanäituseks?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#12

Tere vastu!
Selline aparaat oleks väljanäitamiseks hädatarvilik! Cool
Vasta
#13

Tere!
Tundub huvitav üritus tulevat..
Kas on kuupäevad paigas millal toimub? Ja kus kohas täpsemalt? (kas seal kus jalgrataste näitus on mõnikord toimunud?)
Kui kuupäevad paigas ehk mõni hea inimene saadab mulle sõnumi siia..
Tuleks hea meelega läbi aga ei ela seal (aga käin tihti) ja siiani olen suutnud kõik sellised huvitavad üritused maha magada..
aga muidu põristaks oma kollase Turistiga kohale ja vaataks Zündappe punnis silmadega Toungue
Vasta
#14

(26-04-2012, 00:01 AM)nuffik Kirjutas:  Tere!
Tundub huvitav üritus tulevat..
Kas on kuupäevad paigas millal toimub? Ja kus kohas täpsemalt? (kas seal kus jalgrataste näitus on mõnikord toimunud?)
Kui kuupäevad paigas ehk mõni hea inimene saadab mulle sõnumi siia..
Tuleks hea meelega läbi aga ei ela seal (aga käin tihti) ja siiani olen suutnud kõik sellised huvitavad üritused maha magada..
aga muidu põristaks oma kollase Turistiga kohale ja vaataks Zündappe punnis silmadega Toungue

Tere, tere!
Väljaõppinud pessimistina mina ksf! Nuffiku optimismi just ei jaga...
Aga kuupäevad on paigas, avamine 12.mai, laupäev kl 17.00. Sulgemine 03.06, pühapäev. Seal vahel on kaastöötajad arvanud, et E, T on uksed kinni, K. N, R on lahti 17.00 - 20.00, L, P 10.00 - 20.00.
Ka muul ajal on osavamatel huvilistel võimalik asja kaeda kui telefonitsi mõne võtmeisiku (võtit ja koodi omava isiku) kätte saab.
Toimub tõesti seal, kus mõnikord jalgrataste, mõnikord DKW ja NSU näitusedki on toimunud, Türil, Kohtu 4 (Paide tänavalt sildid Vallavalitsus, Vana kalmistu jne, ka näitusele viitav post saab üles pandud, mingeid asimuute ja põhjalaiusi ei hakka pakkuma). "Päris" näitusekuulutuse paneme siia ka millalgi üles, see siin on rohkem selline eelsoojendus - mulliajamise teema.
Mis veel...häid inimesi meie hulgas pole, punnis silmadega eksponaate vahtida pole lubatud, tegu on ainulaadsete ja kallihinnaliste nipsasjadega, liiga terav pilk võib nende kroomkatet kahjustada. Aga muidugi tule läbi, arvestame Sinuga ja toimetame edasi teadmisega, et vähemalt üks potensiaalne külastaja on soolas!

Mootoratturhiirt Nufikut tervitab jalgratturkass Priit

Vasta
#15

Ilma kahtluseta on Türil selle maanurga kõikse wahedama pilguga mehed, kriemustavad kroomi koguniste !
Lisanduseks eelmainit Hra. Hiirele olla vähemalt seesinasest õndsast Tardoliinast veel mitugi Zündappi-haiget miist teada tulemas kes siiski pisut nüridama silmavaatega on. Ometi ka nemad sihemise plahwatuse jõurataste wasta elawat huwi tunnewad.

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#16

(26-04-2012, 10:50 AM)Ostap Bender Kirjutas:  Ilma kahtluseta on Türil selle maanurga kõikse wahedama pilguga mehed, kriemustavad kroomi koguniste !
Lisanduseks eelmainit Hra. Hiirele olla vähemalt seesinasest õndsast Tardoliinast veel mitugi Zündappi-haiget miist teada tulemas kes siiski pisut nüridama silmavaatega on. Ometi ka nemad sihemise plahwatuse jõurataste wasta elawat huwi tunnewad.

See pilguga kroomikriimustamine on köki-möki, selle vastu aitavad korralikud päikeseprillid, kahjuks on meil ka mehed, kelle tühipalja peerupiuksu peale valumalm ja -teras pilbasteks lendab! Sad
Aga kui lausa mitu meest tuleb (sellega me tõtt-öelda ei ole arvestanud), siis peab vist hakkama ikkagi kemmergus käimise järjekorda registreerima ja broneerima! Rolleyes

Vasta
#17

Sai nüüd uus teema ja kuulutus üles pandud, vastavaid õigusi ja võimalusi omavad isikud võiksid selle teema siin ajaloo prügikasti visata ja selle uue, kuulutusega teema eriti tähtsate asjade kausta köita!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne