Veel variante ksf! Qwerty motoploki MB1 modifitseerimiseks
#21

Loomulikult on sul asjasse väga õige lähenemine. See, kui kvaliteethuumorist aru ei saada on oma asi.Smile

Kus viga näed laita, seal tule ja laida!
Vasta
#22

Järg:
Käisin täna asja Nahkuriga arutamas, tal oli ropult kiire ja polnud aega rääkida aga niipalju sain teada, et mul oleks turbo jaoks olnud vaja sepistatud kolbe ja igast muud jama. Ok, tellin siis sepistatud kolvid ära, saab mootor tihedam ka! Saatsin niipaljudele seppadele, kui netist leidsin hinnapäringu, eks vaatab, kes odavamalt teeb. Juhul kui olemasolevad kolvid on täiesti perses, niiet neid enam sepistada ei õnnestu, siis oleks heas korras kasutatud kolbe vaja.
Tra, pidin täna ringiga selverisse minema, kuna Betsyl koolivaheag ja kuradi vi** riisus terve päeva aias lehti. Korjasin elamisest kõik pudelid kokku, surusin seljakotti ja ja tegin rattaga kaks tiiru, siis veel Matu poolt taara ja saime kahepeale kolm kaheliitrist bocki. See ringiga poes käimine ajas sita keema ning otsustasime, et Õunamutiga tuleb kiiresti ära klaarida. Garaazist sain materjali, sellised 5x5 cm latid, Õunamutt virises küll alguses, et kitsad jne. aga kui aed juba ilmet hakkas võtma, siis tõi värvigi, niiet ses osas sai ühele poole. Kuuri seinal pold suurt midagi viga, kruvisime murdunud lauad seestpoolt aiaehitusest ülejäänd materjaliga kokku ja jäi veel katus. Töö kõrvale oli kaks bocki ära läinud ja kuuri taga kusel käies leidsime sealt eterniitplaate. Hakkasime siis neid plaate kuuri ette tassima, kui Õunamutt mölisema hakkas, et need tema plaadid, meie toogu lõhutute asemele ise uued ja muu selline vigin. t***, kuradi vanamutt, ise sent surmale võlgu, kuhu p**sse sa selle eterniidi paned, lööd kirstule pääle vä? *** muld hakkas õhku ahmima ja kadus tuppa, sai vähemalt rahulikult tööd teha. Katus peal, lasime ukse taga kella, mutt ei öelnud sõnagi, tegi ukse ainult niipalju lahti, et vahelt lehepuhur üle anda. Dementne vanamutt! Laughing
Kodus tuli mingi ilge mölisemine, et garaazist on saunalava ehituseks ostetud dermohaab või miski selline kadunud - no mingu nad ka p*r*e! v***u! Kolm kuud vedeles ja kedagi ei huvitanud! Keeran nüüd uuesti magama, krt pea valutab ja homme saab minna tänavakivi laduma, kui hästi näkkab, siis nädala lõpuks masina remondiraha koos ja jääb veel ka joogi peale.

/Probleemiga tuleb tegeleda kohe!/
Vasta
#23

No näe, hakkab ju looma! Ehtsat külasepa tehtud kolbi on vaja!
Kui veel titaanist silindri ka kusagilt saaks, siis võiks juba kasvõi plutooniumiga kütta!
Aga kui nüüd ikka roheliseks minna, siis 10kW elektrimootor peale ja kontaktliinid põllu kohale! Reporteri võttegrupi tooks juba kohale küll.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#24

(14-02-2012, 22:54 PM)kass Kirjutas:  Kuna ksf! Qwerty on terane ja edasipidipüüdlik noormees ja oma motoplokiga tõsist arendustööd tegemas, siis pakun lisaks surveasrme tõstmisele ja puugaasi toitele üleminekule ka ühe võimaliku talvise variandi. Nagu näha, idee on vana ja järgiproovitud ning mina pole seda ise mitte välja mõelnud.
[Pilt: 2mdi741.jpg]

.... teema kuidagi soiku jäänud, "valan vähe õli tulle" , ehk "plahvatab" kellelgi/midagi/võibolla/kunagi siis vanastpeast hea kiidelda, et minultgi osa selles arendustöösBig Grin
[Pilt: Cancun_19.veebr__2_.JPG]




Vasta
#25

No sellise relvaga rebib juba tibisid küll nagu loogu, kui aga ise mees oled! Diivan sisse, päevavari peale ja vinge! Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#26

See "Matuga turbo tegemine.." ma`i saand alguses muietki suunurka, aga kui hakkasin naisele ette lugema, noh, nii .. ikka väljendusrikkalt, et vaadata, kas äkki naisele mõjub.. siis jõudis mulle ka möte koju ja naersin nii kõvasti, et varisesin koos kontoritooliga selili Big GrinBig Grin.. See ajas naise omakorda naerma..sest minu abitult siputavad jalad, mis tooli tagant paistsid pidid olema naljakad...
A Qwerty motoblokiteemast ma polegi veel aru saand Rolleyes
Muuseas, lehepuhureid on ka bensiinimootoriga, mul üks riiulil seismas, kui vahest keegi proovida tahab...Big GrinBig Grin Selle saab salongi mörisema panna ja jämme voolikuga läbi akna kapoti alla viia ..Cool
MB-le saaks kah kasutada, rihmaga üle õla ja ... võtab MB-l ketsi siledaks ja musta mulla näkkuBig Grin Aga sellest ksf. Basilio juba rääkis.


Vasta
#27

(25-02-2012, 01:03 AM)Tift Kirjutas:  Muuseas, lehepuhureid on ka bensiinimootoriga, mul üks riiulil seismas, kui vahest keegi proovida tahab...Big GrinBig Grin Selle saab salongi mörisema panna ja jämme voolikuga läbi akna kapoti alla viia ..Cool
Kui sõber esimest korda minu kuuri all zapiku mootorit nägi ja selle jahutusventikast tulev tuul tal püksid jalas laperdama pani, siis tuli tal kohe idee kogu see tuul jämeda toru abil karbussi suruda.
Õnneks ei haaku ma eriti selliste "Tegime Matuga turbot" teemaga. Muidu oleks tohtritel tulnud jahutusventika labasid meie kintsust välja opereerida. Big Grin
A kui peaks ikka väga kõva tuult ja rõhku vaja olema, siis 230 baarini laetud sukeldumisballoon on mul olemas! Cool

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#28

(25-02-2012, 10:41 AM)Basilio Kirjutas:  Õnneks ei haaku ma eriti selliste "Tegime Matuga turbot" teemaga.
Mõistagi, lolluse ja nalja vahel o kuskil piir...igaühe jaoks just talle sobivas kohas Smile.



Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne