Moskvits 407 1960.
Stihlil oli siin foorumis teema,et palju saale viga saab kui klapid pähe käivad. Sellel mootoril ei tuvasta saalel ühtegi vigastust,kuigi kaan ja kolb täiesti puruks.

Pildil näha ka eraldunud poolt klapist.

Hüls pole õnneks palju pihta saanud,läheb kerge hoonimisega kokku.
Vasta
Kiirustamine ei ole tore,aga ükski olemasolev uuem klassik ei kutsu rallile,väga tahaks just 407 minna. Alumine osa koos,ehk said kõik metallitükid seest välja. Kolb,keps ja rõngad läksid uued, teisi silindreid ei puutunud,seega võivad kaalud erineda. 

Nüüd tagasi peale ja siis plokikaant ehitama. See mis peal oli,on liiga palju pihta saanud,kardan klapipesad ei püsi sees enam.
Vasta
Ei saa pàris pead anda, et just sellisele mootorile kuuluvad, nii on kùll vàidetud, aga mul uusi klappe, kolbe, ròngaid ja liugelaagreid. 
Vb huvi.
Vasta
(06-02-2018, 20:31 PM)janek555 Kirjutas:  Kolb,keps ja rõngad läksid uued, teisi silindreid ei puutunud,seega võivad kaalud erineda. 

See on savi.
Ma olen paar korda tehase poolt kokku pandud lääne mootoritel kepse ja kolbe kaalunud, samuti olid erinevad. 
Ja vänt tasakaalustatakse ju eraldi. (vähemalt R4-jadel)

.
Vasta
See tasakaalustamine on hetkel tõesti üks väike mure. 
Plokikaantega läks kehvasti,ühestki olemasolevast ei õnnestunud nii kiiresti ehitada sobilikku ja lõpuks läks peale see pihtasaanud kaan. Vahetasin klapid,klapijuhtpuksid,nookurid jne. Häirima jääb vigastatud silindri klapipesad,ehk on nad ikka kinni ja ei kuku pähe.
 Mootor sai igatahes käima ja kuumaks aetud,homme siis plokikaane pingutus ja klapivahed paika. Siis saab proovima minna,tallata igatahes ei julge. Smile
Vasta

Sõidab.....ja liiga hästi sõidab  Smile . Metsavahe teed on mõnusalt valged ja see mootor kohe tahab pöördes olla ja kiirust...no nii kergelt läheb pöördesse. Tuleb vist pedaali piirata,sest roolis mõistus lükkab kõik piirajad maha.
Nüüd siis veel kõik üle vaadata ja laupäeval starti. Välimuselt jääb endiselt rotikaks,kogu aeg kulus nüüd tehnikale,aga see ka stiil  Smile
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne