Kokkupandava Minski jalgratta MMB3 remont?
#21

(09-01-2013, 20:19 PM)JaakH Kirjutas:  Ketikaitse ehk kui üles leian saad minu käest, tean täpselt et ära visanud seda pole sest kruvisime suurema hammasratta "vokile" külge ja see jäi lihtsalt ette. Homme katsun seda asja otsida ta peab mul alles olema
See oleks väga hea!
Vasta
#22

Asi edeneb, isal silm puhkab,kui väikesed näpud toimetavad!Smile
   
Vasta
#23

Selle ratta juures on kõige olulisem detail pakiraamile kinnitatud nõuka-aegne ostukorv.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#24

(11-01-2013, 17:57 PM)Mossemees Kirjutas:  Selle ratta juures on kõige olulisem detail pakiraamile kinnitatud nõuka-aegne ostukorv.

Mul on ta lenksu otsa surutud. Kaalujaotus esi- ja tagasilla vahel parem ja asjad oma pilgu all. Kuigi hiljuti kaotasin sealt allesostetud sisetallad.
Kunagi jälgisin kolmanda korruse aknast sääreväristajat, tuli kimaga ja pots, kukkus pakiraamilt kott. Seis, tagasi, tõstis koti ja sealt jookseb kallist vedelikku. Ilmselt üks või mitu olid veel terved, pani edasi, sai sada meetrit ja pots. Tõstab asfaldilt koti, kallab sisu kraavi ja ots ringi, uue koorma järgi.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#25

Ketikaitset me ei leidnudki ja nii sai midagi improviseeritud, poiss tahtis alumiiniumist kaitset ,et saaks läikima poleerida nagu porilauad aga sellist meil polnud ja seega värvisime lihtsalt hõbedaseks.
   

Kui kellelgi oleks pakkuda sobivat dünamoga lampi, siis võtke ühendust ja teeme kaupa.
Vasta
#26

(26-05-2013, 18:18 PM)janek555 Kirjutas:  Ketikaitset me ei leidnudki ja nii sai midagi improviseeritud, poiss tahtis alumiiniumist kaitset ,et saaks läikima poleerida nagu porilauad aga sellist meil polnud ja seega värvisime lihtsalt hõbedaseks.

Minul peaks olema sobiva välimusega lühike kaitse. Kas just täpselt selle tehase ratta küljest, ei tea kuid stiililt sobiv. Olen loomult väga ihne inimene aga hea eesmärgi nimel valmis rebestama selle tüki oma räpasest hingest välja. Ja mis saaks veel parem olla, kui järeltuleva põlvkonna ajaloolise mälu valgustamine kommunistliku elu jubeduste vallas!

Diagnoos: ahvivaimustus. Sümptomid: põhjendamatu optimism.
Vasta
#27

Suured tänud pakkumast, aga ole hea ja võrdle , kas on samasugune ketikaitse?
   
Kui on,siis hakkan tüli tegema ja helistama.
Vasta
#28

(28-05-2013, 09:29 AM)janek555 Kirjutas:  Suured tänud pakkumast, aga ole hea ja võrdle , kas on samasugune ketikaitse?

Kui on,siis hakkan tüli tegema ja helistama.

Kurvastusega pean teatama, et ei ole samasugune. Veelgi enam, pole üldse mingisugune. Ilmselt on kogu kola kolimise käigus jäänud aja hammasrataste vahele, igaljuhul üles ma seda ei leidnud. Katarsis üleliigse osa õigesse paika sobitamisest jääb kahjuks ära...

Diagnoos: ahvivaimustus. Sümptomid: põhjendamatu optimism.
Vasta
#29

Kui lisatud pildil olev ketikaitse peaks olema sobivam, kui olemasolev, siis saab teha vahetust. Sellel sinisel rattal on ketikaitse vajalik, kuid see ei pea olema originaal. Kui noormees paigaldab sinise asemel halli, siis võib niiviisi vahetust teha.


Indrek
   
Vasta
#30

Sellist kaitset oleme püüdnud juba kaela määrida, paraku ei ole läinud kaubaks! Sad
Tegu on väga originaaliteadliku kliendiga. Küll ei tea, kas selline pildil näidatu ka tootmises oli. Toungue
( lihtsalt robustbne huumor, ei enamat.....)
Vasta
#31

Kõigepealt tänud pakkumiste eest ! Uurime veel natuke,et mis lugu nende kahte tüüpi kaitsetega on ja kumb siis meie rattale sobiks.
Kas kodanik Kassil oli pakkuda samasugune nagu Indreku pildil?
Vasta
#32

Ketikaitse olemas, suured tänud kõigile kaasa elamast!
   
Vasta
#33

(02-07-2013, 16:07 PM)janek555 Kirjutas:  Ketikaitse olemas, suured tänud kõigile kaasa elamast!
Näed siis nüüd- see on just samasugune nagu tahtsin sulle alguses pakkuda aga ei leidnud üles. Väga vahva!

Diagnoos: ahvivaimustus. Sümptomid: põhjendamatu optimism.
Vasta
#34

Kui mõnel selle teema jälgijal peaks leiduma sarnase ratta korralik keskjooksu võll, siis oleksin eriti tänulik ja valmis selle eest ka raha maksma. Vana kooli inimesena ei soovi minu ema oma armsast rattast loobuda, kuid keskjooksu võlli ning vasaku pedaali koostöö jätab juba mõnda aega soovida. Mõlemad on ülemäära kulunud. Eriti oluline on leida keskjooksu võll, pedaaliosa on silmapiiril paistmas. Pedaal ise ei ole vajalik.

Võib-olla sobib ka mõne muu nõuka-aegse ratta keskjooks. Ei ole spetsialist selles vallas.

Indrek
Vasta
#35

(19-08-2013, 13:16 PM)indreksirk Kirjutas:  ... keskjooksu võlli ning vasaku pedaali koostöö jätab juba mõnda aega soovida. Mõlemad on ülemäära kulunud. Eriti oluline on leida keskjooksu võll, pedaaliosa on silmapiiril paistmas.

Indrek, keevita peale ja käia-lihvi siledaks, nii et kiil ilusasti istuma jääks. Mina olen nii talitanud hinnanguliselt umbes 15-20 taastatud rattal. Et loksuma lastud ja loksuma jäetud kiilühendus võlli kiilunuudi rikub, on jalgratastel tavaline. Vähgei rohkem sõitnud rattal vajab see koht restaureerimisel mingit praavitamist.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#36

...ja üks väga oluline nüanss asja juures on veel võlli ja vända omavaheline sobivus, mis nõukogude ratastel alati just hea ei olnud. Kui vänt ilma kiiluta võlli peal juba loksub, st et võll on peenem kui vända auk, siis see mugib ludinal kiile.
Vasta
#37

Kas sellele BMX väliskumm ka alla läheb? Paks rehv annaks äkki mugavust ja pehmet sõitu juurde.  Nt 20x2.10
Olulisem põhjus, miks BMX trikiratta rehvi alla toppida on see, et mustrivalikut saab laiendada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne