Uunikute Talveralli ajaloolised videod
#1
RedBaron leidis lõpuks üles kauaotsitud kõige-kõige esimese toimunud vihma-pori Talveralli ja 2003 jäätee ületusega Hiiumaa video, minu purjetamissõbet isand Krabi sai need videokasettidelt digitaliseeritud ja mina (hetkel kergelt kehvema kvaliteediga) avalikkusele söödavaks tehtud. Kokku ja sinutorusse üles läks kõigepealt vanem ja lühem, 2003 tuleb mul veel juppidest kokku liita ja baidimahuliselt mõistlikusse vormi saada. Äkki kunagi suudan veel ka kvaliteesemate progedega (ilma säbruta) kvaliteetversioonid teha, seniks on ülihead vaid DVD peal. Pisikeses aknas vaadates polegi kõige hullem Big Grin
Aga nautige kõike seda, millest me oleme kui muinasjutust rääkinud. Ma kujutan ette, et möla on autodes täna ikka samasugune. Püüan siis ka 2003 ära teha.


Täitsa liikuva vanatehnikata kohe...
Vasta
#2
tore on vaadata mis on 10-ne aastaga sellest mõne autoga hõõrumisest välja kasvanud.
Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#3
Ei ole põhjust neid enne sinutorusse laadimist kärpima hakata, lihtsalt jämedamat toru on vaja, millega üles laadida. Kvaliteet jääb siis parem. Vajadusel võin aidata.

Paar näidet ka sinutorus, mis olen VHSi pealt digitaliseerinud - Jõgevatreff 93,95,96:
http://www.youtube.com/watch?v=g-HXZL6zQA8
http://www.youtube.com/watch?v=QVELC_lh5Q4
http://www.youtube.com/watch?v=dgOVsGa4B-k
....
Vasta
#4
ja vimeo.com võtab suuremaid faile vastu kui juutuub
Vasta
#5
(20-02-2012, 02:54 AM)PlyVal64 Kirjutas: RedBaron leidis lõpuks üles kauaotsitud kõige-kõige esimese toimunud vihma-pori Talveralli ja 2003 jäätee ületusega Hiiumaa video, minu purjetamissõbet isand Krabi sai need videokasettidelt digitaliseeritud ja mina (hetkel kergelt kehvema kvaliteediga) avalikkusele söödavaks tehtud. Kokku ja sinutorusse üles läks kõigepealt vanem ja lühem, 2003 tuleb mul veel juppidest kokku liita ja baidimahuliselt mõistlikusse vormi saada. Äkki kunagi suudan veel ka kvaliteesemate progedega (ilma säbruta) kvaliteetversioonid teha, seniks on ülihead vaid DVD peal. Pisikeses aknas vaadates polegi kõige hullem Big Grin
Aga nautige kõike seda, millest me oleme kui muinasjutust rääkinud. Ma kujutan ette, et möla on autodes täna ikka samasugune. Püüan siis ka 2003 ära teha.
Hakkab looma äkki 15. ralliks saab ka plaanitud album valmisWink
Lisan siis veelord palve, et palun saatke oma parimad pildi ja video võtted cd plaadil Klubi Unic postkasti.

Aadress: Tagadi tee 1 Kurtna Saku vald 75518
Vasta
#6
Üles sai 2003 Uunikute Talveralli video 1. osa.
Ja ka osa 2.
Ning siis ka osa 3.


Täitsa liikuva vanatehnikata kohe...
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne